در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...
1 دقیقه تفکر (51 ویدیو)
51 / 25
فکر کن - سید حسن آقامیری

فکر کن - سید حسن آقامیری

19,050
فکر کن، فقط همین.
دیدگاه‌ها
 1. 7 ماه پیش
  از دیار آسمان: تا زمانی که مفت خورانی مثل تو هستند. سید عزیز مظلومه.... رائفی پور؟! عباسی؟! مفت خوران مواجب بگیر از کی تاحالا آدمی زاد شدند!
 2. دوست عزیز اگه حسن اقا میری از روی نادانی این مدل حرفها را میزد-رائفی پور قبل از نقد علنی اش حتما تذکر میداد که حتما داده-علنی کرده چون دیده اعمالش از روی جهل نیست و انحرافه-شاید ته بحث من و شما یه جواب داشته باشه و همفکر باشیم ولی وقتی نظر موافق آقا میری میدید یعنی انحرافاتشون را هم تایید میکنید
 3. سلام-وقتی نظری زیر ویدئویی گذاشته میشه-طبق همون ویدئو بحث و بررسی میشه-منظور کلی ما اینه که-زنا کار را دعا کن ولی صاحب کاواره رو نه-دزد را دعا کن ولی کسی که دزدی یاد میده را نه-قاتل را دعا کن ولی کسی قاتل آموزش میده را نه-اهلبیت اگه ظالمین در حقشون را میبخشند جنبه اش فرق داره-اولا که 14معصوم در وجود خدا حل شده اند و هر عملی که انجام میدن از جانب خداست و در ثانی حق خودشونه که میبخشند-توبه کار و جاهل را باید دعا کرد نه فاجر و فاسق و منافق را-یه داعشی نمیدونه سر بریدن طفل شیرخوار هیچ توجیهی نداره یا الان توبه کردن که ما هم دعاشون کنیم؟
 4. 7 ماه پیش
  لطفا دهنتو ببند
 5. 7 ماه پیش
  گفتن به دین اگر کمی انصاف بود. در ره کشور دینی فحشا و فیردار نبود. میگن خدا به هر دین و شاخه های دین حکومت میده تا اون دنیا نگن ما شیعه ها اگر حکومت داشتیم چنان میکردیم چنین میکردیم.سنی نگه.مسیحی نگه یهودی نگه. به همتون حکومت داد تا فردا نگین اگر.ما حکومت داشتیم بهترین حکومت.اخرین حکومت خدا و اخرین امبدش شیعه بود که اون هم به شما سران حکومت ایران داد و نامیدش کردین. منتظر باشید در روز 23.امدنش نزدیک است. نه امام زمانی میاد نه مسیحی اخرت نزدیک است.