گوگل فرم ، ساخت پرسشنامه و آزمون آنلاین 4- قسمت چهارم ادامه ساخت یک پرسشنامه

13,103
چگونه یک پرسشنامه آنلاین درست کنیم؟ به کمک گوگل فرم یک پرسشنامه فرضی برای بررسی میزان رضایت والدین از درس خواندن فرزندانشان در خانه می سازیم. این پرسشنامه می تواند یک پرسشنامه جدی ارشد یا دکتری هم باشد. سایر قسمت های ساخت پرسشنامه و آزمون آنلاین را می توانید در همینجا ببینید.

بیوما

4 ماه پیش
سلام و سپاس از آموزش کاملتون ، البته من ماهها پیش ویدئوهای شما را دیدم و از آن استفاده کرده و می کنم. منتها یه سوالی دارم. وقتی یک صفحه را به نوشتن نام و نام خانوادگی اختصاص می دهم و سوالات را در صفحه بعدی پارت بندی می کنم ، عده ای فقط در ص اول می مانند و کلمه بعدی یا next برایشان ظاهر نمی شود. علت چیست؟ ممنون می شوم راهنماییم کنید.
حسین حجاریان سلام. لطف دارید. خیلی مطمئن نیستم. ولی ممکن است جستجوگر اینترنتشان به روز نباشد. دلیل خاص دیگری برای این مشکل پیدا نکردم.

u_8850584

5 ماه پیش
سلام من نمی تونم فرم رو فارسی کنم لطفا راهنماییم کنید ممنون
حسین حجاریان سلام. در تنظیمات گوگل باید زبان خود را فارسی کنید و در خود فرم چنین امکانی نیست. در فیلم اول یا فیلم دوم روش فارسی کردن گوگل در تنظیمات رو می شه دید.

u_8417700

8 ماه پیش
با سلام ممنون بابت اموزش های مفیدتون سوالی که داشتم اینه چجوری وقتی پاسخ به یک سوال "بله" هست میتونه جواب رو همونجا بنویسه؟ مثلا دارو مصرف میکنید؟ بله خیر اگه مصرف میکنه همینجا بتونه اسم دارو رو بنویسه سوال بعدیم اینکه چجوری بعد از این سوال به سوال خاصی از پرسشنامه بره و سوال فقط برای افرادی که مثلا جوابشون بله بوده باز بشه؟ یعنی فقط افرادی که سابقه بارداری دارن سوالات مربوط به بارداری رو جواب بدن؟ متشکرم.
حسین حجاریان در پرسشنامه های کاغذی هم یک سوال جدید می نویسند. اگر بله ، نوع دارو را بنویسید. بقیه افراد طبیعتا سوال را خالی می گذارند. برای بخش دومدر سوالات تستی می توانید رفتن به بخش بر اساس پاسخ را انتخاب کنید. اینجا محدودیت پاسخ دارم. در واتساپ می توانم کامل تر توض

M.Vatani

10 ماه پیش
سلام آقای حجاریان. خسته نباشید ...!! ممکنه در سوالات کوتاه پاسخ، برای کلید یک کلمه خاص رو بگذاریم و گوگل فرم اون کلمه رو در پاسخ شرکت کننده ها بگرده، و اگر اون کلمه داخل جمله ی فرد شرکت کننده بود، نمره رو بده ؟؟؟
حسین حجاریان سلام. این یک فرم رایگانه. خیلی نباید ازش انتظار کارهای خارق العاده رو داشت.

u_7113239

10 ماه پیش
سپاسگزارم عالی.میشه این پاسخ های هدایت شده رو برای پاسخ های کوتاه هم ارائه کرد؟
حسین حجاریان سلام. متشکرم. ببخشید متوجه "سوال هدایت شده" نشدم. اگر منظورتان رفتن به بخش بر اساس پاسخ است، این گزینه مربوط به سوالات تستی است.

فیلم های اموزشی ریاضی

11 ماه پیش
تشکر بسیار عالی
حسین حجاریان لطف دارید. خوشحالم که مفید بودند.
pixel