داغترین‌ها: #اربعین

علائم ظهور امام زمان_ بلایای طبیعی تا سفیانی

4,726
محمّد (( قم ایران 16 )) دنبال=دنبال 2.3 هزار دنبال‌ کننده
4,726 بازدید
اشتراک گذاری
این ویدئو را یا باز نشر کنید یا دانلود کنید و در کانال خود قرار دهید. پیام امام زمان در خواب یک کودک: به مردم بگو ظهور من بسیار نزدیک است. برای ظهور من بسیار صلوات بفرستند. زیرا صلوات مانند یک پل است برای رسیدن من به شما.(( خواهشاً این پیام را به همه مردم برسانید. )) الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم این ویدئو از کانال یوتیوب (( telegram EmamMahdi )) دانلود شده است.

امیرعلی اکبری استقلالی خفن

2 ماه پیش
محشر و عالی
محمّد (( قم ایران 16 )) دنبال=دنبال سلام. سپاس از شما دوست عزیز.

shahid_gomnam_12

2 ماه پیش
احسنت ...خدا شما رو حفظ کنه
محمّد (( قم ایران 16 )) دنبال=دنبال سلام. خدا شما را هم حفظ کند . سپاس از شما دوست عزیز.

آرامش!

2 ماه پیش
مرسی از پاسخگویی و پذیرش انتقادتون :)
محمّد (( قم ایران 16 )) دنبال=دنبال سلام. سپاس از شما دوست عزیز.

آرامش!

2 ماه پیش
اونجایی که انگار یک امام. پیامبر یا همچین چیزی به آسمان رفت ممکنه اثر پروژه صهیونیستی پرتوی آبی باشد و آیا مستند و مدرک معتبری برای تحقق بخشیدن به اون وجود داره؟؟؟
محمّد (( قم ایران 16 )) دنبال=دنبال سلام. این کلیپ از یوتیوب دانلود شده. مهم روایات هستند که مستند میباشند.بقیه اش از رویت اشیا و نورها و ... از حوادث و اتفاقاتی هستند که شاید واقعاً با چشم هم دیده شده باشند. شاید آن قسمت آخر کمی اغراق باشد.به هر حال در دوربینها ثبت شده.سپاس از شما دوست عزیز

آرامش!

2 ماه پیش
ممنون از راهنمایی و مطالب خوبتون...ضمن اینکه یاد آور بشم نیت و خواستن اینکه جزو یاران امام عصر باشیم هم به نوبه خودش تواناست و نیت کردن قدم مهمیه در این راه...صحبت های آقای رائفی پور رو توصیه میکنم بشنوید چون واقعا آگاه کننده است.
محمّد (( قم ایران 16 )) دنبال=دنبال سلام. بله نیت مهم میباشد اما عمل کردن به نیت های صحیح اگر در توان باشد عالی خواهد بود . چشم حتماً صحبتهای استاد رائفی پور را هم گوش خواهم داد. سپاس از شما دوست عزیز.

محمّد (( قم ایران 16 )) دنبال=دنبال

2 ماه پیش
خدا امام زمان را تنها نخواهد گذاشت. شده با امثال خورشید و ماه پرستان ان حضرت را یاری میکند ولی ما را کنار میزند. پس هرقدر هم که کلیپ بسازیم و از امام زمان بگوئیم و بنویسیم کم است و نباید مغرور شویم. سپاس از شما دوست عزیز.

آرامش!

2 ماه پیش
با نشر دادن این فیلم تنها عده کمی از امثال من و شما به خودشون میان و آماده خدمت به امام عصر میشن...اما این تعداد قطعا کافی نیست پس ما چطور باید بقیه رو اگاه کنیم؟
محمّد (( قم ایران 16 )) دنبال=دنبال سلام.باید تلاش کنیم.حتی با یک نوشته یا کلیپ.شاید امثال ما جزء یاران امام زمان نباشیم.امام صادق(ع) میفرماید: چون قائم (عج) قیام کند، کسی که گمان میرفت اهل این امر باشد از آن خارج میشود. و در مقابل، افرادی که مانند خورشید و ماه پرستان هستند به آن می پیوندند
pixel