لحظه های ماندگار - «برجام»؛ چی فکر می کردیم، چی شد؟

5,559

پرویز شهبازی از کارگردان های هوشمند با دغدغه های اجتماعی ست. «مالاریا« اگرچه در جشنواره فجر توفیقی نیافت، اما در برخی جشنواره های بین المللی، جوایزی برای فیلم و کارگردان را به همراه داشت. سکانس فوق به خوبی بیانگر هوشمندی شهبازی و ثبت لحظاتی تاریخی و استفاده از آن درجهت بیان مناسب موقعیت زمان و مکان و شرایط قصه است.

ترتیب نمایش
حقیقت

حقیقت

1 سال پیش
لعنت بر لیبرالیسم و اصلاح طلبان که انرژی هسته ای ما را مفت فروختند
مهدی

مهدی

1 سال پیش
نمی دونم تا کی باید از این جور وقایع عبرت بگیریم این اولین بار نیست که ما لحظاتی شبیه بی این رو می بینیم.متاسفانه مردم ما آگاهی درستی از وقایع روز و تاریخ ندارند متایج سرانه مطالعه کم الان مشخص میشه.
gamal2473

gamal2473

1 سال پیش
خدا را شکر حزب الهی ها هیچ وقت ساده لوح نبودند
KOLOSHEH

KOLOSHEH

1 سال پیش
خنده داره واقعا
احمد صبوری

احمد صبوری

1 سال پیش
معامله داریم چه معامله ای بداخلاق
مرتضی

مرتضی

1 سال پیش
آره غلط فکر میکردین.آدم وقتی غربزده باشه و قهرماناش سلبریتیهای بی سواد باشه بهتر از این نمیشه.
Seyed Ahmad Mahdiyan

Seyed Ahmad Mahdiyan

1 سال پیش
چقدر انسان باید ساده لوح باشه که با کسی که بار ها عهد شکی کرده پیمان ببنده بعد صنعت هسته ای که دستاورد دانشمندان ایرانی است رو درش رو سیمان بگیره تا تحریم ها برداشته شود، هه برداشته نشد که هیچ افزون هم شد ،
اِی-کی-بلو

اِی-کی-بلو

1 سال پیش
این شادی ها تداوم پیدا میکرد اگر جناب روح انی و تیم مذاکره کننده به حرف رهبری گوش میدادن و به جای توافق عجله ای و بدون تضمین,یه تضمین از این بی پدر و مادرا میگرفتن.جناب روحانی جناب ظریف الان امریکایی ها دارن به ریشتون میخندن.
ماکان

ماکان

1 سال پیش
حکایت مذاکرات حکایت همیشگی برخورد با نخبگان کشوره هیچ کس این بین ضربه ای که نخبه های کشور خوردن رو ندید، برخی که امیدوار شده بودن که بلآخره به نخبه ها داره رسیدگی میشه و بهشون باور میشه اما بتن کردنش درست مثل خالی کردن زیر پای امید نخبه های کشور بود، بعد از شهادت دانشمندانمون خیلی ها رفتن همین رشته رو ادامه بدن الآن کجا دارن کار می کنن؟ چه بلایی سر بر و بچه های فضایی ما اومد؟ همه حتی کسایی که می مردن نمیخواستن برن کشور دیگه ای، فراریشون دادن، توی خودرو اولین کشوری که هیبردی و برقی رو سفاختیم اما گفتن آینده نداره! --- همه اینها عمدیه اما فقط گرفتار بازی های سیاسی اصل ماجرا رو نمی فهمیم پس با چی میخوایم پیشرفت کنیم؟ بعد بگیم پیشرفته ایم؟؟ برای کشاورزی چطور از آب شیرین کن استفاده کنیم؟ عملیات تاخیری برای عقب مونده نگه داشتن ایران واضع هست فقط کپک ها که سر در برف هستن نمی بینن.
کلیپ های سینمای ایران
کلیپ های سینمای ایران بی شک پس از توافق برجام انتظارهای فراوانی در دل های ایرانیان پدید آمد که شاید اغلب شان برآورده نشد. اما ارتباط دادن همه مشکلات مدیریتی به برجام هم منصفانه نیست.
ماکان

ماکان

1 سال پیش
مذاکرات تصمیم بوده بله، احمقه هر کس میشه مذاکره نه، اما مخالفت با کلاهبرداریه نه مذاکره قبلش هم مذاکره داشتیم اما هست و نیستمون به باد نرفته بود برای هیچی، مذاکره ایراد نداره اما معطل کردن کل کشور به یک مذاکره دروغ گفتن اینکه همه مشکلات از آب خوردن تا شغل و کار مردم و قیمت دلار و مشکلات با آمریکا همگی یه جا حل میشه این دروغ ها دیگه ربطی به تصمیم نظام برای مذاکره نداره، جاسوس تو تیم مذاکره پیدا شد اما هیچ کس تذکر نداد، دانشمندامون ترور شدن بی غیرت ها هیچ کاری نکردن اگه اونها بودن الآن ارتش هاشون داشت به سمت مردم رگبار میگرفت اما ما حتی گیر هم بهشون ندادیم! و کلی کارها که ما کردیم ضررهای چندین میلیاردی از دست دادن باقی نخبه های باقی مونده اما اونها هیچی و هیچی تازه جنگ ارزی و افزایش تحریم ها به این نمیگن مذاکره یعنی هیچ خنگی بهش نمیگه مذاکره، گفتن بری مذاکره کنی نه اینکه جلو روت کلاه برداری
نمایش بیشتر دیدگاه ها