چرا همه دنیا با ایران دشمن شده اند

4,083
4,083 بازدید
اشتراک گذاری
قابل توجه یوسف فروشان...تا ما زنده ایم نمی گذاریم ، این آرزو رو به گور می برید....شنیدید، به گور می برید، ما اهل کوفه نیستیم ،ما نامرد نیستیم ، ما نسلمان حسینی است.....انقلاب مهدی(عج) آرزوی ماست،نمی گذاریم دوباره یوسف فروشی شود، توطئه ها و فتنه ها به پاکنید، تو دهانتان می زنیم ،جلوی نامردان ایستاده ایم،از عقایدمان دست بر نمی داریم.
ترتیب نمایش

مهدی

6 سال پیش
اخه این چه ربطی به موضوع داشت!!!!!!!!!!!!
سید(من عاشق مبارزه با صهیونیسم هستم) ؟بفرمایید کجاش اشتباه بود؟

سید(من عاشق مبارزه با صهیونیسم هستم)

6 سال پیش
جناب mohammad،در خصوص این که فرمودید 20 الی 30 نفر! بحث این است که 20 الی 30 نفر نبودند و به قول خودشان! ما بی شماریم!! بوده اند، و این که این عده تماما همان اشخاصی بودند که سایر مناسبت های دینی و مذهبی و ملی را هم زیر سوال برده بودند و مردم یک سرزمین هیچ وقت چنین کاری را نمی کنند! سران فتنه و شبکه های ضد انقلاب و منافقان و سایتهایشان از آنان حمایت کردند! لذا سخن شما باز هم مسخره است، ضمنا در این که این ادعا ! اوایل اعتراض بود و برخی بدبین شده بودند ربطی به بعدش ندارد! لذا بقیه را قاطی فتنه گران نکنید، چرا که بعد از این که شورای نگهبان ادعای تقلب را رد کرد ، مردمی که سازوکار قانونی این کشور را قبول دارند متقاعد شدند و تنها کسانی ماندند که فتنه گر بودند و خود و اجدادشان این سرزمین را همیشه بهم زده اند و به مناسبت های دینی و مذهبی مردم این سرزمین همیشه توهین می کردند!

سید(من عاشق مبارزه با صهیونیسم هستم)

6 سال پیش
جناب mohammad، در خصوص سخنان شما در عاشورای 88، با تمامی این که این ادعای شما مسخره است و خنده دار و هر عاقلی به آن می خندد،باید گفت که اولا این سخن شما صرفا ادعا و بک تهمت است، تهمت زدن هم آسان است و هنر نمی خواهد! دردآور تر آن است که شما این تهمت ها را باور می کنید! ثانیا این که آقایان سران فتنه این کار را تایید کردند و حمایت کردند، لذا متصل به خودشان است ثالثا این که شعار ها و محل اغتشاش و ...از چند روز قبل روی سایت های منافقین بود و فتنه گرانی که روز عاشورا در سال 88 به مقدسات توهین کردند متصل به منافقین هستند، همان سایت ها و شبکه هایی که تا آن موقع فتنه گران را خط می دادند و شعار برایشان می فرستادند، و حتی شب قبل گفتند که فردا شعار هایی واضح تر می دهند! کار های واضح تر می کنند! لذا تهمت شما علاوه بر این که مسخره است فاقد ادله عقلایی نیز است

سید(من عاشق مبارزه با صهیونیسم هستم)

6 سال پیش
جناب mohammad/ضمن تکرار جمیع پرسش های قبلی،ما به کسی انگ نمی زنیم! فتنه گر بودن، لندنی بودن و ...نشانه هایی دارد که اگر جمع بود تعارف نداریم و می گوییم،این که جریانی در این شرایط حساس اتحاد اسلامی را زیر سوال ببرد و هفته برائت را اعلام کند اما از اون طرف با سلطنت طلبان متحد شود در حالی که ذات اسلام با سلطنت مخالف است! این که به بهانه عزاداری هر بدعتی را عزا بنامد تا وهن دین را در پی داشته باشد و خودشان را پشت عزاداری مخفی کنند اما هم صدا و متحد با فتنه گرانی که روز عاشورا88 اهانت کردند شوند، این که دروغ بگویند به مردم که و بگویند این اسلام نیست این زیبا نیست، در حالی که در تاریخ می خوانیم که علی علیه السلام منافق کشت و به دستور رسول خدا (ص) هم منافق کشت، این ها را به مردم نگویند، همه نشان می دهد آخور جریان لندنی به کجا وصل است.

سید(من عاشق مبارزه با صهیونیسم هستم)

6 سال پیش
سوال از جناب mohammad / شما می فرمایید ما توهین می کنیم به کشور های دیگر!!! اولا ما توهین نمی کنیم،مرگ را بر مظهر ظلم و کفار حربی و یهودی های صهیونیسم و استعمار می فرستیم،ثانیا این که سوال من از شما این است(چون تصویر شیرازی مرجع جریان لندنی را گذاشته اید)،سوال این است که چه طور وقتی ما می گوییم اتحاد با مسلمین و ما مسلمانان در برابر کفر یک مشت واحد بشویم، تفکر شما آن را نمی پسندد!داغ می کنید و اهانت می کنید و هفته برائت را مقابل وحدت می گذارید! اما از این طرف دم از احترام به یهودی ها و کفار حربی می زنید؟!؟ چه طور ما می گوییم اتحاد با اهل سنت (نه این که دست از اعتقادات برداریم،نقاط مشترک را تقویت کنیم)، اما شما رد می کنید و به آنها اهانت می کنید،اما دم از احترام به کفار حربی می زنید و عملا جریان انحرافی لندنی با سلطنت طلبان (ذات اسلام مخالف سلطنت است)و فتنه گران و ضد انقلاب ها متحد است؟!

