مناظره مصطفی تاجزاده و احمد زیدآبادی درباره رئیس جمهور نظامی | بخش دوم

2,056
انصاف نیوز 160 دنبال‌ کننده
2,056 بازدید
اشتراک گذاری
احمد زیدآبادی اخیرا مقاله‌ای با عنوان «رئیس‌جمهور نظامی؟» منتشر کرده است. در این مقاله او رئیس‌جمهور نظامی را برای ایران نه‌تنها مفید بلکه گریزناپذیر خوانده است. او می‌گوید هر کسی در ایران در مقام ریاست‌جمهوری قرار بگیرد، اگر حمایت نظامی‌ها را نداشته باشد، هیچ‌کاری نمی‌تواند انجام دهد و مجموعه‌ی تلاش او صرف خنثی‌سازی می‌شود. زیدآبادی با این فکر مخالف است که اگر قدرت سپاه از پشت اعمال شود خیلی بهتر است تا از رو. اما تاجزاده رئیس‌جمهور نظامی را برای کشور خطرناک می‌داند و می‌گوید رئیس‌جمهور نظامی دستاوردهای انقلاب را به باد خواهد داد و جز هرج‌ومرج و انفجار بزرگ راهی برای ملت باقی نمی‌گذارد. احمد زیدآبادی، روزنامه‌نگار و سیدمصطفی تاجزاده، فعال سیاسی اصلاح طلب در مناظره‌ی اول که آبان ماه سال گذشته سال ۱۳۹۸ برگزار شده بود، بر سر اصلاح طلبی چالش کرده بودند. بخش دوم مناظره‌ی جدید این دو را که سه‌شنبه ۴ آذرماه در انصاف نیوز برگزار شده است می‌بینید
انصاف نیوز 160 دنبال کننده
ترتیب نمایش

یا مهدی ادرکنی

1 ماه پیش
و بدتر از اون اینه که بعضیها بعد 8 سال هم هنوز نفهمیدن و همچنان از اینا طرفداری میکنند که بعضیهاشون دونسته این کارو میکنند و بعضیهاشون هم همچنان در جهل و گول خوردن به سر میبرند.اون دونسته ها چون سود مالی میبرن طرفداری میکنند و چون میبینند که از طرز تفکر اینا میشه پول در آورد طرفداری میکنند مثل سلبریتیها یا ساکنین شهرک باستی هیلز ویکسری از آقازاده ها و تجاری که دنبال رانت و رشوه و دزدیواختلاس هستند

یا مهدی ادرکنی

1 ماه پیش
این یارو واقعا فکر میکنه که ظریف یه کاره خوبی کرده و انقد داره تعریف میکنه یا نه خودش میدونه چه خیانتی به مملکت کرده و چه حقیو از آیندگان صلب کرده و داره الکی حرف میزنه و دروغ میگه تا به هدفهاشون برسن که یکیش همون پروپاگاندای رسانه ایه که بدونه سند و مدرک . دروغ در مغز ببینندهایی که اطلاعات کافی ندارند میگذارد.و به مرور در کلیپها و برنامه های مختلف همینجوری هی چند تا دروغ و چند تا از واقعیتو با هم مخلوط میکنند و به خورد بیننده میدن و چون قادر به تفکیک دروغ از راست نیست حرفشونو باور میکنه و میشه طرفدار و موقعی میفهمه اشتباه کرده که دیگه دیره و کار از کار گذشته و 8 سال دهنش سرویس شده.

یا مهدی ادرکنی

1 ماه پیش
میگه اونا هنوزم مارو دسته کم نمیگیرن و کاش عینه تو اسکل بودن و مارو دسته کم میگرفتن.خوب معلومه که نباید شیطانو دست کم بگیری.و اونا خوب میشناسنتون و میدونند که همون ظریف چقدر موزیه و میتونید با پروپاگاندای رسانه ای توی کانالهای اینترنتی و تلگرامی و اینستا و توییتر و ماهواره ای باز مردمو خر کنید و گول بزنید و همه چیو بندازید گردن رهبری.ولی اینو نمیدونی که بعد انتخابات روحانی و ظریف و خیلی های دیگه قراره که محاکمه بشن و دیگه نمیتونند در ریاست جمهوری کاندید بشوند.حالا چه ظریف چه دوستانش که در دولت بودن.فکر کرده میتونند پاسخگو نباشند و از زیر باره اشتباهاتشون شونه خالی کنند.

