۲۲ گناه نابخشودنی فتنه گران در سال ۸۸

1,176
ذوالفقار به اختیار 1.2 هزار دنبال‌ کننده
1,176 بازدید
اشتراک گذاری
ذوالفقار به اختیار 1.2 هزار دنبال کننده

ذوالفقار به اختیار

2 سال پیش
در زیارت عاشوراء که نزد حضرت منتقم امام مهدی عج جایگاه ویژه ای داره، تمامی افرادی که به نحوی در فراهم کردن اسباب جنگ یزیدیان با امام حسین ع نقش داشتند، حتی کسانی که به اسب ها دهنه زدند رو لعنت میکنیم و میگیم که ای ابا عبدالله من تسلیمم و در صلحم با کسانی که با شما در صلحند و در جنگم با کسانی که با شما در جنگند تا روز قیامت... این موضوع مخالفت اکید امام زمان با برجام (مذاکره با حامیان داعش) رو نشون میده. هر شیعه ای باید این رو خونده باشه. این روزها رو میدیدیم که دلواپس بودیم ولی برخورد قبیله ای شما مشتاقان گندم ری (گلابی برجام) با ما، باعث بدبختی فعلی همه مردم شد. اوّلین بار، رهبر +۸۰ میلیون انسان که با لبوفروش سرکوچه یکی نیست، برجام رو خسارت محض دونست. یهو بگید امام زمان عج افراطیه و به حدیث قدسی زیارت عاشوراء برچسب بزنید!

ذوالفقار به اختیار

2 سال پیش
ما عین شماها قبیله گرایی نمی کنیم. آیت الله منتظری شاگرد و حاصل عمر امام خمینی بنیان گذار انقلاب اسلامی بود. خود امام خمینی این مطالب رو بهش یاد داده بود پس بر درستی مطلب شکی نیست. حتی قائم مقام رهبری شده بود ولی بعدا به خاطر اطرافیان نادرستش به انحراف کشیده شد، مثلا از خون آشامان دهه ۶۰ طرفداری کرد که امام خمینی این چرخش رو تحمل نکرد و ماجرا عوض شد. ولی این چرخش درست بودن سخنان قبل از انحرافش رو تغییر نمیده. جلبکان سبز هیئت و پرچم امام حسین رو به آتش کشیدند و استارت تشکیل داعش توسط دوستانشون رو زدند. خوارج و منافقین و داعشیان به کشتی نجات حمله می کنند. مدتی بعد داعش تشکیل شد و به حرم امام حسین حمله کرد.

TRMEDIA.IR

2 سال پیش
اولا" بجای رفرنس دادن به بیانات ایت الله منتظری كه خودتون هم معلوم نیست قبولش دارید یانه!! بهتره یه نگاهی به منابع معتبرتر مثل انساب الاشرف بلاذری بیاندازید كه تعداد درست سپاهیان خوارج رو دریابید.البته خوارج هر تعداد كه بودن در اون برهه از زمان باید از دم تیغ میگذشتند و حرفی در این نیست.اما تفكری كه مقایسه میكنه میلیون ها ایرانی را با خوارج و داعشی و منافقین، وضع رو بدتر و بدتر خواهد كرد..ثانیا" كسی منكر حمایت دشمنان (امریكا و اسراعیل و..) از آشوب و براندازی در ایران نیست.ولی این دلیل نمیشه هر نوع اعتراضی رو با عنوان وابستگی به بیگانه سركوب كرد و هموطن رو داعشی خطاب كرد و شكاف ها رو عمیق تر كرد.همانطوری كه در جریان اعتراضات اخیر دیدید بعد از توییت ترامپ مردم به خانه ها رفتند.ثالثا" این بحث چه ربطی به برجام داشت!! جالبه كه خسارت دانستن برجام وجه مشترك شما دلواپسین مفرط و ترامپه.
ذوالفقار به اختیار همون به اصطلاح هموطنا، هموطن بسیجی رو به آتش کشیدند درست عین داعش. احمدی نژاد و منتظری یه زمانی خوب بودند ولی بعدا از طریق اطرافیان به انحراف کشیده شدند. ۸۸ و ۹۶ با اغتشاش روبه رو بودیم نه اعتراض.

