دردسر نمایشگر لمسیِ کیبوردهای کرگ

4,026

در منو های ریز ریز باید مداوم انگشت خود را تیز کنید به سمت این گزینه هایی که هرکدام را تقریبا باید چندباربزنید تا عمل کنند.

ارتعاش
ارتعاش 270 دنبال کننده
کیبوردیست

کیبوردیست

1 سال پیش
من توی این ویدیوهیچ چیز مغرضانه ای نمیبینم. تعصب و بیسوادی در اکثر دارندگان کیبوردهای کرگ اونها روکاملا کور کرده و همچنان دست وپا میزنند که بیش از این جلوی محصولات مدرن و قدرتمند جدید یاماها بیش از این بی عابرو نشند. ولی توی چندسال اخیر با تلاش سلاطین یاماها (آقای میوه و طالع) همه متوجه شدند کرگ چیزی بیش از تبلیغات دروغین فروشندگان نبوده. والا من توی همه گروه ها میبینم درباره مشکل تاچ کرگ نوشتند.
داود زند

داود زند

1 سال پیش
خیلی تابلو هست که این ویدیو کاملا مغرضانه ساخته شده از نوع ضربه زدن به صفحه معلومه نیازی نیست که با تاچ کیبورد کشتی بگیری چطور من که 600 دارم همچین مشکلی ندارم یا بقیه کسانی که میشناسم کرگ دارن چنین مشکلی ندارن به هرحال سهم بازار کرگ خودش گویای همه چیز هست
ارتعاش

ارتعاش

2 سال پیش
دوست گرامی کاملا مشخص است شما بدون دقت به ویدیو فقط ازروی تعصب واکنش نشان داده اید که البته یک امر بسیار عادی است از متعصبان همیشه کم اطلاعات کرگ. این ویدیو فرق بین LCD بد و خوب را نشان میدهد نه اینکه شما با کیبوردتون حال میکنید یا نمیکنید. موضوعِ این ویدیو را صدها نفر قبول دارند و از کیفیت اقتضاح نمایشگرهای کرگ مینالند. اینکه شما باید انشگتتون رو تیز کنید و با گوشه ناخن و فشار تند تند گزینه ها بزنید قطعا یک معضل بوده و هست. نمایشگرهای کرگ فقط سرعت عمل را از یک سکووانسر و تنظیم کننده حرفه ای میگیرند و بس.
شاهرخ-شدو

شاهرخ-شدو

2 سال پیش
سلام دوست عزیز بنده هیچ طرفداری از کرگ نمی کنم ولی این ویدیوی که گذاشتید واقعا یه دروغه من نوازنده هستم pax3دارم یه pa900هم سه ماه پیش آک آک خریداری کردم تو این سیماه با pa900کار کردم واقعا یکی از برتری های که pa900نسبت به pax3هست مانیتورشه الان شما دوست عزیز دارید با وسط انگشتتان به ماثیتور کیبرد فشار میارید آون گوشی موسایل هست که اینطور عمل میکنه کیبرد های کرگ در برند pa بغیر از pa80,50لمسی نیستند خوب حالا میریم سراغ اونای که لمسی هستند این طور دستگاه های که دارای تاچ هستند باید با ناخن از آن استفاده کرد من یه فیلم از کیبردم میگیرم حتما سر بزنید وببینید که اصلا این طور چیزی نیست
کیبوردیست

کیبوردیست

2 سال پیش
ممنون از روشنگری های هنرمندانه شما در مورد برندی که به دروغ درباره اش بزرگنمایی میشه. کرگ برند خوبی است که دارندگان آن بیشتر بیسواد و کم اطلاعات هستند.
گروه موزیک طنین

گروه موزیک طنین

3 سال پیش
600 و 900 اسباب بازی ای بیش نیست، چینی اشغال،فقط نرم افزار قوی ای داره، اگ نه سازی نیست که بشه باهاش خال کارکرد، دوماه 900 داشتم ،هم قد سگ پشیمون شدم ،پولمو اگه تو مستراب میریختم بهتر بود. خدابرکت بده به pa80 که 14 ساله دارم باهاش میرم مجلس با یه رولند e40, اخ نگفته
ارتعاش
ارتعاش این برند فقط سوار بر نام pa80 و pa50 بازار دارد وگرنه قیمت مدل های جدید کرگ تقریبا 3 برابر ارزش و کارایی آنها است.