سخنرانی محمد رضا شاه پهلوی در برابر آرامگاه کوروش بزرگ

58,382
مرتضی محمدی
مرتضی محمدی 385 دنبال‌ کننده
58,382 بازدید
اشتراک گذاری
گزارش تخلف

سخنرانی محمد رضا شاه پهلوی در برابر آرامگاه کوروش بزرگ در روز ۲۰ مهر ماه ۱۳۵۰

مرتضی محمدی
مرتضی محمدی 385 دنبال کننده
Abtin_Gamer

Abtin_Gamer

2 هفته پیش
خوبه خوشحال شدم توهم اعتقاداتت مث منه و ضمنن آقای شبیر الکی شعر تلاوت نکن اصن چیزی نمیدونی حرف نزن من کتاب کسایی رو خوندم که خودشون در زمان رضا شاه زنده بودن اونا داستان اصلشه نه اونایی که شما میخونی نویسنده هاش همین پارسال به دنیا اومدن
مهدی

مهدی

11 ماه پیش
فقط جاوید محمد رضا شاه پهلوی کوروش هم به اندازه محمد رضا شاه به ایران خدمت نکرد روحت شاد و یادت گرامی ای بزرگ ارتشداران
PG PERSIAN GAME

PG PERSIAN GAME

1 سال پیش
درود بر شما ای هم وطن
مرتضی محمدی
مرتضی محمدی درود بر شما
دختر ارواح

دختر ارواح

1 سال پیش
درود بر محمد رضا شاه ایران ساز
مرتضی محمدی
مرتضی محمدی درود بر شما
asaljooon

asaljooon

1 سال پیش
شبیر تو که تو عمرت تاریخ نخوندی نیا اینجا نظر بده. بحرین زمان قاجار از ایران جدا شده. در مورد چیزی که اطلاعی نداری نظر نده.
مرتضی محمدی
مرتضی محمدی با تشکر از نظر شما
شبیر

شبیر

2 سال پیش
کوروش بزرگ: آسوده بخوابم؟ زیرا تو بیداری؟! تو بیدار بودی زمانی که بحرین از ایران جدا شد؟ ای محمدرضای پلشت! باز در کدامین بستر گناه خفته بودی که 665 کیلومتر مربع از خاک عزیز ایران زمین را فروختی و گفتی در رادیو با غرور خبر جدایی بحرین از ایران را اعلام کنند؟ اینقدر این ننگ، بزرگ بود که حتی خودت نیز به نخست وزیرت، عَلَم، گفتی میترسی آیندگان خائنت بخوانند؟ نه تنها آیندگان که من، کوروش، نیز تو را خائن می دانم. تو و پدرت هرگز نماینده ی من نبودید. نماینده ی من جوانان شجاعی بودند که تو خائن امریکایی را که لکه ی ننگ ایران بودی از وطن بیرون کردند و غیرتمندانه با همه ی جهان که می خواستند از ایران چیزی نماند، جنگیدند، سر دادند اما یک وجب از خاک را به دست اهریمن ندادند. به راستی که آنان وطن دوستان حقیقی بودند نه تو که فقط مثل بچه ها ادای حاکم و پادشاه را درمی آوردی و تن مرا در گور می لرزاندی.