در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...
ویدیوهای پیشنهادی کانال (43 ویدیو)
43 / 13
بازی های درخشان - بهروز وثوقی در «داش آکل»

بازی های درخشان - بهروز وثوقی در «داش آکل»

12,106
انتخاب بهترین بازی برای هنرپیشه ای در قواره بهروز وثوقی بی تردید، موقعیت بسیار دشواریست. ایفای نقش شخصیت «داش آکل» یکی از برترین بازی های این هنرمند توانای سینمای ایران است. بازی لحظه مرگ یا از پای درآمدن برای هر بازیگری چالشی جذاب است که بهروز وثوقی همیشه به خوبی از عهده آن برآمده و یکی ازدرخشان ترین نمونه های آن در فیلم «داش آکل» بود که به «داش آکل» شخصیتی اسطوره ای بخشید.
دیدگاه‌ها
 1. 2 هفته پیش
  شخصیت داش آکل قوی، خودار و پر از احساس فرو خورده است. براستی که وثوقی تمامی خصایص یک پهلوان جوانمرد را بخوبی و با قدرت بازیگری بی همتایش به نمایش می گزارد. این فیلم جهت فرمت پرده ی بزرگ ساخته شده است که میتوان بازی حساس و ظریف این هنرمند را در آن فرمت بخوبی درک و احساس کرد. کاش افکار بلند مایه بر امورات فرهنگی نازل قالب آید و فرصتی برای دیدن دوباره این فیلم در پرده پزرگ سینما که منزلگه واقعی این فیلم است پیش آید.
  1. از اظهارنظرهای دقیق و فنی تان بسیار سپاسگزارم. کاملا هم موافقم که بازی آقای وثوقی در «داش آکل» از ویژگی های ظریفی برخوردار است که باید بر پرده دیده شوند.
 2. 6 ماه پیش
  خیلی آقایی
 3. 6 ماه پیش
  خیلی جالبه بهروز وثوقی که این همه به سینمای ایران خدمت جانانه کرد باید ممنوع الورود باشه و نتونه بیاد تو وطن خودش بعد اینجا آقازاده ها و اختلاسگرا بشینن رو پول ملت و راست راست تو خیابون راه برن و به ریش ملت بخندن