کلیپ سینمایی «عصبانی هستم»

7,512

فیلم ها:همه چیزبرای فروش-هیچ-ملی وراه های نرفته اش-آزاد به قیدشرط-دختر-دایره زنگی-بوتیک-کارگرساده نیازمندیم-مالاریا-آااادت نمی کنیم-ابدویک روز-زندگی جای دیگریست-شیفت شب-چهارشنبه 19 اردیبهشت-برادرم خسرو-ناهید-استراحت مطلق-سیزده-چند متر مکعب عشق-آواز گنجشک ها-آبا جان-باران-من-روز روشن- لانتوری-بیست و یک روزبعد-انتهای خیابان هشتم-دهلیز-سالاد فصل-متروپل-بغض-خداحافظی طولانی-پل خواب-آرایش غلیظ و فروشنده

ترتیب نمایش
آوای فاخته

آوای فاخته

11 ماه پیش
صحبتهای اردشیر رستمی در پایان ویدیو رو میتوان در عبارت سلب آسایش، آرامش و رفاه از مردم خلاصه کرد.فقر، اعتیاد، بیکاری، اختلاس، رشوه، تورم، مشکلات اقتصادی و معیشتی مردمف بی کفایتی مسئولین در حل مشکلات مردم و جامعه، غرور، خودخواهی و نژادپرستی برخی از مردم و... تنها بخشی از دلایلی است که میتوان برشمرد(بخش حوادث روزنامه ها گواه این دلایل است).از طرفی ایا حکومتی که بهانه های مختلف مردمش را دعوت، تشویق و ترغیب به مرگ و نیستی(خشم و انزجار) برای سایر ملتها می کند، میتواند آرام و مهربان باشد؟پس باید رویکردها را تغییر داد.
کلیپ های سینمای ایران
کلیپ های سینمای ایران از اظهار نظر صریح شما و همه دوستان دیگر بسیار متشکرم. قصد من هم در ساخت این کلیپ، توجه دادن تواما مردم و مسئولین به عوامل ریشه ای و شرایطی بود که موجب این بحران اجتماعی فراگیر شده. با سرپوش گذاشتن و کتمان آن هم احتمال حل این معضل را به صفر خواهیم رساند.
رضا حافظی

رضا حافظی

1 سال پیش
آقای shahid_hossein_hamedani با تشکر از شما که کامنت من رو مطالعه کردید. باید عرض کنم که نظر شما محترم است ولی من ۲ تا نقد به نظر شما دارم. اول اینکه این کلیپ اصلا سیاسی به نظر نمیرسه. شاید قرار گرفتن این همه پلان خشن پشت سر هم باعث شده که به چشم شما اینطور به نظر برسه ولی اگر هر پلان رو جداجدا بررسی کنید میبینید که توی زندگی تک تک ما همین اتفاقات رخ داده. مورد دوم اینکه اصلا اعتقاد ندارم که ایمان صرفا باعث خوش اخلاقی میشه. تکرار میکنم که صرفا! مطمئنا میتونه تاثیر مثبت داشته باشه ولی صرف اینکه بگیم کسی با ایمان هست پس حتما حتما خوش اخلاق هم هست کاملا غیرواقعی هست. چه بسا کشورهایی که از دید ما کافر (!) و بی ایمان هستن ولی درصد عصبانیت و خشونت به مراتب کمتر از ایران است! به نظرم این قضیه ارتباط کاملا مستقیمی با نوع تربیت افراد در خانواده و در درجه دوم اوضاع اجتماعی یک کشور داره
shahid_hossein_hamedani

shahid_hossein_hamedani

1 سال پیش
آقای حافظی به خدا ما هم تو همین جامعه زندگی میکنیم، کور هم نیستیم الحمدلله! اما اگه عصبانیتی در جامعه وجود داشته باشه که وجود داره(اما نه این شکلی که تو کلیپ اومده) ولی وجود این عصبانیت بخاطر ضعف در اخلاق هست نه آفتاب و نیمکت جامعه! کلیپ کاملا سیاسی هست و سعی داره دروغ مسخره ای رو القا کنه! این درحالیه که حتی همین ضعف اخلاقی جامعه که منشاءش برمیگرده به ضعف در ایمان، حتی همین موضوع رو هم نمیشه شانل همه افراد جامعه کرد چون مثال نقض زیادی داره!
SADEGH

SADEGH

1 سال پیش
سینمای ایران مخصوصا چند سال اخیر پیشرفت های خیلی زیادی داشته. که اینم مرهون کارگردان های خیلی عالی مثل رضا میرکریمی، اصغر فرهادی، رضا درمیشیان. فیلم های ایرانی هرجا رفته جایزه گرفته.
SADEGH

SADEGH

1 سال پیش
همه سینما گراان عالین. شمایی که فقط ایراد میگیرین، ژانر فیلماتون رو عوض کنین.
SADEGH

SADEGH

1 سال پیش
حیلی عالی بود
sorena_23

sorena_23

1 سال پیش
سکانس اولش شاهکاره ، یعنی عصبانیت محضه ، ایول ، ایول
ایران

ایران

1 سال پیش
آقای واقعیت عینی جامعه چرا همیشه همیشه همیشه تو فیلمای ایرانی از بدبختب میگن از بیچارگی میگن.. چرا هیچوقت نشده حتی ۱ بار از خوبیا و پیشرفت های ایران بگن؟؟؟
کلیپ های سینمای ایران
کلیپ های سینمای ایران از مشارکت شما بسیار متشکرم. خوشحال می شدیم که پاسخ خود شما و یا دیگر دوستان هم نظر را به سوال تان بدانیم.
رضا حافظی

رضا حافظی

1 سال پیش
دوستانی که از این کلیپ انقاد داشتن لطفا توجه داشته باشن که این واقعیت عینی جامعه ماست. اگر مخالف این نظر من هستید یا در جامعه نگشتید یا دوست ندارید واقعیت ها رو ببینید! ایران طبق آمار جهانی جزو اولین کشورها از لحاظ میزان افسردگی و عصبانیت هست. این رو به عینه میشه در جامعه هم دید. فقط یک روز وقت بذارید و در جامعه بچرخید و تعداد خشونت های کلامی و فیزیکی که در شهر اتفاق میفته رو بشمارید! از دعوا بر سر جای پارک خودرو گرفته تا دعوا سر کرایه تاکسی و دعواهای ناموسی و دهها دلیل دیگه. و این کلیپ برشی از جامعه عصبانی و طغیانگر ما است.
کلیپ های سینمای ایران
کلیپ های سینمای ایران از همراهی تان بسیار سپاسگزارم
احسان

احسان

1 سال پیش
سینمای ما شده پر از فیلمهای پوچ با تم ناامیدی ...
نمایش بیشتر دیدگاه ها