پاپ استار 18- گفت و گو جذاب و دیدنی با ترلان پروانه ...

75,163
پاپ تی وی 3.1 هزار دنبال کننده
ترتیب نمایش

karbar134

2 سال پیش
سلام دوستان برید توی مسابقه زومیت شرکت کنید گلکسی نوت 8 برنده شید yon.ir/Note8Quiz

savinqueen

2 سال پیش
من عاشق ترلان پروانه هستم

amir hosein

2 سال پیش
وضع حجابشو ببین!اگه وضع سینمای ما این باشه آیا بهتر نیست که درشو گل بگیرند؟شده مبلغ ترویج فساد و فحشا.همدست من و تو اسراییلی بهایی نجس و بی بی سی انگلیس خبیث موزی ام الفتنه و...جدیدا سریال ها هم که دارند راه سینما را در پیش می گیرند.نمیدونم چرا افرادی مثل اصغر فرهادی،لیلا حاتمی،ترانه علیدوستی و...را از ایران اخراج نمی کنند.چرا نمیرن فرانسه و کشورهایی که آزادی اونجوری دارن که دوست دارن .

علیرضا

2 سال پیش
تا وقتی متحجرینی مثل شما در این کشور هستند هیچوقت به جایی نخواهیم رسید. مشکل تو حجاب اینه که تو کشورت وقتی مسافرت میری یه سرویس بهداشتی نیست کارتو بکنی! خدا شفات بده.

ایلیا

2 سال پیش
طرفداران ترلان پروانه به کانال من سر بزنید

Stroller

2 سال پیش
ترلان عشقم. مطمئنم در آینده خیلی نزدیک یه سوپراستار بزرگ میشی. کور بشه هر کی نمیتونه تو رو ببینه

Stroller

2 سال پیش
بچه ها این amir hosein کانالش رو ببینید. بقیه پست های راجع به هنرمندان زن تو آپارات هم ببینین. فکر کنم تو طویله ای که بزرگ شده کلا فقط همین سه خط رو بهش یاد دادن, کلا حرف دیگه ای بلد نیست بزنه. همه جا هم هی تکرار میکنه. الآن هم باز لج میبره دوباره میاد همین سه خط کامنت رو دوباره تکرار میکنه. از قدیم گفتن اونی که لج میبره شغاله, نه آدم.

Mj

2 سال پیش
جناب پادشاهان ...: کسی نمیگه کسی از اعتقادانش دفاع نکنه, با منطق بیاد جلوی ملت بایسته و بگه به این دلیل و این دلیل این اعتقاداتی که من دارم خوبه و کاربردیه, این اعتقاد هم که یه عده دارن بده! خدا هم به انسان هم عقل داده, هم اختیار. بعضیا هزار ماشالا از خدا هم میخوان جلو بزنن و بگن انسان نه عقل داره و نه اختیار. حرف ما اینه که با زور و اجبار اعتقاداتتون رو نخواین تو سر مردم فرو کنین. دختره رو من دیدم به خاطر یه وجب عقب تر بودن شالش, مثل گوسفند با زور گرفتنش دارن میندازنش تو ماشین.خدا اینو از ما خواسته؟ این منطق اسلام هست؟ این کارها یعنی دین اسلام بی منطق ترین دینه و ما باید به زور مردم رو وادار به عمل به احکام اسلام کنیم. این کارها یعنی اسلام منطق نداره! یعنی توهین به اسلام. اینکه ادعای مسلمونی داری و اینجوربه دینت توهین میشه و حمایت هم میکنی, این نوبره. بد میگم بگو بد میگی.

sanaj1383

2 سال پیش
اخه برای چی ب حجاب گیر میدین ب کسی چ مربوط خانم پروانه چجوری حجاب میگیرن وضع حجاب ب کسی چ مربوطه

Asma.75

2 سال پیش
ترلان جون واقعا دوست دارم امیدوارم هر جا ک هستی موفق و سلامت باشی امیدوارم یه روز از نزدیک ببینمت همیشه دوس داشتم یه اتفاقی بیوفته تا بهت نزدیک بشم و بتونیم با هم دوست بشیم به حرفای بی ربطی ک دیگران میزنن هم اهمنیت نده تو بهترینی
نمایش بیشتر دیدگاه ها
pixel