دروغ آذری جهرمی و بازی کثیف سیاسی - استاد علی اکبر رائفی پور

2,486
Savior 327 دنبال‌ کننده
2,486 بازدید
اشتراک گذاری
باسمه تعالی نگذارید این خائنین و وطن فروشان مجدد سرکار بیایند. چرا جلوی این جماعت منافق و دروغگو رو نمی گیرید ؟ ⚘اللهم عجل لولیک الفرج⚘ پیش به سوی تمدن اسلامی . ارسال نظرات به : تلگرام : https://t.me/mahdish1989 ایمیل :mahdish1989@gmail.com
Savior 327 دنبال کننده
ترتیب نمایش

siavash_moor

1 ماه پیش
امیدوارم همینطور باشه .. بحرحال ممنون از پاسخگوییتون...

siavash_moor

1 ماه پیش
شما نظر منو که یکی دو هفته پیش زیر این ویدیو گذاشته بودم حذف کردید .. ! چه کسی داره از رفتارهای دیگران انتقاد میکنه؟؟ کسی که خودش حتی جرات روبرو شدن با یه کامنت مخالف رو نداره؟؟ این چه تقواییه که با یه " تق " وا میره؟؟
Savior باسمه تعالی حذف نکردم عزیز. من چند وقتی درگیر بودم و نتونستم کامنت ها رو تایید کنم. من کی باشم بخوام کامنت حذف کنم. حرف زشت داخل پیام نباشه حذف نمیکنم . خلاصه شب عیدی دستم بند بود. ببخشید.

مهدی مختاری 291

1 ماه پیش
... از همه عجیب تر این است که چرا رهبر عزیز ما از ما حمایت نمی کند؟! ایشان تمام خیانت ها را می بیند اما هیچ کاری برای مجازات خائنین انجام نمی دهد.

مهدی مختاری 291

1 ماه پیش
ادامۀ پیام قبلی: اگر مردم نمی توانند اعتراض کنند دلیلش سانسور و سرکوب شدید است دلیلش تکفیر کردن مردم است؛ تا می آییم یک تجمع آرام و مصالحت آمیز داشته باشیم، گماشته های دولت در میان مردم معترض نفوذ کرده و این اعتراض آرام و به حق را به آشوب می کشند تا اربابان شان با این بهانه اعلام کنند که این اعتراض به حق نبوده و در نهایت مردم عادی را به جای گماشته های خودشان با عنوان فتنه گر خطاب کنند. این یعنی تکفیر کردن مردم. اگر بگوییم مرگ بر آمریکا و اسرائیل کودک کُش [که قطعاً به این شعارها اعتقاد داریم] مسلمان محسوب می شویم اما اگر بگوییم چرا فلانی اختلاس کرد و چرا همه چی گران است کافر محسوب می شویم...

مهدی مختاری 291

1 ماه پیش
با سلام؛ تا زمانی که «سانسور و سرکوب» و «تکفیر و تکذیب (یعنی به رسمیت شناخته نشدن هویت واقعی مردم معترض توسط دولت ها)» باشد اوضاع مزخرف ما تغییر نمی کند. تا زمانی که افراد فاسد در دستگاه های قضایی نفوذ دارند و تا زمانی که مردم عادی از کتاب قانون اساسی آگاهی کافی ندارند اوضاع مزخرف ما تغییر نمی کند. چرا کتاب قانون اساسی در مدارس ابتدایی و راهنمایی تدریس نمی شود؟! اگر مردم ما مطالبه گری و احقاق حق رو بلد نیستند دلیلش همین است. اگر مردم نمی توانند اعتراض کنند دلیلش سانسور و سرکوب شدید است دلیلش تکفیر کردن مردم است؛ ...

امیر فول اچ دی

1 ماه پیش
حالا اگه مجلس گرانی رو تصویب کند. می‌گویند که مجلس دنبال گرانیه و اگر تصویب نکند میگوید جلوی توسعه اینترنت گرفته میشود بیچاره مجلس قالیباف.

مهدی مختاری 291

1 ماه پیش
قسمت آخر پیام: حالا دوست عزیز اگر اعتراضی نبوده دلیلش همین چیزهایی است که گفتم: تکفیر کردن مردم _ سانسور کردن حرف مردم _ سرکوب کردن مردم _ تحمیل کردن هزینه های گزاف بر روی دوش شاکی _ نداشتن آگاهی کافی مردم عادی از کتاب قانون اساسی _ نفوذ افراد فاسد در دستگاه های قضایی.

مهدی مختاری 291

1 ماه پیش
قسمت ششم پیام: یک مثال مهمتر دربارۀ ویروس نحس کرونا: خود من بارها در بیشتر وب سایت ها از دولت انتقاد کردم و گفتم که «چرا آن روزی که تازه این ویروس کشف شده بود جلوی پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان را نگرفتید و چرا مرزهای کشور را به روی چینی ها باز نگه داشتید؟» حرف هایم سانسور شد. در ضمن من به این مجلس هم اعتماد ندارم چون هنوز یک کار مفید هم انجام نداده است تا اعتمادم نسبت به آن ها جلب شود. پیشنهاد من برای جلب اعتماد مردم به این مجلس این است که: یک شبکۀ تلویزیونی 24 ساعته فقط برای رصد کردن داخل مجلس و کارهایی که مجلسی ها انجام می دهند تأسیس شود.

مهدی مختاری 291

1 ماه پیش
قسمت پنجم پیام: هر وقت که در یک جایی حرفی زدیم آن را سانسور کردند؛ حرف هایی را که به نفع شان است پخش می کنند اما حرف هایی را که به ضررشان است را سانسور می کنند؛ مثلاً اگر بگوییم مرگ بر آمریکا و اسرائیل جنایت کار [که واقعاً به این شعارها اعتقاد داریم] آن را پخش می کنند اما اگر بگوییم چرا فلان مسئول اختلاس می کند آن را سانسور می کنند؛ یا مثلاً آقای رئیس جمهور و اعضای کابینه اش که در این چند سال مدام به مردم و منتقدانش توهین می کند، کسی حق ندارد از ایشان شکایت کند اما اگر کسی مثلاً بگوید «مرگ بر ایشان» آن ها حق شکایت و انتقام دارند و شعار دهندگان را به اشد مجازات می رسانند.

مهدی مختاری 291

1 ماه پیش
قسمت چهارم پیام: حالا بعد از چند سال معلوم شد که همان هایی که به ما مردم می گفتند: فتنه گر و جاسوس آمریکا و اسرائیل کودک کُش، خودشان یهودی بودند و هستند و اصل نصب شان هم ایرانی و مسلمان نبوده است.
نمایش بیشتر دیدگاه ها
pixel