سایت تدریس خصوصی ایران مدرس - نحوه انتخاب مستقیم و بدون واسطه معلم خصوصی

92,197
ایران مدرس 728 دنبال‌ کننده
92,197 بازدید
اشتراک گذاری
در این ویدیوی آموزشی در رابطه با نحوه انتخاب مستقیم و بدون واسطه معلم خصوصی از سایت تدریس خصوصی ایران مدرس توضیحاتی ارائه شده است. https://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php وارد سایت ایران مدرس شوید و در ادامه اسم درس مورد نظر خودتان را در بخش جستجو وارد کنید. به این ترتیب لیست مدرسین خصوصی برای آن درس و شماره تماس اساتید و قیمت کلاس ها نمایش داده خواهد شد. کاملترین لیست مدرسین خصوصی را در سایت ایران مدرس می توانید مشاهده نمائید.
ایران مدرس 728 دنبال کننده

کلاس چهارمی ها

1 ماه پیش
سلام ایران مدرس ببخشید شما لطفا معرفی کن من تازه شما رو دیدم لطفا لطفا
ایران مدرس سلام دوست عزیز ممنون از اینکه نظر گذاشتید. برای مشاهده لیست کامل معلم های خصوصی ریاضی، زبان، عربی، شیمی، زیست و قیمت تدریس خصوصی و شماره معلم های خصوصی به ایران مدرس سر بزنید. ارتباط مستقیم و بدون واسطه با اساتید داشته باشید. برای شما آرزوی موفقیت دارم.

Nothing

1 ماه پیش
عالی واقعا سایت خوبیه دنبال شدید ممنون میشم دنبال کنید
ایران مدرس ممنون از شما دوست عزیز اگر برای یادگیری ریاضی، معادلات دیفرانسیل، ریاضی مهندسی، فیزیک دانشگاهی، زیست کنکور، زبان، آیلتس، کامپیوتر، دروس ابتدایی، دانشگاهی، متوسطه و یا دروس کنکوری به معلم خصوصی نیاز داشتید حتما به ایران مدرس سر بزنید. موفق باشید.

Zahra.active.7289

1 ماه پیش
عالی دنبال شدید دنبال کنید
ایران مدرس سلام ممنون از شما. برای مشاهده لیست کامل معلم های خصوصی ابتدایی و دبستان، مدرسین کنکور، ریاضی، فیزیک، شیمی، عربی، زیست، زبان انگلیسی و سایر زبان های خارجی و شماره تماس مستقیم اساتید و قیمت کلاس ها به سایت ایران مدرس مراجعه کنید. بهترین اساتید iranmodares

*آموزش دروس پایه ابتدایی*

1 ماه پیش
https://www.aparat.com/azdarb موقع امتحانه؟؟ دَرستو نخوندی عزيزم؟ برای آموزش دروس پايه ابتدايی وارد شو
ایران مدرس سلام. برای شما آرزوی موفقیت دارم. ممنون که نظر گذاشتید. معلم های خصوصی ابتدایی و دبستان هم در سایت ایران مدرس حضور دارند و می توانید به صورت مستقیم با ایشان در ارتباط باشید.

u_9738507

2 ماه پیش
ممنون بابت توضیح های خوب و کاملتون
ایران مدرس خواهش میکنم. در ایران مدرس می تونید کاملترین لیست مدرسین و معلم های تدریس خصوصی که به صورت آنلاین و حضوری کار تدریس رو انجام می دن رو مشاهده کنید. شماره تماس اساتید و قیمت کلاس های تدریس خصوصی هر استاد هم ارائه شده. IranModares.com

خانم معلم(استارتاپ آریان)

2 ماه پیش
www.aparat.com/zarimohamadkhani   سلام.لطفا شما هم مرا دنبال کنید.فالو=فالو   دنبال=دنبال
ایران مدرس خانم محمدخانی ان شالله در کار تدریس خصوصی موفق باشید. ممنون از شما. با درج تبلیغ در ایران مدرس می تونید شاگردهای بیشتری هم جذب کنید. در ایران مدرس تا سال 1400 بیش از 21000 استاد و معلم خصوصی ثبت نام کردن.

بازتاب شهر - اخبار غرب استان تهران

2 ماه پیش
سلام دوست عزیز ؛ کانال شما دنیال شد . لطفا شما هم کانال مارا دنبال نمایید... سایر دوستان هم دنبال کنند - دنبال خواهیم کرد آنها را ...
ایران مدرس سپاس دوست عزیز. مدرسین تدریس خصوصی به صورت آنلاین و حضوری در تهران و کل کشور در سایت ایران مدرس ثبت نام کرده اند و در زمینه تدریس ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان انگلیسی، زیست شناسی، عربی، دروس کنکوری و دانشگاهی و .... فعالیت دارند. حتما به ایران مدرس سر بزنید.

روشنگر

3 ماه پیش
شما رو دنبال کردم لطفا من رو دنبال کنید
ایران مدرس سلام. ممنون از شما دوست عزیز. اگر برای یادگیری ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان انگلیسی، عربی، زبان فرانسه و آلمانی، دروس دانشگاهی، دروس کنکوری، نرم افزار، کامپیوتر و ... قصد دارید از کلاس خصوصی استفاده کنید حتما به سایت ایران مدرس مراجعه نمائید. IranModares.com

محمدخباز

3 ماه پیش
سلام دنبال کردم دنبال کن لطفا
ایران مدرس ممنون از شما دوست عزیز. برای شما آرزوی موفقیت دارم. بهترین اساتید و معلم های تدریس خصوصی در سایت ایران مدرس IranModares.com حضور دارند. کلاس های خصوصی به صورت آنلاین و حضوری قابل برگزاری می باشد. قیمت تدریس خصوصی برای تمام اساتید در ایران مدرس ذکر شده است.
pixel