ترتیب نمایش

u_7824017

2 ماه پیش
سلام. ظاهرا آقای شجریان طی انجام مصاحبه ای این ها رو تکذیب کرده. لطفا پیگیری کنید حق بر گردنتون نباشه

u_6303770

2 ماه پیش
کلیپ تقطیع شده که ساختاری کاملا مناسب و قوی برای تخریب یک شخص داره اینو در نظر بگیریم که اگه استاد مخالف دین و مذهبمون بود از همون اولش ربنا رو اجرا نمیکرد شاید ی جای دیگه ی کار میلنگه :)

نیما

1 سال پیش
قسمت پنجم کجاست !؟

ناشناس

2 سال پیش
اولا که وقتی احکام موسیقی و مطالعه نکردین حرف مجانی نزنین... صدای زن در یک دستگاه موسیقی مجازه که شنیده بشه توسط مردان... حتی صدای مردم در هر دستگاهی مجاز نیست... چیزی و نمیدونید حرف تهی مغزانه نزنید. صدای زن هم دقیقا مثل حجابه...همونطوری بی حجابی باعث دیده شدن جنسیت زن میشه نه شخصیتش.... صداشم سبب دیده شدن زن بخاطر جنسیتش میشه... خداوند ما رو انسان میخواد... نه حیواناتی مادی گرا... بنابراین اگر بخواهیم انسان باشیم و انسان شناخته بشیم باید اصولی و رعایت کنیم...وقتی اول از همه مردان اندامت و ببینن قطعا تو رو اول با همون اندام میشناسن نه با فکر و شخصیت و اندیشه... با ظاهرت شناخته میشی... شجریان دنیا و آخرت و با هم داد به باد... برای دو تا مصاحبه و قیف و قیافه... برای همینه میگن به آدمای جوگیر بها ندین...فردا زیر خودشونم میزنن!

ناشناس

2 سال پیش
والا تو دنیا هم کنسرت لغو میشه اصلا خود خواننده میره لغو میکنه به دلایل امنیتی لغو میشه هزار و یک مساله پیش میاد لغو میشه کافیه یه شبکه هنری خبری خارجی و دائما دنبال کنید یه سایتی خبرگزاری ای می بینید...بعد هیچکسم ادا درنمیاره که وای اینا با موسیقی مخالفن...این حرفای مسخره فقط تو ایرانه که از ذهن یکسری پوچ مغز بیرون میاد... و برای هر چیزی دلایل سیاسی میارن که بعدا بتونن ماهی بگیرن...شما دیدین تا حالا تو معبد بودایی ها یا نزدیکش کنسرت بذارن؟ کاهنا میان نصفتون می کنن اینکار و بکنین... بعد میخواید برید بغل گوش امام رضا کنسرت بذارید برقصید... شما زوری میخواید همه جا بزن و برقص کنید... رقص اجباری و باید براتون تگ کرد... هزارتا کنسرت برگزار میشه ده تاشم لغو بشه به درک! مسخره اش و در اووردین...

صابر

2 سال پیش
عالی بود عالی

میثم

2 سال پیش
خیلی جالب بود

جهان آینده jahane-ayandeh.thenextworld.ir

2 سال پیش
جایگاه خوبی داشت.ولی این جایگاه رو خراب کرد...

هیپوتالاموس

2 سال پیش
همین استاد شما هر چی داشته از اسلام و ربنا و اشعار حافظ و سعدی و مولوی عالمان مسلمان داره ،،، داشته و نداشته اش از اسلامِ بعد میگه اسلام مانع هنرِ

مهدیار

2 سال پیش
کلا ۳ یا 0.3 درصد کل کنسرتها کنسل شده چه مرگیه که اینقدر تکرار میکنید... حالا خوبه که همین دسته آدما میگن یه مداح نباید پول بگیره و همه برای امام حسین کار میکنن... خب شما برو به خواننده ها هم بگو برای مردم ایران زمین رایگان بخونن چی میشه ها؟؟؟
نمایش بیشتر دیدگاه ها
filimo
آقازاده - فصل 1 قسمت 1
%80
حامد در شب عروسی اش پس از دستگیری نیما، واقعیتی هولناک برایش آشکار می شود...
pixel