ذوالفقار به اختیار

2 سال پیش
دینشون رو وسط نکش، منظورم این بود که از لحاظ بین المللی قانونا تا چه جایی میتونستیم با کودتاگران برخورد کنیم. داعشیان سبز دقیقا میگفتن مرگ بر اصل ولایت فقیه و اینکه اصل نظام رو نشونه دارن. آمریکا و اسرائیل و انگلیس و ... سال ۸۸ کوتایی رو برای براندازی نظام کلید زدند که در این باب مستندات زیادی ساخته شده. ابلهانی بازیچه دشمن شده بودند که بعدا فهمیدند و راهشون رو جدا کردند، ما با این افراد قهر نبودیم ولی با مابقی افرادی که به مقدسات دین حاکم بر کشور اهانت کرده و از این عمل پشیمون نیستن آشتی نمی کنیم. برجام خسارت محض بود که درستی راه دلواپسان افراطی رو نشون داد. در حکومت شیعی ما، امیرالمومنین باید معیار و الگو در تمامی امور باشه. ما با تحریف حقیقت و عقب نشینی، به جریان نفاق(اهل سنت) و غاصبین ولایت امیرالمومنین علی ع و عایشه بزرگی نمیبخشیم، مهم نیست که خوششون نیاد. فقط علنی لعنت نمی کنیم.

TRMEDIA.IR

2 سال پیش
تركیه كه حكومتش لائیك و ضد دینه چرا تركیه رو با ایران مقایسه میكنید.ضمنا" مورد تركیه یك كودتا بود و اگر در ایران هم كودتا بشه من بشخصه مخالف برخورد با كودتاگران نیستیم.منظور من آشتی ملی مردمه(مثلا آشتی من و تو كه دید مخالفی داریم كه همین چند وقت پیش تو خیابانها بجای صحبت كردن و متقاعد كردن هم تو سر و كله هم میزدیم).من با هر دو طیف افراطی مشكل دارم چه سبز چه دلواپس.در مورد اعدام 4000 نفر توسط امام علی هم باید بگم كه خوب نیست برای توجیه طرز تفكرتون پای امام علی رو وسط بكشید كه علی (ع) در هیچ جنگی 4000 نفر رو نكشته و این حرفتون آب در آسیاب دشمنان تشیع ریختنه.در ضمن بد نیست حداقل به احترام اهل تسنن كشورمون از الفاظی مثل {عایشه ی فتنه گر} اون هم دراین برهه حساس از زمان خودداری كنیم برادر!
ذوالفقار به اختیار برای حفظ وحدت گفته شده علنی یعنی به اسم، عایشه و غاصبین رو لعنت نکنیم، نه اینکه اصلا لعنت نکنیم یا اینکه به ولایت امام علی پشت کنیم. در مورد اعدام ۴۰۰۰ فتنه گر توسط امیرالمومنین امام علی ع اینو ببین: www.aparat.com/v/LuZTt

ذوالفقار به اختیار

2 سال پیش
در همسایگیمون تو ترکیه 8 ساعت آشوب کردند، حکومت طبق قوانین بین المللی تمامی آشوبگران رو از دم درو کرد و سرکردگانی که به بیرون وصل بودند رو اعدام نمود. حالا این به کنار، امیرالمؤمنین امام علی ع در یک روز 4000 مسلمان اهل ایمان رو به جرم فتنه گری اعدام نمود. اصل ولایت فقیه هوای داعش صفتان سبز رو داشت که در حال حاضر هنوز سرشون رو تنشونه و عین رفتار امیرالمؤمنین علی ع نسبت به عایشه فتنه گر جنگ جمل، صرفاً خائنین رو حصر کرد که الآن دارن تو قصرهاشون مفت خوری میکنند.

TRMEDIA.IR

2 سال پیش
ثم عفوانا من بعد ذلك لعلكم تشكرون: تا وقتی كه بخشش و آشتی رو نپذیریم، فتنه در سالگردش تكرار خواهد شد.مثل دی ماه امسال
ذوالفقار به اختیار با سلام. نخیر، اصل ولایت فقیه خیلی بیشتر از افراد عامی دین رو بلده. بخشش و آشتی در مورد گناهان ذکر شده در کار نخواهد بود، مردم با آشوبگران داعش صفت سبز که در سال 88 با دشمنان همراهی کرده و بدترین نوع هتاکی رو به نظام و دین کشور کردند، آشتی نمی کنند. --->
pixel