سید(من عاشق مبارزه با صهیونیسم هستم)

6 سال پیش
نکته آخر این که ، از قول امام زمان(عج) سخن می گویید و ادعا می کنید؟ این صحیح نیست بزرگوار! البته تاخیر ظهور امام زمان (عج) خود مسلمانان و شیعیان هستند،چون نمی توانند ایشان را حفظ کنند، لذا خداوند اخرین منجی را نمی فرستد، نمونه این شیعیان هم جریان تشیع انگلیسی! ! غرضی نداریم اما خواستیم بگوییم تا بدانید ما خواب نیستیم! تشکیل نظام ولایت فقیه، دستور خود امام زمان(عج) و ولی فقیه نائب عام امام زمان(عج) هست، ضمنا شما از کجا اطلاع دارید که جوانان مومن شیعه یار امام(عج) نمی شوند و جوانان دیگر می شوند؟! این طور سخن گفتن صحیح نیست، مسلمین وظیفه ای دارند که منجی بشریت را به دیگران نیز بشناسانند،،اول خودتان را اصلاح کنید! بعد دیگران را امر به معروف نمایید! به خاطر شما ها شیعه به جهانیان بد معرفی می شود، فقط کافی است شیعه مسلم و سنی مسلم(به انگلیسی ) را داخل گوگل سرچ کنید، شما خودت را بگذار جای بیننده

سید(من عاشق مبارزه با صهیونیسم هستم)

6 سال پیش
نکته سوم - ما دنبال تنش نیستیم، به مردم هم تهمت نمی زنیم،سخنان علمی باشد قبول می کنیم، مخالف مذاکره هم نیستیم،چیزی هم می گوییم از سر دلسوزی است و به دولت راه نشان می دهیم نکته چهارم- ما همه را کافر و نجس نمی دانیم! مسائل فقهی ربطی به این مطالب ندارد، در خصوص همان مطالب فقهی نیز باید اولا واژه نجس را معنی کنید و ثانیا تفسیر و شان نزول آیه قران را نیز بخوانید،مضافا اهل کتاب را اکثر مراجع نجس ذاتی نمی دانند(یعنی اگر بدانیم او با نجاسات تماس بدنی نداشته و استفاده نکرده است نجس نیست)،+ این که این حکم سیاسی است،چون امکان نفوذ عقاید مخرب کفار به مسلمینی که توان علمی در بحث ندارند گرفته شود،ضمنا این مسئله(نجاست) یک کیفر است،طبیعیست که بدشان می آید توهین تلقی می کنند، اما علت خودشان هستند نه قانون گذار (خداوند) که بنا به مصالحی قانون را وضع کرده است.

سید(من عاشق مبارزه با صهیونیسم هستم)

6 سال پیش
نکته 2- بعد از جنگ جهانی دوم شرق و غرب شدند ارباب دو طرف! ایران هم گفت نه شرقی و نه غربی جمهوری اسلامی، واقعیت و حق نیز همین است که مابقی نوکران ابرقدرت ها هستند(البته به جز معدود کشور ها که با الگو پذیری از ایران جلوی دشمن ایستاده اند) ،اهل سنت 40 سال مطالعه کردند! انقلاب اهل سنت در مصر 1سال هم دوام نیاورد، اما ایران همان اول سفارت جاسوس خانه و مرکز کودتا را از کشور اخراج کرد، چون از تاریخ باید عبرت گرفت،قبل انقلاب، دولت جناب مصدق را با کودتا سرنگون کردند،بعد انقلاب هم کودتای شهید نوژه را راه اندازی کردند که به لطف مردم کودتای بعد از انقلاب خنثی شد،در سایر کشور ها نیز همین طور بوده است،نمونش مصر در اوضاع فعلی،نمونش ویتنام،نمونش عراق! مگر سفارت نداشتند؟ مگر رابطه نداشتند؟ خب چه شد؟

سید(من عاشق مبارزه با صهیونیسم هستم)

6 سال پیش
پاسخ به جناب mohammad:-نکته 1: ایران به قوانین بدون ضمانت اجرای محیط سیال ! بین الملل ، اخلاق و عرف عقلا و انصاف جهانی پایبندترین کشورها است ،بطور مثال مسئله هسته ای ما هیچ مشکل قانونی ای ندارد،مباحث سیاسی است و خود آنان هم می دانند، ضمنا اگر امروز ملت ما تحریم می شوند و 80 میلیون نفر زجر می کشند به خاطر اصلاح طلبان بی صلاحیت و بی لیاقتی است که به پاس خوش خدمتی به آمریکا اطلاعات امنیتی کشور در خصوص مسئله هسته ای را لو داده و به آمریکا رساندند و اکنون هم در کشور آمریکا زیر سایه اربابشان زندگی می کنند!سوال این است که این ضرر بزرگ را چه کسانی به ملت تحمیل کردند؟آیا دولت های فعلی نباید از این حادثه تلخ عبرت بگیرند؟

اکبر جلیلی

6 سال پیش
یاشاسین...اسم سخنرانی چی بود؟
سید(من عاشق مبارزه با صهیونیسم هستم) سلام، با عرض معذرت نمی دونم از کدام سخنرانی گرفته شده است
نمایش بیشتر دیدگاه ها
pixel