در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.

نوسفر؛ نماهنگی برای تنفیذ حسن روحانی

24,144
نماهنگ نوسفر، ساخته حسین دهباشی بهره گرفته از سخنان رئیس جمهوری حسن روحانی در مراسم تنفیذ
5 سال پیش
سیاسی
دیدگاه‌ها
 1. 5 سال پیش
  کپی ویدئو تبلیغاتی اوباماست - تو این یه مورد حداقل خود کفا باشید
 2. 5 سال پیش
  بابا این از اون کلیپ ضایعه اوباما خیلی باحال تره!اونجا اصن معلوم نی موضوع چیه هر کی که دلش میخواد یه چیزی میگه!
 3. 5 سال پیش
  ای وای .....چرا ...................... این کلیپ که ازکلیپ yes we can اوباما کپی شده......................یعنی این قدر ما بی هنر و خلاقیت هستیم ..................آخه چرا..............اون وقت چینی ها رو مسخره میکنیم ماکه بدتریم.....................اگه آمریکایی ها ببینند به ما میخندند..................فکر آبرو مردم رو بکنند..............................دوستان حتما کلیپ اوبا ما رو ببینید تا متوجه کپی برداری بشید...
 4. 5 سال پیش
  در پاسخ آقای هاشم می گم که کارخونه ها بقیه مملکت رو با پول نفت ساختن. راه آهن رو رضا شاه با مالیات از مردم ساخت. برای خیلی از پروژه ها سرمایه گذار خارجی وجود داره. یعنی از پولی که وجود داشته یا پولی که پشتوانه داشته ساخته شدن. پشتوانه ریال، دلارهایی هست که قابل دسترسه و طلاهایی که در خزانه کشوره. پولی که از بانک مرکزی قرض گرفته شده پشتوانه نداشته. بلکه بانک مرکزی پول چاپ کرده و به همون میزان دولت رو بدهکار کرده. اینکه این پول چند برابر می شه یعنی اینکه میره توی بانک ها و سود بانکی میاد روش. یعنی بدون هیچ پشتوانه ای بانک ها و بقیه سازمان های مالی اعتباری روش پول می گذارن و اونا هم برای بازپرداخت سود بانکی، می تونن از بانک مرکزی پول قرض بگیرن. یعنی بانک مرکزی هم برای پول اصلی، پول چاپ می کنه و هم برای سود بانکیش.
 5. 5 سال پیش
  حسین اقا ایراد از نگاههای الوده شماست که بجای شنیدن این همه کلمات زیبا توجهتون به چه چیزهای کوچکی جلب شده این نشان از حقارت فکر شماست
 6. 5 سال پیش
  برای اولین بار در طول زندگی ام از سخنرانی رئیس جمهورم اشک غرور ریختم
 7. 5 سال پیش
  میگه از 100000 میلیاردی که تو تاریخ ایران پول چاپ شده 43000 میلیاردش را دادند به مسکن مهر واون تورم ایجاد کرده!!! عجب کشفی پس اینهمه که خونه وکارخانه و.... ساختند ومردم می خورند فقط با 57000میلیارد ساخته شده! آقای دکتر میشه بفرمایید پس چطور ما الان 500000 هزار میلیارد نقدینگی تو کشور داریم؟ راستی تو که توی خونه 24 میلیاردی زندگی میکنی وتاجر زاده هستی تا حالا یک روز فقط یک روز طعم مستاجر بودن را کشیدی که از یکی از موفق ترین طرحهای دولت گذشته علی رغم بعضی کاستی هاش ایجور زیر آب می کشی؟ بابا خجالت هم خوب چیزیه! ما را بگو گفتیم اون آدم با ادبیات و دروغهاش رفت نگو دروغگوتر اومد. امیدوارم نظراتم را درج کنی و واقعا بی طرف به مسائل نگاه کنید. بنده حتی یک روز هم طرفدار احمدی نژاد نبودم اون آدم با سیاستهاش من را به خاک یاسیاه نشوند ولی باید آدم انصاف داشته باشه واونی که هست را بگه نه دروغ.
 8. 5 سال پیش
  خیلی خوب بود... خداوند کمکش کن
 9. 5 سال پیش
  امشب تمام دستاورد 100 روزه خود را بیان کرد!سیاه نمایی تمام عیار از دولت گذشته!!!!!!!!!!!!! میگه دولت گذشته پولدار ترین بود بعد بیشترین بدهی را جا گذاشته!آخه هر اوسکولی هم می دونه تو هر روستا وشهر وکوه برزنی که بری طرحهای زیادی اجرا شده آخه با کدام پول؟ واردات زیاد شده خوب ....در ازای توسعه صنعتی واضافه شدن کارخانه جات و... نیاز به مواد اولیه هم رشد داشته؟ گندم کم داریم ؟چون بارندگی که لازمه کشت دیمه کم شده! همچی از حماسه 24 خرداد میگه که انگاری 99 درصد آراء را آورده!بنده خدا بگو آمار را برات دوباره بخونند حتی51درصد رای نیاوردی!من طرفدار احمدی نژاد نبوده ونیستم اما این آقا رودست اون بلند شده توی تغییر وتحریف آمار!!! از مسکن مهر که یه عده بی خونه را خونه دار کرد آنچنان انقاد کرد که از خنده روده بر شدم!میگه از راستی این کلیپ مسخره کپی کلیپ اوباماست نادونها تا کجا تقلید؟!!!
 10. 5 سال پیش
  یکی از علایم آخر الزمان اینه که روحانی با گیتار حرف میزنه