قربانیان اسیدپاشی های اخیر بدحجاب نبودند

1,903
نسیم (چشم انتظار ظهور) 407 دنبال‌ کننده
1,903 بازدید
اشتراک گذاری
در این روزها برخی از دوست نمایان گرگ صفت آب به آسیاب دشمنان ریخته و در حال همکاری با دشمنان اسلام و ایران یک هدف را دنبال می کنند و آن اینکه اسیدپاشی های اخیر را به اسلام و نظام ربط دهند.
ترتیب نمایش

نسیم (چشم انتظار ظهور)

6 سال پیش
ادامه پاسخ جناب max... امر به معروف و نهی از منکر راه و روش خودش رو داره و هرگز با زور و تهدید همراه نیست، چه برسه چنین کار فجیعی..... در هر صورت جانیان این جنایت کثیف باید پیدا و با هر انگیزه ای و در هر لباسی که هست باید به اشد مجازاتش برسه.....اما برادر محترم این رو متوجه نشدم که چرا باید لعنت و دعای شری یقه بنده رو بگیره؟!!!!!!

Max Halfclutch

6 سال پیش
سلام بر شما دوست گرامی.زیاد به خودتون مطمئنید انگار؟؟؟ بنده این افتضاح رو دنبالش بودم و فعلا که چند روز از شروع سال 94 میگذره هنوز بانیان اون امر به معروف و نهی از منکر به سزای عملشون نرسیدن.بسه چرا اینهمه طرفداری میکنی؟؟؟ چی بهت میرسه جز لعنت و دعای شری که ممکنه یقه ت رو بگیره؟؟؟ بی شعور روانی عقده ای که این کار رو کرد خیلی وقته پیداش کردن برای سازمان اطلاعات ایران کار نشد نداره که بخوان یه بی شرف بسیجی رو دستگیر کنن ولی چیزی از محاکمه و محکوم شدنش هنوز به بیرون درز نکرده.میدونی اسید یعنی چی؟؟؟ یعنی اینکه باید بیست بار عمل پلاستیک انجام بدی تا صورتت یه ذره قابل تحمل بشه واسه اطرافیانت
نسیم (چشم انتظار ظهور) سلام، بنده از خانواده یکی از قربانیان شنیدم که شاکی بودند که چرا این حادثه رو به بی حجابی ربط دادند و گفتن که خانواده ای مذهبی هستن...... به هر حال حتی اگر فرموده شما درست باشه این مسئله ربطی به اصل امر به معروف و نهی از منکر نداره...

فرناز

6 سال پیش
خخخخخخ بله یکی نیست به این مدعیان دروغین بگه که مرده هملابد بدحجاب بوده که بهش اسید پاشیدن:))
نسیم (چشم انتظار ظهور) احتمالاَ بدحجابی اون خیلی شدید بوده دیگه:)) آخه نه روسری داشته، نه مانتو و مقنعه...وااااااای:))

a f s h i n

6 سال پیش
بازم نقش دوستان وطن فروش خارج از کشور و دشمنان ایران...چرا قبل از محرم دست ب همچین کاری میزنن؟؟
نسیم (چشم انتظار ظهور) به نکته خیلی خوبی اشاره کردید، دقیقاَ قبل از محرم و نقش بارز امر به معروف در اسلام و قیام امام حسین علیه السلام باید چنین حادثه کثیفی رو انجام و به اسلام ربط بدن.......خدا شرشون رو به خودشون برگردونه ان شاءالله.......ممنون از نظر شما.

حزب الله ایران ((اللهم ارزقنا توفیق الشهادة فی سبیلک))

6 سال پیش
آقایی کپی شد.راضی باش
نسیم (چشم انتظار ظهور) خداوند از همه ما راضی باشه ان شاءالله.......مؤفق باشید.

خادم النقی(ع)(قرآن و اهل بیت و نماز اول وقت فراموش نشه)

6 سال پیش
سلام آبجی ممنون خیلی عالی بود لایک و اضافه
نسیم (چشم انتظار ظهور) سلام برادر، ممنونم از لطف شما.

PariSa

6 سال پیش
وقتی میبینم از داخل ه که ضربه میخوریم واقعا ... دلم می سوزه........
نسیم (چشم انتظار ظهور) آره آبجی، دل منم از همین آتیش می گیره که گرگهایی در شکل بره دلسوز ما شدن و عده ای از خودیها هم گول اونها رو میخورن.

فرناز

6 سال پیش
سلاااااااااااااااااااااااام ابجی نسیم جوووووووووووووووونم:)________هزارررررررررررررر تا لایییییییییییییییییک:)______________خدا خیرتون بده:):)_______________یه خانم چادری هم جزء قربانیان اسید پاشیه........حالا بعضی از هم وطنان اصرار دارن بگن که این اعمال وحشیانه به خاطر مبارزه با بدحجابیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نسیم (چشم انتظار ظهور) سلام خانمی:) هزاران بار ممنون فرناز جون:) بله دقیقاَ ،جالب اینه که تازگیها میگن به صورت مردی هم در اصفهان اسید پاشیده شده، احتمالاَ اون دیگه خیلی بد حجاب بوده:D....خدا خودش نقشه پلیدشونو به خودشون برگردونه.

تک ستاره

6 سال پیش
مچکر.لایک...امیدوارم گول توطئه های دشمنان رو نخوریم.ایشاا... عاملانشم به سزای عملشون برسن
نسیم (چشم انتظار ظهور) ممنون از لطف شما...ان شاءالله و باز هم ان شاءالله.

میثم زمانی

6 سال پیش
شک نکنید که یک گروه از خارج از کشور بهشون این ماموریت محول شده که بیان تو ایران این کارها رو انجام بدهند . چرا که در یک ماه اخیر چند بار دیگه هم این اتفاق افتاده . اینا میخوان چهره ی دین رو در بین مردم خراب کنن و زشت نشون بدهند . در حالی که ما اون شخص اسید پاش رو یک جنایتکار میدونیم و اون یک وحشی بیشعوره و باید باهاش برخورد بشه . هیچ کجای دین نگفته که اینطور جنایت کنید . همش زیر سر اون عناصر خارجیه .
نسیم (چشم انتظار ظهور) از این روبهان مکار هر کاری بر میاد، مسلماَ دین اسلام دین راَفت و مهربانی است، نه دین خشونت و رذالت.....خدا شرشون رو به خودشون برگردونه ان شاءالله......ممنون از نظرشما.
نمایش بیشتر دیدگاه ها
pixel