در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.

ایده کست ۱۰ - آیا اسکرام یک روش چابک است؟

427
قسمت دهم و آخر از فصل اول ایده کست | مهمان این قسمت حسن نوری، مدیر فنی ایده ران، بود و ما در ارتباط با موانعی که سیستم مدیریت پروژه اسکرام می تواند در بهره وری تیمتان ایجاد کند صحبت کردیم. در نظر گرفتیم در فصل جدید طبق یک خط موضوعی پیش برویم که برای این فصل به موضوعاتی در ارتباط با حل مشکلات استارتاپ ها خواهیم پرداخت.
1 سال پیش
علم و تکنولوژی
دیدگاه‌ها
  1. 1 سال پیش
    با این حال نمی توان روش های اجرای اسکرام را از خود آن جدا دانست. منتظر شنیدن نظرات بیشتر از سوی شما هستیم. http://blog.techpin.ir/scrum-and-team-productivity/
  2. 1 سال پیش
    سلام همیشه دانش استفاده از یک ابزار از خود ابزار مهم تر است و برداشتم از این ویدئو هم این است که اشاره به این نکته میخواد داشته باشه. اما وقتی اسکرام اشتباه فهمیده میشه و اشتباه بهش عمل میشه دیگه ربطی به موانعی که برای بهره وری شما ایجاد میکنه نداره. یا گفتن اینکه اسکرام با اصل چندم conflict نداره مگه با سایر اصل ها conflict داره! هم عنوان و هم توضیحات متنی که در مورد ویدئو نوشتید مخاطب رو دچار ابهام و شک میکنه که با واقعیت در تضاد است. در ویدئو هم مواردی اشاره شده که باز متوجه ذات اسکرام نیست و مربوط به اجرای غلط است و متاسفانه شفاف بیان نمیشن. لطفا توضیحاتی در این مورد ارائه کنید چون این ویدئو ممکن است خیلی ها رو گمراه کنه و باعث شکل گیری یک نگرش غلط بشه. بسیاری از مواردی که اشاره کردید ربطی به ذات اسکرام نداره و مربوط به شیوه غلط اجرا است. سپاس.
    1. تشکر از نظر شما، حق با شماست. در این ویدیو وقت کم بود و برخی مسایل کامل تشریح نشد. شما می توانید مطلبی که توسط خود مهمان نوشته شده در بلاگ تکپین +ایده کست مطاله کنید. در این مقاله اشاره شده که بیشتر این مشکلات و مسایل به روش اجرا مرتبط می شود.