10 بازی اَندرویدی که نَباید از دَست بِدید!! | سایکوتِک

197

1.Walk Master 2.#Drive 3.Extreme Football 4.Mario Kart Tour 5.Bitter End 6.Vectronom 7.Typoman 8.Ninja Warrior 9.Durango Wildlands 10. Sky Roller ‌‌‌‌ با این بازی ها دیگه هیچوقت حوصلتون سر نمیره D; . پ.ن: برای این ویدیو خیلی زحمت کشیده شده پس اگر لذت بردید حتما نَشر بدید و از ما حمایت کنید. . اگر به خبر های روز دنیای تکنولوژی و گِیم علاقه مند هستید حتما اینستاگرام مارو دنبال کنید. . با عرض پوزش به دلیل محدودیت در قسمت توضیحات آپارات لینک دانلود قرار داده نشده.

Psycho__tech
Psycho__tech 42 دنبال کننده
m-b-Gamer

m-b-Gamer

2 روز پیش
دوست عزیز من یه سوال دارم میگم به نظر تو گوشی چی بخرم برای بازی هایی مصل پابجی کالافدیوتی pes20و.... من گوشیم اندرویدش ۴ هست هیچی نمیخونه تا گوشی بخرم دمبالت میکنم تا نظرم رو بخونی دمبالی
Psycho__tech
Psycho__tech کاملا بستگی به قیمت و مقدار پولی که شما میخواید خرج کنید داره ! یه محدوده قیمت بگید من عرض میکنم خدمتتون.
filimo
سرخ پوست
%95
سال ۱۳۴۶، یک زندان قدیمی در تهران به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعهٔ شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زندان، به همراه مأمورانش در حال انتقال زندانیان به زندان جدید هستند و قرار است خود سرگرد به همراه افرادش تا عصر از زندان بروند. سرهنگ مدبر که مافوق جاهد است به نزد او در زندان می رود و می گوید که جاهد ترفیع گرفته و قرار است جانشین خود او شود.