ویدیوهایی از یوفوها در ماموریت های رسمی فضانوردان (2)

2,904
UNIVERSE 45 دنبال‌ کننده
2,904 بازدید
اشتراک گذاری
گزارش تخلف

(قسمت دوم) چند ویدیو جدید از یوفوها که توسط فضانوردان طی ماموریت های رسمی ضبط شده اند در این ویدیو طی مکالمات فضانونردان با پایگاه زمینی ناسا صحبت از مشاهده شی های عجیب و نورانی می شه که شبیه یک موجود زنده هستند و قابل توضیح نیستن و فقط شکل ظاهری و موقعیت مکانی رویت اونهاست که به پایگاه زمینی اعلام میشه.از لحن فضانوردان مشخص هست که مشاهده این موارد برای اونها پدیده عادی است. نظر شما چیه؟

UNIVERSE 45 دنبال کننده

UNIVERSE

4 سال پیش
ادامه جواب آقای بهنام: یک مثال بسیار ساده و ملموس این هست که شما هواپیمایی که برادران رایت ساختن رو در نظر بگیرید اون زمان پرواز فقط یه رویا بود. امروز هواپیماهایی مثل ایرباس ای 380 و اف 22 رپتور ساخته می شه. سطح پیشرفت واقعا حیرت آوره از همه نظر. حالا شما تصور کنید اگه هواپیما از همون اول یه سلاح سری و مخفی قلمداد می شد و مردم هیچوقت اونو از نزذیک نمی دیدن امروز با دیدن هواپیماهای مافوق صوت و انواع پهبادها چه عکس العملی نشون می دادن؟ پدیده بشقاب پرنده ها هم همین طور هستن منتها از یک تکنولوژی بسایر پیشرفته ضد جاذبه و در عین حال بی اندازه سری برخوردار هستند. به نظر من پشت این مسائل، اهداف شیطانی وجود داره. ممنون از نگاهتون.

بهنام

4 سال پیش
ضمن اینکه سالهاست با فرازمینی ها در ارتباط هستند به شیوه های مختلف.. که کاملا فوق سری بوده . البته داشمندی روسی اخیرا سال2031 میلادی را سال آغاز ارتباط با فرازمینی ها بطور رسمی و علنی اعلام کردند..... داستان زیاده در این موارد. و دوست داشتنی:)
UNIVERSE سلام. درسته اما فکر و اندیشه ات رو عمیق تر کن واقعیت همیشه اونچیزی که دیده میشه نیست. بشر قرن 21 رو دسته کم نگیر کشفها و پیشرفتهایی به دست اومده که من و شما حتی فکرشم نمی تونیم بکنیم اگه آلمان 65 سال پیش تونست بسازه الان صد برابر بهترشو می سازن.

بهنام

4 سال پیش
این موجودات شگفت انگیز شکی در حیاتشون نیست... . و بارها فضانوردان اونها رو رویت کردن و سالهاست که از زمان جنگ جهانی دوم المانها و روسها باهاشون در ارتباط هستن.بویژه المانها که تکنولوژی ساخت بشقاب پرنده رو از فرازمینی ها گرفتن و حتی اولین بشقاب پرنده رو هم ساختند و به پرواز در اوردند تااینکه المان در جنگ شکست خورد و اینکه وزنه علم برای همیشه به سمت آمریکا رفت...

MASS NEZAM 4

4 سال پیش
قربونت

MASS NEZAM 4

4 سال پیش
لایک
UNIVERSE خیلی ممنون از نگاهت عزیزم...
pixel