در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
اجتماع (1 ویدیو)
1 / 1
برابری زنان و مردان؟!

برابری زنان و مردان؟!

2,142
سخنرانی هیتلر در ارتباط با برابری زنان و مردان و آنچه حقوق زنان خوانده می شود.
1 سال پیش
متفرقه
دیدگاه‌ها
  1. 10 ماه پیش
    اصلاحیه. در دنیایی حیوانات هم نر و ماده با هم آمیزش می کنند نه اینکه نر با نر و ماده با ماده. به اشتبا این موجودات پست و حقیر را افراد خطاب کردم.
  2. 10 ماه پیش
    افرادی در این بین حتی به مقام نخست وزیری هم رسیده اند ( بلژیک ) کسانی که پرچم مخصوص خود را حمل می کنند و با افتخار تمام ادیان را به سخره می گیرند . دنیایی یهود در گذشته و حال بر اساس شهوت پرستی ( برای انحراف از واقعیت ) برپا شده است و تمام ظواهر رسانه ها را تسخیر کرده است . اینان همجنسگرایان ( ک و ن ی ا ن ) هستند که سیاستمداران یهودی برای مقابله ادیان از تمام قدرت خود استفاده می کنند که این اعمال شنیع که در خفا بود به صورت قانونی در آید تا در دهه های دیگر چیزی تحت عنوان دین وجود نداشته باشد.
  3. 10 ماه پیش
    با سلام در صفحه تلگرام خود در توضیحات این کلیپ به فمنیست اشاره کردید. از دید تنگ نظر من ، ما دوران فمنیس را پشت سر گذاشته و با سرعت زیاد و دومینو مانندی وارد لجنزار دیگری دیگری خواهیم شد . لجنزاری که کشورهای به ظاهر سکولار ( سکولار= ضدیت با دین نه آزادی ) پرچم دار آن هستن. و افراد که می خواهند از صندوق رای در بیاییند اولین حامی این افراد هستند و در چند سال اخیر کشور های کانادا . آلمان و استرالیا همانند افرادی که در مسابقه شرکت می کنند برای قانونی کردن این آزادی جدید از هم سبقت می گیرند..