داغترین‌ها: #آپارات کودک

خشت خام / نوبت بیست و ششم / گفتگوی حسین دهباشی با علی فلاحیان

187,936
تاریخ آنلاین 8.6 هزار دنبال‌ کننده
خشت خام / نوبت بیست و ششم/ گفتگوی حسین دهباشی با علی فلاحیان / پخش اختصاصی از کانال aparat.com/tarikhonline
تاریخ آنلاین 8.6 هزار دنبال کننده
ترتیب نمایش

u_6207118

1 سال پیش
سپاسگزارم از اجازه درج نظرات ايران متعلق به كسانى است كه از آن دفاع ميكنند با هر عقيده سياسى و باور مذهبى و نه اجنبى پرستان آويزان شده در نام پادشاهان ولى هماهنگ با اجنبی همچون سلمان فارسى ايران شناسنامه ماست، دفاع از ايران وظیفه ایرانی ماست نه اسلامی، حکومت ها رفتنی اند بيگانه پرستان عربى يا انگليسى بدليل التزام و ارادت به اجنبى و تحريك امريكا در تحريم و ظلم به هشتاد و پنج ميليون ايرانى، جايگاه اجتماعى در بين ايرانيان ندارند، با احترام به همه عقاید سیاسی و مذهبی

اِل سِرامونته

1 سال پیش
با سلام دوستان قسمت 25 چیشده ؟؟؟؟؟ گفتگو با کی بود؟؟؟ حذف شده ؟؟؟؟

اردلان

3 سال پیش
خیلی دوست داشتم حرفهای ایشان رو قبول کنم اما باورش سخته: یعنی ایشان هیچ اطلاعی از قتلهای زنجیره ای نداشت؟ یعنی رأی دادگاه میکونوس برعلیه ایشان و آقایان رفسنجانی و خامنه ای یک شو سیاسی بوده و خود آلمانیها هم میدونستن اما با عین حال این آقایان هنوز بعد از 23-24 سال نمیتونن بجز کشورهای دوست و متحد خودمون، پا تو کشورهای دیگه بگذارند! یعنی مرحوم ارتشبد فردوست هیچ همکاری در راستای تأسیس وزارت اطلاعات نداشت؟ یعنی اعدامهای سال 67 بدون هیچ ناحق کشی و با حجت شرعی کامل انجام شد؟

عمومی

3 سال پیش
بیشتره خبرنگاران از عوامل وزارت اطلاعات هستند.....چیزی که خیلی وقت پیش معتقد بودم و امروز وزیر اطلاعات بعد چندین و چن سال قبولش کرد! عالی گفت!

javadi0474

3 سال پیش
سلام دوستان برید توی مسابقه زومیت شرکت کنید گلکسی نوت 8 برنده شید yon.ir/Note8Quiz

علی نیکبخت

3 سال پیش
سراسر صحنه سازی و کتمان.سوالات رو چون از قبل داشته نشسته به ترتیب جواب داده.جوابایی که دوست داشت بده نه جواب های صادقانه.این آدم میدونه که نه خدا هست و نه جهنم.وگرنه چطور میشه الان که دیگه کاره ای از نظام نیست اینهمه پرده پوشی کنه.یکی از قسمتهای خسته کننده و جواب هایی که همیشه در روزنامه و تلویزیون میداد.بعضی جاها که سوال ها عقب و جلو پرسیده میشد اعتراض میکرد و میگفت قاطی میشه.سوالات اصلی هم که همه رو گفت یادم نیست.تیراندازی پسرش هم که شد بدلیل ترور!!!! خانواده مقتول همه جا اعلام کرده بودن که دریافت دیه اجبار بوده و از قصاص نگذشته ان.این آدم جزو کسانیه که نفرت عمومی هیچوقت ازش کم نمیشه.

علیرضا

3 سال پیش
دوستان با فحش و تهمت به همه به جایی نمیرسید . 'منطقی صحبت كنید . ممنون

pourya96

3 سال پیش
سلام لطفا بیایید در کانال تلگرام من bestgame96درمورد گیم

کوردپلاس

4 سال پیش
یه مورد دیگم اشاره کنم: یه عده دوستان یادمه همین چندماه پیش سر قضیه یکی از برنامه های voa و اصطلاح "امام زمانی" زمین و زمان رو بهم دوختن که آره این صحبتها دروغه و قصد فقط توهین به ائمه هستش!!! دوستان مومن و بقول مسیحیا کاتولیک تر از پاپ، حالا با تایید صحت این جریانات از زبانِ وزیر رمان خوانِ سابقِ اطلاعات که الحمدلله (اصولگرای دو آتیشه و تا ابد انقلابی) هم هستش، باز از چه کانالی تلاش خواهید کرد که ثابت کنید این قضیه امام زمانی کار سرویسهای جاسوسی آمریکا و غرب و صهیونیستهاس؟؟؟ بازم مث همیشه تَکرار میکنم: بیخیااااالللللل ، تاریخ قضاوت خواهد کرد.............

کوردپلاس

4 سال پیش
خوشم اومد که مهر تاییدی گذاشت به قضیه هادی غفاری و جن گیری و رمالی هایی که بین سران مملکت رایجه، مملکتی که یه زنواره ، بچه باز ،یا جادوگر و رمال بشن همه کاره و سرنوشت صد میلیون آدمو تعیین کنن به نظرتون اصلا جای بحث، انتقاد، حمایت یا حتی مخالفت داره؟؟؟ ((( تا نباشد چیزَکی...مردم نگویند چیزهااااا)))
نمایش بیشتر دیدگاه ها
pixel