فیلم اعترافات نوید افکاری از صدا و سیما پخش شد بازسازی صحنه قتل

22,886
یونیکورن 67.1 هزار دنبال‌ کننده
فیلم اعترافات و بازسازی صحنه جنایت توسط نوید افکاری از صدا و سیما در حالی پخش شد که رسانه های معاند پرونده را طور دیگری جلوه داده بودند و قبول نداشتند نوید افکاری دست به قتل زده است.به گزارش رکنا، در این فیلم نوید افکاری صحنه قتل را بازسازی کرده و به جرم خود اعتراف می کند مادر نوید افکاری که در برخی رسانه ای خارجی تیر یک اخبار شده است صحبت می کند و مادر و پدر مقتول نیز درباره قتل توضیحاتی می دهند.
یونیکورن 67.1 هزار دنبال کننده

بیننده

1 ماه پیش
خداروشکر اعدامش کردن.....

u_5331523

1 ماه پیش
ننگ ما صدای و سیما ما

u_5331523

1 ماه پیش
اعترافات اجباری فاقد اعتبار است

amir_j_poya

2 ماه پیش
کدوم آدم عاقلی که متهم ب قتل شده و میدونه حکمش اعدامه از آخرین کورسوی امید ب اسم پزشکی قانونی انصراف میده!!!!! اونم کتبی!!!!! نمیگه شاید فرجی شد :: انصراف بده ک چی بشه؟؟ انصرافش چ روند مثبتی داره ک انصراف بده؟؟ خواننده عزیز شما جای متهم خداوکیلی میری پزشکی قانونی برای اینکه زیر شکنجه مجبور ب اعتراف شدی ولو دروغ اصلا یا اینکه بصورت کتبی انصراف میدی و گردنت رو برای طناب دار آماده میکنی؟؟؟؟

its-Alik

1 سال پیش
اوضاع خرابه

arman_mp

1 سال پیش
از وقتی کشتیگیرامون دوپینگ یاد گرفتن انتظار این چیزا رو هم باید داشت

vivident3

1 سال پیش
درسته متاسفانه انقد دروغگو زیاد شده که جای قاتل و مقتول و تو روز روشن عوض میکنند

Star

1 سال پیش
این مربوط بهمون سالی نیست که اینقدر آب و برق مردم رو قطع کرده بودن و صادر کرده بودن از همون اول تابستون تو خوزستان ریخته بودن تو خیابون؟ چرا این همون ساله

1watcher

1 سال پیش
از همین گزارش های بیست وسی که در مورد مازیار ابراهیمی با همین آب و تاب دوغی و آرتیستی صذاوسیمایی قبلا پخش شده بود و مردم هم یادشون نرفته.الله اعلم.
pixel