مانورنظامی پژاک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6,872

وقتی قرار است دشمن فرضی را گاگول فرض کنیم!!!!!!!!!!!!!!!...دوره آموزشی کاربر تاک.......!!

KOorD.mAAd

KOorD.mAAd

3 سال پیش
saed مراقب حرف زدنت باش . میدانی که داری بی ادبی می کنی ، خودتم خوب می دانی که کورد کی بوده و هست . پس مراقب باش چی می نویسی . من به نوبه خودم و از طرف کوردها فقط میگم هرچی گفتی برای خودت و خودتان فقط ... اما جدا دارم میگم حواست جمع باشه . امیدوارم فهمیده باشی همگی همسایه همیم و چشم تو چشم میشیم . از خدا طلب بخشش کن و از این به بعد آگاهانه و با دانش و معلومات صحبت کن.
آقای عزیزومحترم

آقای عزیزومحترم

4 سال پیش
به بهانه سر و سامان دادن آنها و تشکیل کردستان آزاد و خیالی از آنها امتیازاتی بگیرد و یا اینکه آنها را مجاب به انجام کارها و یا نقش آفرینی هایی در منطقه کند ، که پیامدی جز تخریب وجهه اکراد و از دست دادن منافعی برای آنها ندارد!!
Samad

Samad

4 سال پیش
میگم نمی دونم این کردها (نه همه کردها) که از پژاک طرفداری میکنن خب چند نفر از خود شما کرده توسط همین پژاک تکه تکه شدین ؟ چند نفرتون رو گروگان گرفتن که در عوض پول بدین و بدون دادن پول توسط سپاه جمهوری اسلامی ایران نجات پیدا کردن؟
آقای عزیزومحترم
آقای عزیزومحترم سلام به شما...متاسفانه این جماعت قدر عافیت را نمی دانند... دشمن سرابی تحت عنوان کردستان آزاد برای آنها ساخته است که در دامش گرفتار شوند...جالب است بدانید ، هیچکس بیشتر از دولتهای استعماری از آوارگی اکراد منتفع نمی شود..چراکه هر بار می تواند به بهانه سر و س
saed

saed

5 سال پیش
دنیا هم میدونه کرد یعنی وحشی یعنی تروریست یعنی کوه نشین شما برید تو کوهها زندگی کنید وحشیا غیر از اونجا جایی ندارید بژی بژی خخخخخخخخ کردای احمق خخخخخ
آقای عزیزومحترم

آقای عزیزومحترم

5 سال پیش
این کوردهایی که ذیلا پیغام نوشته اند یا خر تشریف دارند یا خودشون را زده اند به خریت....مثلا می خواهند وانمود کنند نمی دانند پژاک وابسته به قومیت کورد است!!!!!!!!!!!!
kurdish boy (سنه)

kurdish boy (سنه)

5 سال پیش
دنیا میدونه ترکا گاگولن :) میدونم خودتم به گاگول بودن خودتو خاندان ترک ت ایمان آوردی و به خود باوری رسیدید