ما هم با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف هستیم پیوستن به کارزار

فساد در نمایشگاه بهاره!

7,677
امید ایران 1.2 هزار دنبال‌ کننده
7,677 بازدید
اشتراک گذاری
اینجا نمایشگاه موادّ غذایی و... (بهاره) واقع در مصلّی امام خمینی(ره) تهرانه و تهاجم فرهنگی در جای جای آن عیان! ///// دایره ی معانی کلمه ی فساد بسیار گسترده تر از آن است که آنرا محدود در مواردی مانند اقتصاد و ... بدانیم؛ بلکه مهمترین و شدیدترین فساد، فساد فرهنگی و اخلاقی است. ! ///// لطفاً بجای بارگذاری مجدّد، برای انتشار بیشتر به کانال خود اضافه کنید.
امید ایران 1.2 هزار دنبال کننده

گلبرگ

7 سال پیش
چرا آنها عروسک ها و کتابهای پت پیکر و برهنه را در ایران در حال باب کردن هستند ؟ چون زمینه را برای برهنگی واقعی آماده کنند ، زمانی بود مانتو های بلند بودند ذره ذره از پایین بریده شد تا مردم کم کم با آن خو بگیرند تا به امروز برسیم که بیشتر به بلوز می ماند تا به مانتو ، تحریک و تحریک پذیری در هر صورتی رخ می دهد ، تحریک تماشاگران نسبت به بازیکنان ، تحریکات سیاسی ، تحریکات مذهبی ، پس اگر اینها تحریک کننده نبود استعمار ار آنها برای فریب دادن و به سلطه کشیدن استفاده نمی کرد اگر اینها تحریک کننده نبود دین نمی گفت مواظب نگاه ها باشید ، اگر این ها تحریک کننده نبود دشمن از زنها فریب کار برای اغفال استفاده نمی کرد ، و از این همه کاباره و ... خانه در غرب برای زودون اندیشه های جوانان و انحراف توجه از کارکرد های خود بهره نمی برد . آنها برای تغییر فرهنگ ما مصمم هستند و بعضی از مردم گمراه .

پوریا

8 سال پیش
وقعا با این چیزا تحریک میشین ؟
امید ایران تا زمانی که ملاک ما تحریک شدن یا علم و عقل ناقصی که داریم باشه ، بهتر از این نمیشه... اگر ملاک شما تحریک شدنه، پس میتونید هر چیز مبتذل و هر بی حیایی رو به بچتون نشون بدید! وقتی عقل خودمونو از دستور خدا بالاتر بدونیم، در منجلاب غرق خواهیم شد...
pixel