رقص سگهای ولگرد مسیح علینژاد در شب شهادت امام صادق

5,352

ببین چه کارهایی میکنند قربون مظلومیت اون آقایی که هم در بقیع مظلوم است و هم در بین شیعیانش... باور کنید اینها با فرد یا جریان خاصی مساله ندارند، اینها از اساس با اسلام و دیانت مشکل دارند.

مشبَّر(به زبان عِبری یعنی محسن علیه السلام)

مشبَّر(به زبان عِبری یعنی محسن علیه السلام)

11 ماه پیش
سونیا چرا چرت میگی؟چه ربطی داشت؟این حدیث هیچ ربطی نداشت یکم مطالعه کن در چه موردی هست بعد حرف بزن-البته بردن آبروی افراد درست نیست اما در چه جایی؟جایی که طرف خودش تظاهر به فسق داره چی و براش مهم نی؟ به کار این انتر هایی که بخاطر حرف یک مشت منحرف فکری و جنسی که دنبال براندازی نظام هستن بیان به بزرگان دین خودشون اینجور توهین کنن-تمام کشورا و ادیان به بزرگان دینشون احترام میزارن اونوقت شماها بخاطر اینکه نمیتونید تفکیک کنید دین و حکومت رو و خوبو بد حکومت رو پای دین نذارید اینطور احمق بازی میکنید
اولین فن پیج رسمی گروه ایهام در آپارات

اولین فن پیج رسمی گروه ایهام در آپارات

1 سال پیش
لعنت بهت دختره ی کافر وطن فروش لعنت بهت نفهم لعنت بهت عروسک دست دشمن
(آپارات گرد)

(آپارات گرد)

1 سال پیش
حرامزادگی شاخ و دم نداره.نمونه کامل این کثافت.طرف گناه می کنه بین خودش و خداست .اما اینکه گناهش رو جلوه میده دیگه طرف احساب یک جامعه هست.
ذبیح الطف

ذبیح الطف

1 سال پیش
خدا لعنتش کنه
سونیا

سونیا

1 سال پیش
وقتی توصیه امامان معصوم فراموش شود، همین است. فرمودند به مخالفان ما دشنام ندهید تا در جواب، دشنام نشنوید. دختر هفده ساله حتی اگر مرتکب فحشا هم شده باشد، برای بازداشت و گرفتن اعتراف، زیر سن قانونی است و هیچ رسانه ای حق پخش اعترافات او را نداشته است. اگر بشود اسمش را اعتراف گذاشت البته! اینگونه است که شیعه بهانه می دهد به دست دیگران تا به سخره اش بگیرند! کمی زیرکی کمی هشیاری کمی عقل، اگر بود؛ دل امامان از این شیعه خون نبود!
gamal2473

gamal2473

1 سال پیش
همیشه بندگان شیطان علیه دین فعال بودند جنگ بین اولیاءالشیطان با اولیاءالله
mr

mr

1 سال پیش
خدا لعنتشون کنه ک حرمت هیچیو نگه نمیدارن