پاسخ های تند رابعه اسکویی روی انتن درباره مهاجرت خودش و مهناز افشار

96,688
۩ ۩ ۩ ((-BEST-VIDEO-)) ۩ ۩ ۩
۩ ۩ ۩ ((-BEST-VIDEO-)) ۩ ۩ ۩ 37.6 هزار دنبال کننده
ترتیب نمایش
u_6918994

u_6918994

3 روز پیش
بابامگرشماخداهستیداین وآن راقضاوت می کنیداین خانم راست می گویدخارج رفتن یانرفتن کسی به خودشان مربوط می شودودوما به حجابشان چه کارداریدشمااگرمسلمان هستیدوراست می گوییدبروید ازاینترنت کله گندهای نظام راببینیدکه باپولهای مردم برای خودشان وهمه فک وفامیلشان دربانکهای خارج حساب بازمیکنندوبچه هایشان رابرای ادامه تحصیل به خارج می فرستند.
u_6811255

u_6811255

4 روز پیش
اگه هنر مند باشید میشید خسرو شکیبایی و ته هنر و بی مدعا امااگه بازیگر باشید و ادا در بیارید و هنرمند نباشید میشید کمپوت ادا و سلبریتی ....متاسفم که سلبریتی جاشو با هنر مند عوض کرده
u_6809328

u_6809328

5 روز پیش
از طرف پروردگار اره تو راست میگی
علی110،ساب بیومانترا18+توضیح درباره کانال

علی110،ساب بیومانترا18+توضیح درباره کانال

6 روز پیش
هنر مقدسه ولی بازیگری با هنرمندی فرق داره . بازیگر هر نقشی راست یا دروغ ، شایسته یا ناشایست رو انجام میده و ادعای هنرمندی میکنه . مثلا روابط انسان ها که دوست دختر و پسر در واقع فریب شیطان است و فساد است ولی با تغییر نامش بعضی ها اون رو درست می دانند . هنر با اخلاق و درستی همراه است . هنرمند به خدا نزدیکتره ولی بازیگر ممکنه به شیطان نزدیکتر بشه.
☆F.GH☆

☆F.GH☆

1 هفته پیش
باورم نمیشه که چجوری اسم خودشونو میزارن هنرمند و بدتر از اون با این سن و سال هنوزم توی تشخیص درست از غلط عاجزند!! اصلا مفهوم بد و غلط براشون مفهومی داره...!؟
shahriar

shahriar

1 هفته پیش
خاک عالم...
amir hosein

amir hosein

1 هفته پیش
وضع حجابشو ببین!اگه وضع سینمای ما این باشه آیا بهتر نیست که درشو گل بگیرند؟شده مبلغ ترویج فساد و فحشا.همدست من و تو اسراییلی بهایی نجس و بی بی سی انگلیس خبیث موذی ام الفتنه و...جدیدا سریال ها هم که دارند راه سینما را در پیش می گیرند.نمیدونم چرا افرادی مثل اصغر فرهادی،لیلا حاتمی،ترانه علیدوستی و...را زندانی نمی کنند.چرا نمیرن فرانسه و کشورهایی که آزادی اونجوری دارن که دوست دارن .
Mganjbakhsh

Mganjbakhsh

1 هفته پیش
همین شمارو کردیم بازیگر که اینقدر داره روزانه گند می خوره به ایران وهر شب ۲۰تا پارتی شبانه دارین هر روز بعضی خانم ها بی حیا و بعضی مرد ها بی غیرت میشن
taraneh.love857

taraneh.love857

1 هفته پیش
سلام دنبال شدی از کلیپ هام دیدن کن مرسی
PorrooCar

PorrooCar

1 هفته پیش
دنبال کنید بک میدم
نمایش بیشتر دیدگاه ها