سیاسی ترین برنامه رادیو - گفتگو با دکتر زهرا شجاعی، سیاست مدار اصلاح طلب

5,281
عبدی مدیا 1.2 هزار دنبال‌ کننده

برنامه انقلاب تا آزادی با جریانات مختلف فکری به گفتگو مینشیند و سعی در واکاوی ابعاد پنهان رخدادهای مهم چهل ساله اخیر دارد. گفتگویی بیطرفانه و بیان حقایق از مهم ترین نقاط تاکید این برنامه است. خانم دکتر زهرا شجاعی از چهره های سرشناس جریان اصلاحات که پس از مدتها به رادیو آمده است در این برنامه صریح و صمیمی به طرح دیدگاههایش می پردازد. گفتگویی که از شبکه رادیویی تهران پخش شده و در اینجا باز نشر میشود قطعا شما را شگفت زده خواهد کرد. "لطفا برای حمایت از ما آنلاین بشنوید"

عبدی مدیا 1.2 هزار دنبال کننده

azm459094

3 ماه پیش
سلام برای اولین بار یک نفر اصلاح طلب نسبتا منصف را دیدیم جای بسی. امیدواری است البته ان قسمتیکه راجع به اقای خاتمی فرمودن ر کاملا در اشتبا هند چون ایشان مثل شما فکر نمیکنند. وبانظام و رهبری وخیلی ازباورها واعتقادات مذهبی مردم مخالفند ای به عینه درحمایت ازسروش واتفاقات سال 88 ثابت کردن وبر خلاف شما خیلی تمایل زیادی به غرب دارند بااحترام وارزی سر بندی وعزت برای شخص محترم و منطقی شما .

farzad1342

3 ماه پیش
به نظرم مطلب خاص و قابل توجهی مطرح نشد و تیرسازی درستی نکردید

falaham752gmail.com

3 ماه پیش
همچین گفتین سیاسی ترین بحث و پشت پرده فکر کردیم که چی میخواد بگه. نه بابا شما اینکاره نیستید. یه سری آدم محافظه کار که امثال شما ترسوها ونان به نرخ روز خورها سبب بروز وظهور مسیح ها و زم ها و.... شدید حیف وصد حیف از نیم ساعت وقتی که به گوش دادن فایل شما دادم
ایکس لارج
%72
کارگردان: محسن توکلی مدت زمان: یک ساعت و 26 دقیقه
ایکس لارج
pixel