در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...
آنشو (1 ویدیو)
1 / 1
مناظره جنجالی بازاریابی شبکه ای

مناظره جنجالی بازاریابی شبکه ای

2,259
برنامه مناظره با اجرای مرتضی حیدری در جمعه 21 اردیبهشت 97 روی آنتن شبکه یک رفت؛ موضوع برنامه بازاریابی شبکه ای بود که گروهی مخالفت با اصل و اساس آن بودند و گروهی موافق؛ با توجه به محتوای مباحث و نظرات فقهی مراجع عظام تقلید، ظاهرا حق با گروه اول است که مخالف این طرح هستند چرا که آنها می گویند مخالفت مراجع با این مسأله که آن را حرام شرعی می دانند، مشروعیت این کار را زیر سؤال می برد.
پای صد میلیون پول وسطه!
100,000,000 و هر هفته یک‌دستگاه PlayStation4 با خرید یا تمدید اشتراک، در قرعه‌کشی‌ هفتگی یک‌دستگاه PlayStation4 و 100 میلیون پایانی شرکت کنید.
خرید اشتراک و شرکت در قرعه‌کشی
100,000,000 تومان جایزه ویژه
هر هفته 4PlayStation
دیدگاه‌ها
  1. 1 ماه پیش
    سلام داستان فروش اجناس بادران با تخفیف بالا چیه؟ میگن فریدون قربانی و خانم موسوی با لیدرا تبانی کردن تا سریعتر انبارهاشو خالی کنن. میخوان دارایی های شرکتو بفروشن و بزنن به چاک ، درسته؟!
  2. 1 ماه پیش
    سلام ممنونم واقعا عالی بود مناظره فقط اونجاش که اون اقای مخالف گفت : "چطور وقتی بهشون وعده و وعید میدین بی عرضه نیستن، وقتی سرشون رو کلاه میذارین و عمرشون رو تلف میکنین میشن بی عرضه" خخخخخخ معلوم بود نتورکی ها خیلی ترسیده بودند - کاش دوباره هم مناظره بذارن تا خباثت این شرکتها برای همه روشن بشه