در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...
سند 2030 (9 ویدیو)
9 / 8
اوّلین آتش به اختیارِ تمیز مردم، مقابل ثناگوی سند 2030

اوّلین آتش به اختیارِ تمیز مردم، مقابل ثناگوی سند 2030

740
سلام؛ اثر فوق بخشی از «فیلم کامل «همه چیز در مورد سند 2030» مناسب پخش عمومی می باشد که می توانید فیلم کامل آنرا در این نشانی مشاهده کنید aparat.com/v/TOJgY در این فیلم سعی شده است با ارایه اسناد و اظهارات سرشناسان، عموم مردم در جریان هر آنچه که در مورد سند 2030 لازم است قرار بگیرند؛ این فیلم مناسب جهت نمایش در امکان عمومی مانند مساجد، دانشگاه ها و غیره می باشد.
دیدگاه‌ها
  1. 4 ماه پیش
    آیا ادب را هم باید مدعیان پوچ اندیش برای ما تعیین کنند؟ به علاوه اگر کسی خواست از حق دفاع کنند ولی خیلی هم کلمات شیرین و لطیف نبود بلد باید سرکوب شود نه کاری کند و چیزی بگوید؟ شما هر چقدر هم مودبانه صحبت کنید باز هم نه میتوانید حق ادب را ادا کنید و نه میتوانید طرف مقابل را ساکت کنید. بلکه مشکل سر ادب نیست. مشکل ضعف و کوچک فکری کسانی است که دم از ولایت میزنند. این طور افراد همیشه به دنبال نخود سیاه ادب میدوند و هیچ وقت بدان نمیرسند و حرف هایشان ناگفته میماند و به حقوقشان نمیرسند. موفق باشید.
    1. سلام؛ هموطن محترم، موافقیم که معمولا آنها به دنبال بهانه اند؛ به همین جهت باید به فرمایش رهبر عزیز انقلاب، آتش به اختیار تمیز انجام شود تا دست آنها برای فرافکنی، نزد وجدانهای منصف بسته شود. البته رعایت ادب وظیفه همیشگی ماست. موفق باشید.
  2. 4 ماه پیش
    امیدوارم روزی این موش ها نه فقط که عقب رانده شوند بلکه شرشان ریشه کن شود
    1. سلام؛ هموطن محترم! روشی که فرمان «آتش به اختیار» رهبر انقلاب را به موفقیت می رساند انتقاد شجاعانه در عین رعایت کامل ادب است مانند اشعارجناب مطیعی در عید فطر و الا به مدعیان پوچ اندیش بهانه داده ایم و آنها فرمان رهبری را زمین می زنند موفق باشید