در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

حمله ببر به پلنگ / رسانه تصویری وی گذر

7,819
در دنیای وحش ببرها بیشتر از جانوران اندازهٔ بزرگ و متوسط تغذیه می کنند. بیشتر پژوهش ها نشان داده که ترجیح ببرها به شکار سم داران با کمینهٔ وزن ۹۰ کیلوگرم است./رسانه تصویری وی گذر،بزرگترین مرجع تبلیغات تخصصی در ایران / www.vgozartv.ir

فیلم رو تو فیلیموببین، جام جهانی رو تو روسیه

20% تا 45% تخفیف، از 9 آبان تا 24 آذر

دیدگاه‌ها
 1. دیده شده چند شیر نر. یک پلنگ را. زخمی کردن. تا کشته شد پلنگ با ان زخم. ...پلنگ قدرتمند ترین. حیوان درنده هست در جنگ چون. کارهای که پلنگ می تواند بکند. شیر ویا ببر نمی تواند.
  1. ممنون از نظرتون دوست عزیز، پلنگ ،گربه سان فوق العاده زیبا و چالاکی هست که به شجاعت و توانایی های بالایی که داره در بین گربه سانان بی همتا نباشه،کم نظیر هست .
 2. اگر پلنگ. جسته شیر یا ببر را داشت. ان زمان. می توانست یک شیر و یک ببر را در مبارزه. شکست دهد. یعنی یک پلنگ با. دوشیر یا دو ببر. صددرصد پلنگ انهارا شکست میداد. این ببر. یک بچه پلنگ را شکار کرده. پلنگ هم می تواند بچه ببر را شکار کند. ولی هرگز بک ببر یا شیر. نمی تواند یک پلنگ را. بگیر وبکشد.
 3. 1 سال پیش
  اولا مطمئنا این یک طوله پلنگ بوده یا خیلی خیلی جوون بوده بعنی هنوز به سن واقعی نرسیده دوما هر چقدر هم ببر قوی و تنومند باشه باز هم نمیتونه یک پلنگ بالغ رو شکار کنه چون پلنگها به هیچ عنوان درگیر نمیشند و اگر هم درگیر بشن از قدرت پنجه بالایی برخوردار هستند و ببر و شیر و کفتار هم کاملا میدونند این قضیه رو سوما اون همه درخت پلنگ به راحتی در کمتر از یک ثانیه میتونه بره بالای درخت پس کاملا نتیجه میگیریم این کلیپ ساختگیه
 4. 1 سال پیش
  ببر حیوان نفرت انگیزیه.ولی خداییش با پلنگ قابل مقایسه نیستن شیر و ببر
  1. ممنون از نظرتون