سی سال،سی موسیقی، یک جایزه؛ 1378

13,206

شاید این متنوع ترین برنامه ی سی سال سی موسیقی باشد، بسطامی با گلپونه ها نماینده ی سنتی خوان هاست، اوهام با راک از همین سال وارد می شود، موسیقی نوستال سال هم کار تهران کریمی است، موسیقی فیلم با دست های آلوده و نیما مسیحا و کارهای دیگری که متنوع ترین پکیج را ساخته، انتخابش دشوار است انصافا.

reza0203

reza0203

1 ماه پیش
جواب اون چرا؟ که پرسیدی مشخص است چونکه دیگه استاد بابک بیات نداریم که موسیقی وملودی کلام را درک بکند و با تمام حس ها بیانش بکند واز زمانیکه دستگاه های الکترونیک آمد به اون حس فاخر بودن لطمه زد و آهنگساز و (تنظیم کننده) فاخر خیلی کم داریم شاید به اندازه انگشتهای یک دست ...
علی علی کرمی

علی علی کرمی

1 ماه پیش
موسیقی اصیل ایرانی، که با نام موسیقی سنتی ایرانی، موسیقی کلاسیک ایرانی و موسیقی دستگاهی نیز شناخته می‌شود،[۱] شامل دستگاه‌ها، نغمه‌ها، و آوازها، از سال‌ها پیش از میلاد مسیح تا به امروز سینه به سینه در متن مردم ایران جریان داشته، و آنچه دلنشین‌تر، ساده‌تر و قابل‌فهم تر بوده‌است امروز در دسترس است، بخش بزرگی از آسیای میانه، افغانستان، پاکستان، جمهوری آذربایجان، ارمنستان، ترکیه، و یونان متأثر از این موسیقی است و هرکدام به سهم خود تأثیراتی در شکل‌گیری این موسیقی داشته‌اند، از موسیقی‌دان‌ها یا به عبارتی نوازندگان موسیقی در ایران باستان می‌توان به «باربد» و «نکیسا» و «رامتین» اشاره کرد.