نماهنگ پیروزی حزب الله (نصرک هز الدنی)

2,040
mehdi.S
mehdi.S 7 دنبال‌ کننده
2,040 بازدید
اشتراک گذاری
گزارش تخلف

نماهنگی زیبا و غرورآفرین که بخش هایی از رشادتهای نیروهای حزب الله و همچنین جشن پیروزی آنها را بتصویر کشیده است. شاید در پسِ اینهمه شکست در عرصه ی داخلی و خارجی بدست شاهکلیدیان، دیدن این نماهنگ، دل زخم خورده ی ما را کمی آرام کند... تمّت.

mehdi.S
mehdi.S 7 دنبال کننده
ترتیب نمایش
mehdi.S

mehdi.S

5 سال پیش
7.همچنین امید است که دوستان، فقط در صورتی که طرفِ مقابل تمایلی به بحث داشت برای اثبات برتری خود به ایشان و به بهشت بردن ما! تلاش کنند...!!! میدانیم که اخیراً رئیس جمهور محبوب و مردمی فرموده اند: ما مأمور به بهشت بردن مردم نیستیم!!!! ..جنابِ secret-army بخدا مجبور نیستی من را به بهشت ببری!
mehdi.S

mehdi.S

5 سال پیش
6.امید است که مِن بعد، افرادی که دست کم تمایلی به واقع بینی دارند، با گرفتن یقه ی ما بخاطر استفاده ی از یک کلمه ی ممنوعه ی دولتی!!! به دولت محترمِ خود و حقوقِ بشر و حق آزادی بیان توهین ننموده و ما نیز مانند عاشقان و سینه چاکان آقایان، از این حقوق زیبا برخوردار باشیم!
mehdi.S

mehdi.S

5 سال پیش
5.آقای واقع بین، دولتی که با یک کلمه ی شاهکلیدیان گفتنِ یک بنده ی خدا چوب لای چرخش میره باید بحال چرخ قراضه اش افسوس خورد.. هرچند خدا کنه و دعا میکنم و امید دارم چرخ این دولت اینهمه که شما طرفدارانش فکر میکنید قراضه نباشه چون بهرحال نماینده ی ایرانه!!!!
mehdi.S

mehdi.S

5 سال پیش
4.من از دولت قبلی تعریف تمجید نکردم و صحیح نیست تا به یک مدیر بگوییم چرا؟ بگوید چرا دولت قبلی نگفتی چرا!!! ... والله آن موقع گفتیم. حالا هم میگیم.. اخبار جدیداً از سانسور هم رد کرده صداوسیما هم کارش به پارچه خواری کشیده برای بودجه تعهد داده چهارسال پاچه خواری کنه (سرچ کنید لطفاً!)
mehdi.S

mehdi.S

5 سال پیش
3.ضررهای انرژی هسته ای!!!؟؟؟ خب پس اگر کسی به یک مادر ایرانی گفت به خانه ی من در میآیی یا گرسنگی میکشی و وی برای شرافتش گرسنگی کشید باید ملامتش کنیم که هی! چه میکنی!!! ضرر کردی!!! و خب برنج و نان را برایش بریزیم روی زمین!!! (مثل کاری که با مرغ خروس میکنند)
mehdi.S

mehdi.S

5 سال پیش
2.روزنامه ها: فشار به روزنامه های منتقد ژنو + عدم فشار به روزنامه هایی که آشکارا به اسلام توهین میکنند. اگر اهل مطالعه روزنامه ها نیستید و بدین دلیل میگین همه چی آرومه!!! فقط کافیست یک سرچ ساده در نت کنید.
mehdi.S

mehdi.S

5 سال پیش
1. برای 20درصدی که گفتید..باید بدونید چه چیز را با چه چیز معاوضه میکنیم. ببینم اگر ناموس من و شما برای نون شب که نه، برای سه هزار میلیارد خودفروشی کنه قبوله؟؟ امتیازه دیگه، قبول میکنی؟ حالا یک پله پایین تر، برای وعده ی سه هزار میلیارد چی؟ بازهم قبوله؟
secret-army

secret-army

5 سال پیش
قرن قرنه ارتباطاته و تکنولوژی و حتی اگر با فیلتر کردن نذارن مردم به حق شون برسن باز هم مردم سراغش میرن اگر مشکل اخلاقی هست به جای اینکه کل مجموعه سایت و یا نرم افزار را فیلتر کنن قسمت مورد دار را حذف و فیلتر کنن و این هم بر میگرده به همون فرهنگ چه فرهنگ عمومی چه اسلامی،من از صحبت های شما ناراحت نشدم .چوب لا چرخ دولت کردن که حد مرز نداره و مربوط به مجلس و یا افراطی ها حتی تفریطی ها نمیشه بالاخره همه جا این افراد پیدا میشه بهتره عینک بدبینی و یا خوشبینی بیش از حد را برداریم و عینک واقع بینی را بذاریم
secret-army

secret-army

5 سال پیش
مردم قدرت خرید نداشتن برای همین برای یک کیسه برنج و روغن و تخمرغ پا روی شان انسانی گذاشتند البته هم دولت های سابق و هم همون قطعنامه هایی که در اثر تحریم های هسته ایی ایجاد شد مردم را گشنه بار اورد تا اینجا میبینیم که همون انرژی هسته ضرر هایی هم داشته و قطعنامه هایی که اقای م.ا.ن انها را کاغذ پاره بیش نمی شمرد و می گفت انقدر قطعنامه دهید تا قطعنامه دانتان پاره شود اثر کردن و مردم را در رنج و سختی قرار دادند،اختلاص را هم که در دوره هاله نور داشتیم ،ربطی به کلیدیان ندارد،اخبارم که همیشه سانسوره از تجمعات مردم که هیچ از گرانی هم سخنی در اخبار شنیده نمی شود،فیس بوک وشبکه های اجتماعی از حقوق بشر می باشد و حق مردم می باشد و ما اجازه نداریم که جلوی این را بگیریم؛،
secret-army

secret-army

5 سال پیش
اوضاع روزنامه ها چشونه،اگر منظورتان مقاله روزنامه بهاره بالاخره در هر زمانی افراد بی دین پیدا میشه واگر منظورتان روزنامه های اصلاح طلب هستند بهتره بگم در 8سال گذشته و بویژه 4 سال قبل روزنامه های اصلاح طلب لای منگنه بودند و بازار دست ا صولگرایان بود،سینما مشکلی نداشته حتی گشایشی هم داشته و اون هم گشایش خانه سینما بوده،سبد کالا را تا حدی باتون موافقم دولت نباید این طور صف کشی راه می انداخت البته 50 درصد موضوع هم تقصیره مردمه ،مردم اگه فرهنگ داشتن این طور خودشان و حتی دولت را خراب نمی کردند که سوژه دست دشمنان که نه منتقدان دولت دهند و این مشکل را دولت و دولت های سابق را انداختند که با گران کردن اجناس مردم را گشنه نگه داشتند
نمایش بیشتر دیدگاه ها