قوجامان تبریز 8- مهندس اکبر تقی زاده اصل (ترکی) بخش سوم

23,130
مهندس اكبرتقى زاده اصل درسال ١٣٢٧ در شهرتبریز (محله نوبر ) به دنیا آمد . بعداز اتمام تحصیلات مقدماتی وارد رشته معمارى دانشگاه ملى( شهید بهشتى ) شد. ازسال ١٣٥٢ تجربه كاراجرایى را درشركت ASP تهران آغاز نمود . تقی زاده از سال ١٣٧٣ به مدت 11 سال به مدیرکلی اداره میراث فرهنگى استان آذربایجان شرقى منصوب شد .

اوغوز خاقان

1 سال پیش
آقا طرزمی ، اون قدرت پنهانی که شما می گید ، که هم در دوره پهلوی و هم در ج.ا نفوذ کرده همون اندیشه پان ایرانیستی بود که سعی در تخریت آثار آذربایجان و تورک ها رو داشت ، فقط ارک در تبریز که تخریب شد ، عالی قاپو و هزاران آثار تاریخی بود که در زمان پهلوی تخریب شد ، سوال اینحاست که چرا چنین اتفاقاتی در شهر های دیگه ایران نیوفتاده؟؟؟
filimo
پسرکشی
%80
«پسرکشی» روایتگر داستانی اجتماعی و معمایی به کارگردانی محمد هادی کریمی است. محمد هادی کریمی که پیش از این فیلم های «امشب شب مهتابه»، «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» و «کمدی انسانی» را ساخته در ششمین تجربه کارگردانی این اثر متفاوت را خلق کرده است. ماجراهایی پر از سختی دهه 40 و 70 را روایت میکند و به یک باور غلط که زندگی خانواده ای را برای چند دهه تحت الشعاع قرار میدهد اشاره دارد.
pixel