فوری: ویدئو محاکمه پاسدار پدافند که موشک را شلیک کرد...

18,858
مووی ماینر 5.6 هزار دنبال‌ کننده
18,858 بازدید
اشتراک گذاری
گزارش تخلف

اشتباه پدافند سپاه در ماجرای هواپیمای اوکراینی از زاویه ای دیگر#### (فیلم فقط بازنشر شده من کاری به این ویدیو ندارم ولی زدن هواپیما رو به شدت باهاش مخالفم در هر صورت جان انسان هم برای خودش و هم اطرافیانش عزیزه)

مووی ماینر 5.6 هزار دنبال کننده
ترتیب نمایش

مهدی اخباری

3 روز پیش
انصاف داشته یاشیم فقط 176 نفر رو اشتباهی کشتیم - اینایی که کامنت گذاشتن چقدر بی غیرت هستن حرومزاده ها - الان که یک ویدیو اومده که سی ثانیه فرصت داشته - اولی که اصابت کرده هواپیما در حال دور زدن و برگشت به فرودگاه بوده که بعد از 30 ثانیه دومی رو شلیک میکنن - بابا تو رو بخدا یکم شرف داشته باشید بسیجی های احمق چرا جلوی پروازها رو نگرفتید؟ اگر دفعه بعدی چنین اتفاقی بیفته و ین دفعه بجای هواپیما مسافربری کروز دشمن باشه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ احمقا تکنولوژیتونو درست کنید بجای درست کردن این ویدیوهای مسخره که دنیا بهش میخنده بسیجی یعنی احمق

بیژن

3 روز پیش
چرا جلوی پروازها رو نگرفتید

u_6852778

4 روز پیش
بیشرف ها اگر اون یک موشک واقعی بود و اون سرباز بهش شلیک نمیکرد و می خورد وسط تهران چی ؟ بازهم محاکمه سرباز بدبخت و فریاد سپاهی حیا کن مملکت را رها کن ، واقعا مردمان بی لیاقتی هستیم .

elyas098890

4 روز پیش
اگر سپاه شلیک نمی کرد ... افرین من دست اون سرباز رو می بوسم

محمد

5 روز پیش
ماله کشی

mrs4436

5 روز پیش
با نگاه به سوریه و عراق و نقش سپاه و سردارشهید حاج قاسم سلیمانی در نابودی داعش با حرفها و قضاوت هامون نمک به زخم نیروهای دفاعی کشور و خانواده های داغدیده نپاشیم. کمی صبور و منطقی باشیم. یکدل و یکصدا باشیم برعلیه دشمنان این اب وخاک چه داخل باشه چه خارج.(پاینده باد ایران سرفراز)

mrs4436

5 روز پیش
تضعیف سپاه یعنی سست شدن قدرت نظامی. کاری نکنیم که با سنگ پرانی و حمله به نیرویی که سالیان ساله (نه تنها از مردم این کشور بلکه از کشورهای همسایه) داره دفاع میکنه باعث سست شدن وتردیدشون در دفاع بشیم که به خدا قسم تلفاتمون از اینم بیشتر میشه. ضمن احترام به همه خانواده های داغدار بدون اطلاع و یکطرفه قضاوت نکنیم که خدا شاهد وناظر به همه چیزه بذاریم قوه قضائیه و خود نیروهای مسلح به این موضوع رسیدگی کنن.

u_7089970

5 روز پیش
چرا باید به ان هدف راداری شلیک نمی کرد اولا رادار ان هدف را به صورت هواپیمای مسافربری نشان داده است دوما مسیر حرکت ان از تهران به سمت بیرون از مرزها بوده است و اصلا مسیر حرکت با انچه در این کلیپ گفته شده است مخالف است سوما وضعیت در وضعیت زرد بوده است اگر قرمز بود باید تمام پروازهای مسافربری لغو می شد و ...

majiddehparvar

5 روز پیش
عجب...خوتی ...نکن ..این کار ها را نکنید...سپاه همیشه در قلب مردم ما بوده ، سپاه را به اندازه یک فرد، کوچک نکنید...این کارها تاثیر به شدت بدی به افکار مخاطب دارد...از آب گل آلود برای خودتان ماهی نگیرید...سپاه سپاه است..چه با یک خطا چه با یک پیروزی..مثل همه جریان ها..مثل حقیقت زندگی...با احساسات مردم بازی نکنید..بگذارید جامعه خودش تمیز کند...سپاه را در مقام قیاس قرار ندهید...آنچه انتها ندارد، حماقت است حماقت..عجب..خودتی..

Mr.puffy channel

5 روز پیش
دلم واسه این میسوزه سربازه چون اگه این آدم هم اگر زده باشه نباید جلوی مردم ضایش کنین اینجووری
مووی ماینر توضیحاتو بخونید کلیپ ساختگیه

u_6970808

5 روز پیش
بعضی ها به آمریکا وغرب استعمارگران که سالها بردند وخوردند و هر کاری خواستند با ما کردند اطمینان دارند وبه نیرویی که برای خدا ومردم جان بر کف دارد نه یک خورده انصاف داشته باشیم
pixel