نصب شبیه ساز اندروید روی کامپیوتر (Nox)

7,743
در این ویدیو می آموزیم که اپلیکیشن های اندروید رو روی ویندوز(کامپیوتر-لپتاب) اجرا کنیم. نرم افزار مورد نیاز:Nox لینک دانلود Nox از سافت ۹۸: https://soft98.ir/mobile/emulators-android/17842-nox-app-player.html
ترتیب نمایش

iran.m.t

1 ماه پیش
منظورش کال اف دیوتی هست
آموزشکده کامپیوتر سلام تشکر از راهنمایی شما بازی ها معمولا یه درستی کار میکنند ترجیح خودم برای بازی های اندرویدی Remix OS(البته به شرطی که روی اون قابل اجرا باشند) هست.

Armin1202

2 ماه پیش
سلام کات اف هم روش میگره
آموزشکده کامپیوتر سلام علیکم منظورتان را از "کات اف" نمی فهمم. با این حال اگر برنامه ای اندرویدی است نصب میشود

Armin1202

2 ماه پیش
سلام ببخشید کات اف هم میگیره

Yasin.smaili

5 ماه پیش
مسیر نصب فایل فرق نداره کجا باشه
آموزشکده کامپیوتر سلام خیر، تاثیر زیادی ندارد(مثلا میتواندید در درایو D نصبش کنید) ولی باید توجه کنید که فضای کافی برای فعالیت نرم افزار در پارتیشن وجود داشته باشد. در کل همان مسیر پیش فرض (با فضای کافی) برای این نرم افزار مناسب است.

Yasin.smaili

5 ماه پیش
بعد از کجا بفهمم که به ویندوز نیاز دارد یا خیر
آموزشکده کامپیوتر منظور این بود که به خودتان بستگی دارد: مثلا اگرنیاز دارید در حین کار با یک برنامه اندروید، حتما با ویندوزتان هم کار کنید، بهتر است Nox را داشته باشید ولی اگر برایتان فرقی ندارد، Remix Os تجربه دلپذیر و خوشایندی از اندوروید در سیستم شما میتواند باشد.

Yasin.smaili

5 ماه پیش
ببخشید remix os از nox تو سیستم ضعیف بهتر جواب میده؟

Yasin.smaili

5 ماه پیش
ببخشید remiz os از noz تو سیستم ضعیف بهتر جواب میده؟
آموزشکده کامپیوتر باید اول به این توجه کنید که در زمان باز کردن یک فایل اندرویدبه ویندوز نیاز دارد یا خیر اگربله:Noxمیتواند انتخاب خوبی باشد(پیشنهادی)-Bluestacks نسخه های قدیمی هم میتواند نسخه خوبی باشد اگرخیر:همانRemix OSبرای شما بهترین انتخاب است(با توجه به نبودن ویندوز)

Yasin.smaili

5 ماه پیش
سلام.ببخشید برای سیستم ضعیف هم جواب میده؟
آموزشکده کامپیوتر سلام.ممنون از توجه شما برای سیستم های ضعیف هم جواب میدهد ولی پیشنهاد شخصی این هست که ازRemix OSکه آموزش نصب و راه اندازی اون در کانال موجود است استفاده کنیدتا از تمام ویژگی های اندرویدبهره ببرید(در این صورت دیگر اندروید و ویندوز رادر یک لحظه هم نخواهیدداشت

B¤mb ΓΣγ

8 ماه پیش
لینک برنامه رد هم می دادی
آموزشکده کامپیوتر ممنون از توجه شما لینک دانلود برنامه در توضیحات ویدیو قرار داده شد

alisedri1212

1 سال پیش
سلام اسم ترم افزار چیه
نمایش بیشتر دیدگاه ها
pixel