گوگل فرم ، ساخت پرسشنامه و آزمون آنلاین 6- قسمت ششم ایجاد یک آزمون آنلاین

36,042
چگونه یک پرسشنامه آنلاین درست کنیم؟ حالا که کار با گوگل فرم را یاد گرفته ایم می خواهیم در ادامه یک آزمون آنلاین تولید کنیم. امتحانی که نمره دانش آموزان در آن ثبت شده و بتوانید بر اساس آن نمره کلاسی یا پایانی به آنها بدهید. سایر قسمت های ساخت پرسشنامه و آزمون آنلاین را می توانید در همینجا ببینید.
ترتیب نمایش

taha6013

1 ماه پیش
واقعا عالی بود خیلی استفاده کردم ممنون از آموزش کاملتون؟
حسین حجاریان سلام. ممنون از شما. لطف دارید.

navidplus

1 ماه پیش
سلام مرسی از اموزش کاملتون . فقط اینم بگین که چطوری میشه امتیاز 1.5 رو درج کرد ؟؟
حسین حجاریان سلام. نمیشه نمره نیم در نظر گرفت. باید ضریب بدین. مثلا برای نمره نیم عدد یک ، برای یک 2 و برای یک و نیم 3 نمره به سوال اختصاص می دید. بعد نتیجه امتحان رو تقسیم به 2 می کنید.

u_9362063

3 ماه پیش
از کجا میتونم نتیجشون رو ببینم

u_9332997

3 ماه پیش
سلام من ازمون را ساختم فقط تعداد کمی از دانش آموزان تونستند وارد بشوند برای بقیه اررو 503 می داد چرا؟؟؟؟
حسین حجاریان لینک رو کوتاه کرده بودین؟ لینک رو به صورت بلند کپی کنید و براشون بفرستید. تیک کوتاه کردن لینک رو نزنید.

u_8854421

5 ماه پیش
سلام ممنون از آموزش کاربردی شما. ببخسید من یه سوال داشتم برای بعضی ها که پرسشنامه میفرستیم گزینه ارایه غیرفعال میشه؟مشکل کجاست
حسین حجاریان سلام. گاهی دانش آموزان چنین مشکلاتی رو گزارش می کنند. علتش رو نمی دونم ولی چون برای بعضی اتفاق می افته حتما ایراد از تنظیمات سیستم خودشونه. وقتی در زمان ساخت پرسشنامه خطایی رخ میده این خطا برای همه یکسان دیده می شه.

u_7273844

5 ماه پیش
سلام اقاي حجاريان ممنون از اموزشهاي عاليتون.سوالي خدمتتون داشتم.مي خواستم بدونم وقتي مي خوابم سوال براي درس زبان انگليسي طراحي كنيم.همه نوشته ها از سمت راست نوشته ميشه و من براي طراحي سوالاتم به مشكل بر خوردم كه نميشه اينها را به سمت چپ منتقل كنيم و از منوهاي فارسي هم استفاده كنيم .ميشه لطفا راهنمايي كنيد ممنون
حسین حجاریان سلام. لطف دارید. تنظیمات زبان و نحوه نمایش فونت و تنظیمات هر شخص بستگی به تنظیمات شخصی او بر روی سیستمش دارد. حتی اگر شما تنظیماتتان را انگلیسی کنید و متن را چپ چین ببینید، ولی دانش آموزتان تنظیماتش فارسی باشد دوباره سوال را راست چین خواهد دید.

لوگوی صوتی

5 ماه پیش
سلام. به جز یوتیوپ امکان آپلود ویدیو از سایت دیگری در گوگل فرم نیست؟
حسین حجاریان سلام. تا جایی که من میدانم خیر. فقط لینک یوتیوپ را میپذیرد.

u_8854421

5 ماه پیش
باسلام ممنون از آموزش های کاربردی شما لطفا بفرمایید اگه یه سوال چند گزینه ای مطرح کنیم و در گزینه آخر سایر موارد راباتوضیح بخواهیم قراردهیم باید چکارکنیم؟
حسین حجاریان سلام. زمانی که شما یک سوال چند گزینه ای رو ایجاد می کنید، بعد از گزینه اول دکمه افزودن گزینه یا افزودن "سایر موارد" ظاهر می شود. افزودن سایر موارد به رنگ آبی است، اگر آن را انتخاب کنید امکان اضافه کردن توضیح به پاسخ از طرف پاسخ دهنده وجود خواهد داشت.

پرسشنامه‌ساز پُرسا

6 ماه پیش
سلام اگر پرسشنامه خودتون رو با پرسشنامه آنلاین پرسا https://porsa.irandoc.ac.ir/ بسازید بعد از دریافت پاسخ می تونید گزارشات متنوعی رو دریافت کنید. انواع نمودارهای تعاملی، محاسبه آلفای کرونباخ به صورت پویا و فایل اکسل وزندار از جمله خروجی های قابل دریافت سامانه پرسا است. مسیر پژوهش خودتون رو کوتاه کنید. تمامی امکانات پرسا تنها با هزینه 12 هزار تومان برای هر پرسشنامه. برای کسانی که طراح پرسشنامه هستند و به تعداد زیاد پرسشنامه طراحی میکنند تخفیف هم در نظر گرفتیم.
حسین حجاریان شرکت های خوبی در ایران در این زمینه درحال فعالیت هستند. خوب بود که از وجود اونها بیشتر استفاده می شد. اما از اونجایی که آموزش وپرورش تمام هزینه ها رو بر دوش معلم گذاشته سعی کردم با معرفی نمونه های رایگان باری از دوش همکاران بردارم.

u_8075908

9 ماه پیش
میشه بگید چجوری میشه برای یه سوال نمره اعشاری انتخاب کرد
حسین حجاریان سلام. برای سوالات نمیشه نمره اعشاری در نظر گرفت می تونید ضریب به نمره بدید. مثلا امتحان رو از ۸۰ نمره بگیرید. هر ۴ نمره رو معادل ۱ و هر ۱ نمره معادل ۲۵ صدم خواهد شد. در نهایت نمره نهایی هر دانش آموز رو تقسیم به ۴ می کنید.
نمایش بیشتر دیدگاه ها
خوب، بد، جلف: رادیواکتیو - فصل 1 قسمت 5
%93
کارگردان: محسن چگینی مدت زمان: 40 دقیقه
خوب، بد، جلف: رادیواکتیو - فصل 1 قسمت 5
pixel