قسمت دوم برنامه سایه روشن - مصاحبه با دکتر احمد توکلی

21,960
گفتگویی تحلیلی درخصوص وقایع و حوادث نیم قرن اخیر ایران با حضور دکتر احمد توکلی. این گفتگو که در زمستان سال 1397 خورشیدی با ایشان انجام شده، برای نخستین بار در کانال عبدی مدیا از آپارات پخش میشود. نظرات شما در ادامه مسیر این برنامه بسیار حائز اهمیت است. این برنامه ها صرفا با هزینه شخصی تولید شده و از سوی هیچ نهاد خصوصی یا دولتی حمایت نمیشود. در صورت تمایل به حمایت مالی برای ادامه تولید، شماره کارت 5022.2910.8880.0964 به نام عبدی مدیا معرفی میشود.
عبدی مدیا 1.6 هزار دنبال کننده
ترتیب نمایش

سجادحائری

9 ماه پیش
سلام من راجع به دکتر توکلی مستند وکلیپ ساختم به شرفم قسم تاامروز پاک تر وسالم تر وباتقوی تر از ایشون توعمر پنجاه ساله ام ندیده ام او پنج پسررشید وبرومنددارد که دوسال قبل یکی ازفرزندانش مرحوم شد یک تن از این فرزندان حتی حق ورود به دستگاههای دولتی وحکومتی را بارانت مسولیت ونفوذپدر به خود ندادند هیچ یک از ایشان کارمند دولت نیستند ودربخش خصوصی مثل تمامی مردمی که منتفع از رانت قدرت نیستندمشغول بکارند وچه بسی معیشتشان نیز با مشکلات همراه باشد دکتر احمدتوکلی آئینه تمام نمای عدالت وحق طلبی وآزادگی است مسلمانی را شعارنمیدهد او بارفتار وکنش وعملکردش اسلام را برایت معنی میکند الهی که عمرش همتراز آفتاب مملو از برکت ونورانیت باشد وتمنایم امتداد واستمراروجودشریف این مرداست

عبدی مدیا

9 ماه پیش
در ادامه پاسخ نخست وزیر: تاریخ شفاهی، این گفتگو ها راانجام دادیم. درست هست که جناب توکلی و تمامی میهمانان از سطح بالایی برخوردار هستند دقیقا چون احساس شرکت در گفتگویی عادلانه در مصاحبه با فردی شناخته شده را دارند، در این گفتگو ها شرکت میکنند. بنای ما در گفتگوها، رعایت اصل بیطرفی، استقلال پرسشگری، صراحت بیان، بیان حقایق و وقایع، عدم قضاوت در خصوص گفته ها و و پرهیز از پرسش سوالات زرد است. عبدی مدیا کاملا مستقل و با هزینه شخصی تولید میشود و تا کنون هیچ اسپانسری برای برنامه وجود ندارد. البته در حال رایزنی برای جذب اسپانسر برای ادامه حیات هستیم. امیدوارم پاسختون رو صریح دریافت فرموده باشید. باز هم از توجه و پرسشگری شما متشکریم.

نخست وزیر

9 ماه پیش
لطفا درصورت امکان، در باره ی هویت کانال تون،شفاف سازی بفرمایید. قدرمسلم،افراد عادی نمی توانند مجوز ظبط و پخش چنین گفت و گوهایی را دریافت کنند. دکتر توکلی هم شخصیت بسبار محتاط و محافظه کاری دارند. رسانه عبدی،متعلق و یا وابسته به چه نهادی است؟!
عبدی مدیا از توجه و همراهی شما متشکرم. اگر ویدیو های کامل کانال رو مشاهده کنید در میابید که تمامی کارهای منتشره به تهیه کنندگی، کارگردانی و مجریگری عبداله عبدی هست. ما با توجه به احساس مسئولیت در قبال آینده کشور و عدم توجه به کافی به تولید و انتشار (ادامه دارد)

Alpha Geek

9 ماه پیش
لایک دارین. چنل عالیی دارین

کانال لگو (قسمت جدید آپلود کردم) (lego MATIN)

9 ماه پیش
سلام دارم استاپ موشن پیش به سوی واکاندا رو میسازم اگه اومد حتما ببینید

koorsh20

9 ماه پیش
پیجمو دن بال کنید

koorsh20

9 ماه پیش
پیجمو دن بال کنید

u_5414923

9 ماه پیش
مرد خوبی است و بنده خدا دیگز پیر شده است
نمایش بیشتر دیدگاه ها
filimo
هم گناه - فصل 2 قسمت 4
%96
داستان سریال هم گناه (همگناه) فصل 2 قسمت 4 (قسمت 16) درباره خانواده بزرگ و قدیمی صبوری است که سال هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه هستند. آنها در خانه ای قدیمی همچنان در آرامش با هم زندگی می کنند.ورود جوانی به خانواده، زندگی همه خانواده را دستخوش تغییراتی می کند که....
pixel