در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.

خواستم، شد | لیلی گلستان | تداکس تهران

42,990
چقدر باید از ته دل چیزی را بخواهیم تا در راه بدست آوردن آن واقعاً تلاش کنیم؟ چگونه می توان زمانی که شرایط ایده آل نیست، به خواسته هایمان برسیم؟
1 سال پیش
هنری
دیدگاه‌ها
  1. 1 ماه پیش
    سرکار خانم لیلی گلستان بسیار سخنرانی آموزنده و مفیدی برای همه نسلها بود و بسیار آموزنده خوشحالم که یکی از بانوان سرزمینم چنین راسخ است. خانوم گلستان گرچه سالیان سال گذشته است ولی تسلیت مرا برای انسان ارجمند هنرمند دردآشنا جناب کاوه گلستان بپذیرید. عکسهای ایشان از انسانهای دردمند بزرگترین گنجینه است.
  2. 5 ماه پیش
    آین بنده خدا داره پز داشته هاش می ده نه مشکلات. اینایی که تعریف می کنه که مشکل نیست. لامصب کلا مشکلی نداشته که ، یه کم توقعش بالابوده. می گفته بابام خونه مبله بده بهم. )
  3. 1 سال پیش
    البته تلاش های این خانم قابل تقدیر است و نکات اموزنده ای در بیوگرافی ایشان می شود پیدا کرد و بنده هم به عنوان یک زن کارآفرین که از جوانی تا کنون هم کار کرده ام هم بچه داری ایشان را تحسین میکنم اما چیزی که در مورد ایشان قابل قبول نیست یا حداقل قابل مطرح کردن و تشویق شدن نیست این است که میگویند ، همسری داشتم که عاشقش بودم و خیلی روشن فکر و فهمیده بود اما من تصمیم گرفتم بزارمش کنار . خب یعنی چی ؟ یا همه داستان این چیزی نبود که ایشان روایت کرد و آن شخص شخص مشکلداری بوده یا خود ایشان مشکلاتی داشته واگرنه برای هر زنی زندگی همراه با عشق اولویت اول زندگی است و واقعا تعریف زندگی از نظر ایشان چیست ؟ و اگر الان میگویند که فکر میکنم تصمیم درستی گرفتم شاید دلیل آن اینست که به هر حال انسانها دوست ندارند احساس گناه کنند و باید به نوعی با خودشان به صلح برسند پس بهتر است به خودشان بقبولانند که کار درستی ک