یا مهدی ادرکنی

1 ماه پیش
بحس سر این است که دیگه دستتون رو شده واسه مردم هم تو و هم تو و دیگه حناتون واسه ما رنگ نداره و اصلاحات باید از تمام بدنه نظام پاک بشه و خون جدیدی در رگهای نظام وارد بشه چون کلا شما با خدا مشکل دارید و کارهاتون فقط فیلم و تظاهره.و اول از همه بانکتونه که هرچی مراجع میگن ربویه گوش نمیدین و به حرام خوری ادامه میدید و ترستون از آمدن نیروی با ایمان هم بخاطره همینه که کاسه کوزتونو جمع میکنند و دیگر نمیتوانید دزدی و اختلاص کنید.آره ببم جان.

یا مهدی ادرکنی

1 ماه پیش
برو این دام بر مرغ دگر نه.آقای گوز متفکر اصلاحات.

یا مهدی ادرکنی

1 ماه پیش
خیلی جالبه این داره میگه اگه نظامیا بیان سره کار اینجا میشه عینه سوریه و لیبی.وای خدا که چقد این ابله و اسکله.یا اینکه میدونه داره دروغ منیگه و مخصوصا همچین چرتیو میگه.مگه همین سپاهیا نبودن که عراقو سوریه و جاهای دیگرو رفتن نجات دادن؟اونا قبل از اینکه بخوان در دولت بیان به فکر این حرف تو بودن و رفتن قبل اینکه داعشیها بخوان نزدیکه ایران بشن جلوشونو گرفتن تازه اینجا که کشور و پایگاه خودمونه و تمام قدرت و نیروهامون در کشور هستند.و هیچکی نمیتونه تخم مونو بخوره.

یا مهدی ادرکنی

1 ماه پیش
میبینی تو حرفاش میگه درباره هواپیما اوکراینی اومدن جواب بدن.مگه حاجی زاده نیومد؟تازه همه دارن میگن دولت نباید میذاشت توی اون موقعیت هواپیما بلند بشه.بعدشم خیلی ابله و الاغ باید باشه کسی که فکر کنه سپاه مخصوصا اون هواپیمارو زده.و نفهمه که آمریکا با همکاری نفوذی داخلی و هواپیمای جاسوسی آمریکا سوتر کردن رو هواپیما اکراینی.

یا مهدی ادرکنی

1 ماه پیش
آره راست میگه ظریف فرق میکنه با اونایه دیگه.هیچکس خیانتی که ظریف کردو نمیتونه بکنه و فقط ظریف بود که تونست چندین سال مارو عقب بندازه از جهان.و آیندگان میگن که اولین و بهترین کسی که تونست حق داشتن خیلی از مواهب هسته ایو از ما بگیره ظریف بود.

یا مهدی ادرکنی

1 ماه پیش
بابا ولمون کنید تورو قرآن.ما نخواهیم اصلا با کسی مذاکره کنیم کیو باید ببینیم؟به همون قرآن قسم که هرچی میکشیم از دست همین اصلاح طلبا میکشیم که فقط دنبال نفع شخصی خودشونند و الانم واسه همین میگه مناسباتمون چی میشه و بخش خصوصی چی میشه و گروه ها و انجیو ها چی میشه.چون در تمام این جاهایی که این گفت دقیقا نفوذ در همونجا هاست و اینا میدونند که اگه چهارتا آدم نظامیه با دین و ایمان وطن پرست بیان سره کار اولین کاری که میکنند اینه که تمام این نفوذیها را شکار میکنند و سوراخهای نظامو پر میکنند و دیگه کسی نمیتونه پاداش میلیونی یا حقوق میلیونی یا رانت یا باج یا رشوه وکارهای اینجوری بکنه.

یا مهدی ادرکنی

1 ماه پیش
ببین کی داره صحبت از گردن گرفتن مسئولیت میکنه .فکر میکنه مردم کور و کر و اسکل هستند و نه چیزی یادشون میمونه و نه قدرت تشخیص و تفکیک دارن.مگه حاجیزاده نیومد سره هواپیما اوکراینی همه چیزو گردن گرفت؟در صورتی که اشتباه اصلیو دولت کرده بود که گذاشته بود توی اون موقعیت هواپیما بلند بشه و پرواز کنه.و یک نفر از دولت هنوز هم نیومده توضیح بده چرا اجازه صادر شده و کی صادر کرده و گردن بگیره.

یا مهدی ادرکنی

1 ماه پیش
این دوتا جفتشون با نظام مشکل دارن و فقط راه هاشون فرق داره برای کوبیدن نظام و رهبری.
pixel