ریاضی هفتم صفحه 117 تمرین

8,922
بیاموزیم 9.1 هزار دنبال‌ کننده
8,922 بازدید
اشتراک گذاری
برای دیدن فیلمهای بیشتر به وبسایت dobrar.ir منوی تابستانه مراجعه بفرمایید.
بیاموزیم 9.1 هزار دنبال کننده

Video_Japan1385

1 سال پیش
ببخشید صفحات بعدی رو کی می زارید شما فرموده بودید تا ۱۵ اردیبهشت کتاب رو تموم می کنیم؟
بیاموزیم فردا قرار بود بذارم و قرار و وقتی میذاشتم به شما خبر میدادم،حواسم به دانش آموزای زرنگ و کوشا هست

Video_Japan1385

1 سال پیش
با تشکر و ضمن عرض خسته نباشید؛مرسی از زحمات و تلاش های بی پایان شما استاد گرانقدر.مرسی که به فکر دانش آموزان هستی و می خواهید هر چه زود تر کتاب رو تموم کنید من شخصا خواستم خیلی زیاد ازتون تعریف و تمجید کنم واسه توضیحات و حلیات خوبتون واقعا تا الان از تو اینترنت و سرچ کردن حل مطالب درسی ریاضی هفتم هیچ فرد برتری مثل شما پیدا نشد.با تشکر دوباره و فراوان.
بیاموزیم اول اینکه شما لطف زیادی دارین و این باعث دلگرمی ماست دوم اینکه جای خوشحالی زیادی داره که مفید واقع شده و امیدوارم شما نسل آینده ساز هم با همت و تلاش صادقانه زمینه موفقیت خودتون و خانوادتون و در نهایت هممون رو به کمک لطف خداوند مهربان بچینید.

Video_Japan1385

1 سال پیش
سلام با عرض سلامتی و خسته خدمت شما استاد عزیز؛می شه تا دو هفته ی دیگه، آخرین روز دو هفته دیگه(۱۹)هم.می شه کل کتاب رو تموم کنید و ویدیو ی صفحات باقیمونده رو هر چه زود تر بزارید.
بیاموزیم بله که میشه ان شاء الله تا روز پانزده اردیبهشت تمومش میکنیم ان شاء الله اگه فرصتی بود هم هر فصل رو به صورت فایلهای یک ساعته مرور میکنیم.(البته در این مورد قول نمیدم) ضمنا برای شما دانش آموز عزیز سه تا سوالی که داشته باشی رو توضیح میدم.
pixel