شتاب رنو تندر 90 دنده ای

22,529
اسب بخار 8.9 هزار دنبال‌ کننده

در این قسمت از برنامه "شتاب" اسب بخار، به سراغ بررسی شتاب رنو تندر 90 دنده ای رفته ایم. این خودرو به پیشرانه 1.6 لیتری K4M مجهز است که توان 105 اسب بخار را با گشتاور 140 نیوتن متر تولید می کند. نسخه مورد بررسی فاقد جعبه دنده JHQ است.

اسب بخار 8.9 هزار دنبال کننده

NG.Artin.NG

7 ماه پیش
جک اس ۵ دنده ای رو هم بررسی کنین خواهشا چون بررسی نکردین به صورت مستقل

Ali

8 ماه پیش
در بدترین حالت شتاب تندر 11 ثانیه هست چجوری مال تو شد 12، یکبار دیگه بگیر

arian.1370

8 ماه پیش
سلام. ممنون از آزمایشتون. یا تندرهای جدید افت قدرت و شتاب دارن و یا نمونه مورد آزمایش شما دچار افت توان بوده است. اوایل امسال با تندر 90 مدل 89 خودمون که هشتاد هزار تا کار کرده حدود 12 ثانیه در شرایط کاملا غیر استاندارد زدم یعنی حتی اون زمان اولیه ای که برای شروع شتاب گیری از دست می رود را هم محاسبه نمودم که حدودا 12 - 13 ثانیه شد. سه سال پیش که ماشین سرحال تر بود یه زانتیای سفید سرحال توی صفر تا صد از تندر ما عقب افتاد یعنی تندر 90 های اولیه روی ده ثانیه شتاب داشتن بخصوص اونایی که فرمان هیدرولیک نداشتن که قدرت موتورشون 108 اسب بود. ما هم یه مدل نود و شش شون رو داشتیم خیلی باکیفیت ولی زشت و کم تناسب بود. صد و هشتاد رو هم پر می نمود اما جدیدیا 175 را به زور می ره. اینایی که باهاش بیشتر از این اعداد میرن توی باد موافق یا شیب میرن وگرنه در شرایط استاندارد همونی است که گفتم. ضمنا تندر نود ها کیلومتر شمارشون حدودا چهار کیلومتر در ساعت بیشتر از سرعت واقعی نشون میده. یعنی مثلا وقتی روی کیلومتر شمار ماشین 104 تا داری میری در واقع سرعتت 100 هست و تا آخر این حفظ میشه یعنی اگر 164 تا روی کیلومتر بری، روی جی پی اس 160 تا نشون میده.

مدیل

8 ماه پیش
دوست عزیز خسته نباشید آیا هدف اصلی از تهیه این کلیپ ها مقایسه شتاب خودرو ها باهم نیست؟ پس چرا در آخرین قسمت فیلم فقط یک خودرو بهتر و یک خودرو ضعیفتر آذر خودرو مورد نظر آورده می شود و ۸ خودرو پر شتاب که ارتباطی به مقایسه مثلا تندر ندارد آورده میشود؟

bhrz.krm

8 ماه پیش
با این وزن کم،موتورش مالی نی
pixel