بادامچیان: تفکر اصلاح طلبی نمی تواند مشکلات کشور را حل کند

1,188
خبرگزاری تصویری ایران پرس 1.1 هزار دنبال‌ کننده
1,188 بازدید
اشتراک گذاری
«اسدالله بادامچیان» دبیرکل حزب موتلفه اسلامی روز چهارشنبه، اول اردیبهشت ماه، برای انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 اعلام کاندیداتوری کرد. وی در گفت‌وگوی تفصیلی با «مراد عنادی» مجری و کارشناس خبرگزاری ایران پرس به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پیرامون اوضاع کنونی کشور و چشم انداز انتخابات پیش رو پرداخته است. https://farsi.iranpress.com/iran-i196840

یا مهدی ادرکنی

1 ماه پیش
وقتی میبینید همه دارن ایشونو میکوبند بدان که جبهه خودی طرف سعیده محمده.و همه اینا که به ایشون هجمه وارد کردن قبلا ایشون دستشونو توی پرونده هولدینگ یاس رو کرده و دادگاهیشون کرده و قراره حکم بگیرن و از دشمنی و کینه ای که دارند این دروغها را میگویند و بعضیهاشون هم که از طرف قالیباف تیر شدن که ایشونو تخریب کنند.هوشیار باشید تا به یاری خدا این کابوس به دستهای سعیده محمد تموم بشه و یک ایرانه روبه پیشرفته اقتصادی علمی فرهنگی و سیاسی داشته باشیم.جان مولا درست رای بدید.

یا مهدی ادرکنی

1 ماه پیش
رای ما فقط سعیده محمده که بیشتره نخبه هامون پشتش هستند از جمله رهبری و خیلی از فرمانده ها.و کلی از مردم شهر های مختلف که خود معرف بلند شدن و از ایشون خواستند که بیاد وسط و جزو هیچکدوم از حزبها هم نیست و نتنها طرح داره بلکه کارنامه هم داره و جلو چشمامونه کارهاش.و وقتی میبینی از خارج نشینهای معاند تا طیفهای کاندید داخلی همشون بر ضد ایشون حرف میزنند و هی میخوان کوچیک و ضعیف و مشکل دار نشونش بدن و هیچکدوم از حرفاشون هم سند و مدرک نداره و تهمته و هجمه است.خلاصه قبلا گول خیلی چیزارو خوردین و اگه میخواهید باز این 8 سال تکرار بشه باز گوش به حرف ندین و به غیر از سعید محمد رای بدید.

یا مهدی ادرکنی

1 ماه پیش
مجری خیلی بی سواد و اطلاعاته و اصلا نمیتونه مهمانو به چالش بکشه و هی هرچی میگه اون تایید میکنه.رای ما فقط سعید محمده و کلی طرح و برنامه داره و خونه اش هم پایینه شهره و 2 تا جایزه مدیریت مگا پروژه جهانی گرفته. و خوراکش مدیریته که الان کشور به این احتیاج داره .
pixel