کافه آپارات ۷ | سینمای جدی و طنز در مشت جواد عزتی تا بازی در سختترین نقشش

120,609
در این قسمت از کافه آپارات فریدون جیرانی میزبان جواد عزتی بازیگر سوپر استار سینمای ایران خواهد بود همچنین در بخش تحلیل خبر گفت و گوی مفصلی درباره رده بندی فیلم های سینمایی ایران انجام خواهد شد - کافه آپارات را هر هفته سه شنبه ها راس ساعت 22 در صفحه اول آپارات تماشا بفرمایید.
کافه آپارات 17.6 هزار دنبال کننده
ترتیب نمایش

دبیر مجمع دیوانگان

8 ماه پیش
رد خون عالی بود

sahebi47

9 ماه پیش
جواد عزتی ، مثل رضا عطاران ، نقش بازی نمی کنن بلکه فیلم رو زندگی میکنن و این دو مقوله کاملا" از هم جدا هستند. ما هنرپیشه های زیادی داریم که نقش هاشونو خوب ایفا میکنن اما فقط نقش بازی میکنن .یه آدم در نقش یه شخصیتی درحال اجرا هست. اما هنرمندانی مثل جواد عزتی ، علاوه بر جسمشون ، فکر و روحشون هم همراه فیلم هستش. وقتی هنرپیشه جسمش اینجا باشه و روح و فکرش جای دیگه ، میشه نقش بازی کردن. اما وقتی فکر و روح بازیگر میاد به کمک جسم و فیزیک بازیگر، اونوقت میشه جواد عزتی و دوستان دیگری که زیادن اگه بخوام اسم ببرم.

HigherProjects

9 ماه پیش
عزتی همینطور بمون لعنتی ! خیلی دوست داریم

ایرانی

9 ماه پیش
سلام _ وقت بخیر _ فوق العاده عالی، خاطره انگیز و نوستالژیک؛ امیدوارم از هنرمندان پیشکسوت و همچنین جوان بیشتر قدردانی شود و مصاحبه ها از آن ها موقعی که در سلامت هستند بعمل آید تا بتوانند نتیجه تجربیات و زحمات خود را در پیشبرد و اعتلای هنر بهتر بیان کنند. با تشکر

ماهان و پرهام گیمر

9 ماه پیش
جواد عزتی عالیه

yasaman

9 ماه پیش
عالی

melika

9 ماه پیش
تسبیح انداخته گردنش

hossein14146666

9 ماه پیش
فریماه فرجامی

wwwtaranehirani

9 ماه پیش
بسیارزیبا
pixel