در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

طعنۀ نائب امام 12 به غاصب دولت 12 + پوزخند قوّۀ قضائیّه

8,813
طعنۀ سنگین امام خامنه ای به شیخ روحانی نما، و خندۀ معنادار حضّار در جلسۀ افطاری با مسئولان نظام + پوزخند معنادار رئیس قوّۀ قضائیّه، که از سوی نائب امام 12، دستور اکید پیگیری تخلّفات گستردۀ انتخاباتی دولت 11 در انتخابات را در دستور کار دارد! - مخاطب «باید این کار بشود» خود آقای روحانی است، نه هیچ کس دیگر!
مسابقه اعجوبه‌های ایرانی
بدل نباش خودتو نشون بده
شرکت در مسابقه
دیدگاه‌ها
 1. خب اینقدر روحانی ،سست برخورد کرد که رهبری مجبور شدن ،توی جمع بگن که شما باید کار بکنی...کار کار کار...خستگی داره، گاهی هم درد داره!! فحش میدادن به روحانی بهتر از این بود ولی چه کنن که مجبورن به خاطر مصلحت کشور و ملت،این حرف هارو توی جمع بگند تا طاعنان وقاحت پیشه، فردا نیان بگن شما تذکر ندادی!!کار نائب امام عصر اینه، ببینید اگه مهدی موعود ظهور میکرد،با ایشون چیکار میکردند!!. برای مثال این بی فکری های مسئولین وسستی اونها بود که باعث شد علی(ع) سر در چاه بکنه وبا چاه درددل!!خون به جیگرمولا کردن هنر مردم کوفه و صد البته ما هم هست وگرنه ظهور مهدی موعود چرا اینقدر به تاخیر می افتاد؟!؟!با این همه سستی که درماست،آقا صاحب الزمان،به یاری کی قراره عدالت برپا کنه؟!
  1. سلام. اینایی که پای فیلما این فرافکنی ها رو مینویسن، اجیرای عمروعاص از حزب اختلاس ان که حرف امیرالمؤمنین رو حرف مفت حساب میکنن، و پای فیلما دیندارا رو دیمی متّهم به عدم دینداری میکنن! کانال خیلیاشون خالیه! شایدم، مغز خیلیاشون پوچه! چرا که 23 رو 24 نوشته!
 2. بسیاری از مردم در دام شبهات و متشابهاتی گرفتار می آیند که خود و یا دیگران ایجاد و طرح می کند. ظاهر فریبای باطل به گونه ای تزیین و آراسته می شود که گویی حق همان چیزی است که دیده می شود در حالی که باطن آن باطل است و جز ظاهر فریبا نیست. در روایت است : عُبیدُاللّهِ بْنُ اَبى رافِعٍ مَولى رَسولِ اللّهِ صلی الله علیه و آله اِنَّ الحَروریَّهَ لَمّا خَرَجَتْ وَهُوَ مَع عَلِىِّ بنِ اَبى طالِبٍ قالوا: لا حُکْمَ اِلاّ لِلّهِ، قالَ عَلىٌّ: کَلِمَهُ حَقٍّ اُریدَ بِها باطِلٌ؛ عبیداللّه بن ابى رافع، وابسته پیامبر صلی الله علیه و آله زمانى که حروریه (خوارج) سر به نافرمانى برداشتند، او با على بن ابى طالب بود. آنها مى گفتند: داورى جز از آنِ خدا نیست.على علیه السلام فرمودند: این سخن حقى است براى نیّت باطلى. (کنزالعمّال، ح ۳۱۵۵۶)
 3. http://www.aparat.com/v/IPatm http://www.aparat.com/v/5Ss6q http://www.aparat.com/v/kSl3U http://www.aparat.com/v/oQRls http://www.aparat.com/v/p90Ps http://www.aparat.com/v/p90Ps http://www.aparat.com/v/PDQa3 http://www.aparat.com/v/kKIeo http://www.aparat.com/v/cQyuR http://www.aparat.com/v/RVP3u
 4. 6 ماه پیش
  ببین عنوان ویدیو رو عوض کن زشته مثلا مذهبی هستین غاصب دولت چیه باهفت و خورده ای ملیون رای بیشتر رئیس جمهور شد.
  1. سلام. بیان حقیقت مهمّه! اصحاب تدبیر و امید (عمرو عاص) انتخابات دولت و مجلس و شورای شهر رو از دم با تخلّفات گسترده مهندسی کردن! داعشیا از دوستان خودشون بودن! به جای قرآن سر نیزه کردن، به نفع معاویّه، علیه علی، دم صفّین جدید، اینا رو با توضیحاتشون ببین -->
 5. کاملش با توضیحات مربوطه اینجا موجوده: http://www.aparat.com/v/kKIeo
 6. 6 ماه پیش
  درود بر رهبر