در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
آموزش های آنلاین (8 ویدیو)
8 / 2
آنالیز وب سایت - وبنا - webna.ir

آنالیز وب سایت - وبنا - webna.ir

1,076
در این ویدئو، یک «دور دور» در سایت وبنا داشتیم. مروری بر نکات مختلف این سایت از دید طراحی و فنی و سئو (به صورت کلی) انجام داده شده است. همانطور که در ابتدای ویدئو گفته شده است، آنالیز یک وب سایت کار یک ساعت و دو ساعت نیست اما به عنوان اولین ویدئو از آنالیز سایت، نکات خوبی در آن برای شروع وجود دارد. لطفاً پایین صفحه نظرات و پیشنهادات خود راب رای آنالیز های بعدی قرار دهید.
1 سال پیش
آموزشی
دیدگاه‌ها
 1. 1 سال پیش
  سلام جناب طالبی ویدیو بسیار عالی و آموزنده بود با تشکر فراوان
  1. سلام هومن عزیز. ممنون که نظر دادید. خوشحالم که مورد توجه بوده است. همچنین ممنون می شوم لینک آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید یا در ابزارهای ارتباطی مانند تلگرام و .. در گروه ها و برای دوستان آن را معرفی کنید و به اشتراک بگذارید. سپاس
 2. 1 سال پیش
  سلام جناب طالبی، با سپاس فراوان، ویدیوی آموزنده و کاربردی ای بود و برای من نکات جدیدی رو داشت (به ویژه اهمیت بهینه سازی عکسها)، لطفاً به این پروژه ادامه بدید، ممنون از وقتی که میگذارید، ارادتمند ساجد متولیان مدیر سایت عادت دستیابی http://dastyabi.com
  1. سلام جناب متولیان، بسیار خوشحالم که مفید بوده است. نکات بیشتری درباره سایت را می توانید در کانال @kar_kasb در تلگرام مطالعه کنید. حتما به این کار ادامه خواهم داد. امروز هم یک ویدئوی جدید در این زمینه قرار داده شد.
 3. 1 سال پیش
  با تشکر آقای طالبی عزیز ممنون میشم در مورد وب سایتهای شرکتی هم زحمت تهیه نمونه های مشابه رو بکشید
  1. سلام وحید عزیز. پیشنهاد بدهید. در نوبت الان دو سایت دیگر هم هستند. اضافه می کنم به لیست. هر زمان فرصت داشتم بررسی می کنم.