در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
خشت خام (43 ویدیو)
43 / 25
خشت خام / نوبت بیست و ششم / گفتگوی حسین دهباشی با علی فلاحیان

خشت خام / نوبت بیست و ششم / گفتگوی حسین دهباشی با علی فلاحیان

162,322
خشت خام / نوبت بیست و ششم/ گفتگوی حسین دهباشی با علی فلاحیان / پخش اختصاصی از کانال aparat.com/tarikhonline
1 سال پیش
سیاسی
دیدگاه‌ها
 1. 8 ماه پیش
  خیلی دوست داشتم حرفهای ایشان رو قبول کنم اما باورش سخته: یعنی ایشان هیچ اطلاعی از قتلهای زنجیره ای نداشت؟ یعنی رأی دادگاه میکونوس برعلیه ایشان و آقایان رفسنجانی و خامنه ای یک شو سیاسی بوده و خود آلمانیها هم میدونستن اما با عین حال این آقایان هنوز بعد از 23-24 سال نمیتونن بجز کشورهای دوست و متحد خودمون، پا تو کشورهای دیگه بگذارند! یعنی مرحوم ارتشبد فردوست هیچ همکاری در راستای تأسیس وزارت اطلاعات نداشت؟ یعنی اعدامهای سال 67 بدون هیچ ناحق کشی و با حجت شرعی کامل انجام شد؟
 2. 11 ماه پیش
  بیشتره خبرنگاران از عوامل وزارت اطلاعات هستند.....چیزی که خیلی وقت پیش معتقد بودم و امروز وزیر اطلاعات بعد چندین و چن سال قبولش کرد! عالی گفت!
 3. 1 سال پیش
  سلام دوستان برید توی مسابقه زومیت شرکت کنید گلکسی نوت 8 برنده شید yon.ir/Note8Quiz
 4. 1 سال پیش
  سراسر صحنه سازی و کتمان.سوالات رو چون از قبل داشته نشسته به ترتیب جواب داده.جوابایی که دوست داشت بده نه جواب های صادقانه.این آدم میدونه که نه خدا هست و نه جهنم.وگرنه چطور میشه الان که دیگه کاره ای از نظام نیست اینهمه پرده پوشی کنه.یکی از قسمتهای خسته کننده و جواب هایی که همیشه در روزنامه و تلویزیون میداد.بعضی جاها که سوال ها عقب و جلو پرسیده میشد اعتراض میکرد و میگفت قاطی میشه.سوالات اصلی هم که همه رو گفت یادم نیست.تیراندازی پسرش هم که شد بدلیل ترور!!!! خانواده مقتول همه جا اعلام کرده بودن که دریافت دیه اجبار بوده و از قصاص نگذشته ان.این آدم جزو کسانیه که نفرت عمومی هیچوقت ازش کم نمیشه.
 5. 1 سال پیش
  دوستان با فحش و تهمت به همه به جایی نمیرسید . 'منطقی صحبت كنید . ممنون
 6. 1 سال پیش
  سلام لطفا بیایید در کانال تلگرام من bestgame96درمورد گیم
 7. 1 سال پیش
  یه مورد دیگم اشاره کنم: یه عده دوستان یادمه همین چندماه پیش سر قضیه یکی از برنامه های voa و اصطلاح "امام زمانی" زمین و زمان رو بهم دوختن که آره این صحبتها دروغه و قصد فقط توهین به ائمه هستش!!! دوستان مومن و بقول مسیحیا کاتولیک تر از پاپ، حالا با تایید صحت این جریانات از زبانِ وزیر رمان خوانِ سابقِ اطلاعات که الحمدلله (اصولگرای دو آتیشه و تا ابد انقلابی) هم هستش، باز از چه کانالی تلاش خواهید کرد که ثابت کنید این قضیه امام زمانی کار سرویسهای جاسوسی آمریکا و غرب و صهیونیستهاس؟؟؟ بازم مث همیشه تَکرار میکنم: بیخیااااالللللل ، تاریخ قضاوت خواهد کرد.............
 8. 1 سال پیش
  خوشم اومد که مهر تاییدی گذاشت به قضیه هادی غفاری و جن گیری و رمالی هایی که بین سران مملکت رایجه، مملکتی که یه زنواره ، بچه باز ،یا جادوگر و رمال بشن همه کاره و سرنوشت صد میلیون آدمو تعیین کنن به نظرتون اصلا جای بحث، انتقاد، حمایت یا حتی مخالفت داره؟؟؟ ((( تا نباشد چیزَکی...مردم نگویند چیزهااااا)))
 9. 1 سال پیش
  رمان جالبی بود، جالب میدونید کجاست؟؟؟؟ اینکه وزیر اطلاعات هم بگیره، هم ببنده، هم بزنه هم فتوا و حکم بده . هم اجراء کنه!! ولی خوشم اومد آقای دهباشی چندجا با سوالهاش مجبورش کرد سرموضع خودش نمونه! ولی حرفاشو بطور زیرکانه ای تغییر داد، خب بایدم یه اطلاعاتی اونم رییسشون اینطور باشه و کل ملت رو....فرض کنه!!
 10. جناب رهرو ولایت؛ می فرمایید امنیت را به کشور هدیه دادند...با کشتن نویسنده؟