در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
مستند بندگان خدا وبردگان شیطان (50 ویدیو)
50 / 50
مستند بندگان خدا و بردگان شیطان - قسمت چهل و نهم

مستند بندگان خدا و بردگان شیطان - قسمت چهل و نهم

5,342
قسمت 49 مستند سریالی بندگان خدا و بردگان شیطان : در این قسمت از مستند راز هایی را در مورد ارتباط خانواده ی بوش و ایلومناتی با 11 سپتامبر 2001 و همچنین اطلاعاتی مربوط به حادثه ی منا و اتفاقات 11 سپتامبر 2015 و کعبه ارایه میشود.
2 سال پیش
مذهبی
دیدگاه‌ها
 1. 1 سال پیش
  سلام یه چند تا سوال داشتم درمورد انیمه ها یه جا که تو مستندتون بود آدما داشتن انیمه ها رو می پرستیدن! خب من یه سوال دارم که چجوری باید کاری کرد که مردم انیمه رو ببینن و نقاشی انیمه ای بکشن ولی انیمه پرست نشن؟-برای مثال من الان خودم انیمه میبینم و نقاشی انیمه ای هم میکشم ولی انیمه رو که نمی پرستم! و هیچ حسی هم بهشون ندارم و فقط به عنوان سرگرمی و یه سبک نقاشی میدونمشون ولی اونجور که شما گفتین بعضیا حتی انیمه ها رو میپرستن و این قضیه منو نگران کرده و میخوام نظر شما رو بدونم که برای جلوگیری از پرستش انیمه ها چیکار باید کرد؟
  1. سلام. بستگی به این دارد انیمه ی شما ا چه هدفی ساخته شده باشد و همچنین باعث ایجاد گناه و فساد نشود مقلا برخی انیم هها با اهداف انحرافات جنسی ساخته می شوند.
 2. 1 سال پیش
  آخه یه جا تصویر جل کتاب یه دست بود که تو کف دسته نماد تک چشم بود-فکر کنم یه کتاب دیگه هم داره که اسمش پیامبر و دیوانه هست لطفاً اونم برسی کنید
 3. 1 سال پیش
  نه ! توانایی های من بیشتر از این ها هست در ساخت تصاویر گرافیکی.می خوام نمونه کار هایم را برایتان ارسال کنم.جیمیل یا ایدی تلگرام می دید؟
 4. 1 سال پیش
  ببخشید جوابم ندادین من توانایی ساخت تصاویر آن هم بصورت حرفه ای دارم می تونم کمک کنم؟
  1. سلام شرمنده پیامتان را ندیدم. چه نوع تصاویری؟ منظورتان تصاویر ویدیویی است مانند جلوه های ویژه یا مثلا انیمیشن. باتوجه به ویدیو های کانالتان فکر میکنم در زمینه ی انیمیشن سازی میتوانید فعالیت داشته باشید
 5. 1 سال پیش
  سلام ببخشید شخصی هست به اسم جبران خلیل جبران و کتابی هم از این فرد به اسم پیامپر وجود داره و یکم من بهش مشکوکم اگه میشه دربارش تحقیق کنید بعد بهم اطلاع بدید
  1. سلام. در مورد خود این شخص اطلاعات زیادی نیافتیم جز کتابش که شاید تهیه و بررسی شود
 6. 1 سال پیش
  متأسفانه من نموتونم انیمیشن بسازم ولی میتونم با نقاشی کشیدن معادل سازی کنم
  1. خود نفقاشی کردن هم یک هنر است و از آن میتوان در راه مفید بهره گرفت
 7. 1 سال پیش
  مثلاً من بجای اینکه بیام یه سرباز آمریکایی رو به صورت انیمه بکشم بیام یه سرباز مدافع حرم رو شبیه انیمه بکشم تا مردم به این سمت جذب شن-درست فهمیدم؟
  1. طراحی شخصیت تاثیر گذار است اما در کنار آن باید از نظر داستان نیز محتوای اثر مفید و تاثیر گذار باشد
 8. 1 سال پیش
  سلام ببخشید به نظر شما ما چطور یک انیمه طراحی کنیم که هم اثر منفی نداشته باشه و هم جای انیمه های خارجی رو پر کنه تا دیگه کسی سراغ اون نمونه های خارجی که معمولاً نماد و اثر منفی هم دارن نره؟
  1. سلام باید انیمه به صورتی باشد که جذابیت و هیجان داشته باشد و داستانش به صورتی باشد که مخاطب جهت دیدن کامل آن جذب شود. مثلا یک انیمه ساخته شود در آن نیرو های شر به مردم ظلم می کنند و قهرمان یک شیعه باشد که به مردم و حتی به غیر مسلمان ها کمک می کند