در حال بارگذاری
 • 25
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 12.4هزار
  بازدید

وی دیجیتال مارکتینگ

وی دیجی مارکتینگ بعنوان پاتنر رسمی گوگل آموزشهای مختلف را در این بخش بصورت رایگان در کانال آپارات و وب سایت خود قرار میدهد.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

وی دیجی مارکتینگ بعنوان پاتنر رسمی گوگل آموزشهای مختلف را در این بخش بصورت رایگان در کانال آپارات و وب سایت خود قرار میدهد.

 • 25
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 12.4هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • با شرکتهایی که به شما دسترسی کامل به اکانت گوگل ادورز نمیدهند کار نکنید

  64 بازدید

  در این ویدیو به شما آموزش داده میشود که چگونه به اکانت ادورز خودتون که یک شرکت پاتنر رسمی گوگل برای شما ساخته و شارژ میکند دسترسی داشته باشید. قبل از شروع فعالیت با هر شرکتی برای انجام تبلیغات گوگل ادورز اطمینان حاصل کنید که شرکت مربوطه به شما دسترسی کامل به حساب گوگل ادورز شما را میدهد. بدون دسترسی کامل یعنی شما با چشمان کاملا بسته تبلیغات غیر هدفمند انجام میدهید . نکته مهم برای روانی انجام این کار این است که مطمن شوید شما ختما وارد ایمیلی شده اید که دسترسی به آن داده شده است و نه یک ایمیل دیگر که شاید روی

 • وصل آنالتیکس به گوگل ادورز

  29 بازدید

  در این ویدیو آموزشی به شما نشان میدهیم که چگونه اکانت گوگل ادورز خود را به اکانت آنالتیکس وصل کنید. وصل این دو اکانت بسیار ضروری می باشد تا بتوانید از امکانات کامل تبلیغات در گوگل از جمله تبلیغات در جی میل و ری مارکتینگ یا دنبال کردن بازدیدکنندهای سایت با تبلیغات هدفمند استفاده کنید. همچینین برای پرداخت هزینها با روش CPA نیز شما نیاز به اتصال این دو حساب دارید.

 • تبلیغات پروموشن اینستاگرام چیست و چگونه نمایش داده میشود ؟

  46 بازدید

  تبلیغات اینستاگرام که در پنل فیس بوک تنظیم میشوند روش مناسبی برای معرفی کالا و خدمات شما در ایران هست. از آنجایی که در ایران اینستاگرام به رسانه اجتماعی اصلی بدل شده است شما میتوانید با استفاده از تبلیغات در اینستاگرام بصورت هدفمند کالا و خدمات خود را معرفی کنید. www.vdigimarketing.com

 • برای تبلیغات در اینستاگرام به صفحات در پیت پول ندهید !!!

  61 بازدید

  در این ویدیو 16 دقیقه ای برای اولین بار تمام رموز ساخت تبلیغ هدفمند اینستاگرام برای ایران بطور کاکل توضیح داده میشود. با استفاده از ابراز پروموشن اینستاگرام لازم نیست هر ماه میلیونها تومان برای یک پست کوتاه در صفحات فیک و با موضوع غیر مربوط به کسب و کار شما هزینه کنید. با استفاده از تبلیغات هدفمند اینستاگرام شهر، سن، جنسیت و علایق افرادی را کی میخواهید تبلیغ را ببینند با دقت انتخاب کنید و تبلیغ خود را با لینک سایت یا صفحه اینستاگرام خود به بازار هدف خود نشان دهید. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت www.vdigimark

 • ساخت یک کمپین گوگل در پنل جدید گوگل قسمت دوم

  239 بازدید

  قسمت دوم ساخت کمپین گوگل ادورز در پنل جدید در مورد کلمات سرچ شده و اد اکستنشنها و تمرکز روی موبایل صحبت می شود. همچنین درمورد زمان بندی کمپین و حذف کردن برخی از کلمات که به اسم نگاتیو کی ورد شناخته می شوند اشاره می شود. برای انجام تبلیغات گوگل حتما با یک پارتنر رسمی گوگل مشورت کنید. www.vdigimarketing.com

 • ساخت یک تبلیغ گوگل برای یک مشتری درپنل جدید گوگل ادوردز

  202 بازدید

  ساخت کمپین برای یک مشتری در پنل جدید گوگل ادوردز قسمت اول . برای ساخت کمپین گوگل ادوردز فقط از پارتنر رسمی گوگل کمک بگیرید. www.vdigimarketing.com

 • چگونه کالا و خدمات خود را به دلار بفروش برسانیم

  120 بازدید

  در این ویدیو 24 دقیقع ای ابزار گوگل و فیس بوک موجود برای هدف گیری بازارهای خارجی و بازاریابی وب سایت یا اپلیکیشن برای بازاهای خارجی را به شما معرفی میکنیم www.vdigimarketing.com

 • تبلیغات در اینستاگرام

  550 بازدید

  امکان تبلیغات اسپانسری با پروموشن اینستاگرام برای اولین بار با هدف گیری دقیق شهرهای ایران در شرکت وی دیجی مارکتینگ بوجود آمده است. این تبلیغات ما بین پستهای بازار هدف شما یا ما بین استوریهای بازار هدف شما به مخاطبان شما نمایش داده میشود. زیر این پستهای تبلیغاتی که از پنل فیس بوک برای اینستاگرام تنظیم میشود نواری با عنوانهای مختلف قرار میگیرد که در صورت کلیک به صفحه فرود انتخابی لینک میشود.

 • تبلیغات در گوگل

  253 بازدید

  شرکت وی دیجی مارکتینگ پارتنر رسمی گوگل در کشور نیوزیلند میباشد. گوگل هیچ پارتنر رسمی در کشور ایران ندارد پس فریب تبلیغات اینچنینی را نخورید. هزینه تبلیغات در گوگل توسط شرکت ما بسیار شفاف بود و شما هزینه اضافه ای بابت واسطه گری انتقال ارز پرداخت نخواهید کرد. ما به شما دسترسی به پنل اصلی گوگل ادوردز را می دهیم تا بتوانید در لحضه از اطلاعات کمپین خود با خبر شوید.

 • خدمات دیجیتال مارکتینگ وی دیجی مارکتینگ

  1,057 بازدید

  ما در شرکت وی دیجی مارکتینگ تمام خدماتی که شما برای شروع فعالیت کسب و کار خود در وب و فضای مجازی نیاز دارید ارائه میدهیم. این خدمات شامل : طراحی وب سایت، سئو، تبلیغات در گوگل، تولید محتوی متنی و تصویری، تولید انیمیشن، ساخت اپلیکیشن iOS و اندروید و تبلیغات در اینستاگرام می باشد.

 • آنالیز تبلیغهای رقبا در گوگل ادوردز

  192 بازدید

  ممکن است شما بخواهید اطلاعاتی در مورد میزان رقابت کی وردهای خود جمع آوری کنید یا بدانید رقیبه خاصی در چند درصد موراد تبلیغاتش در موقعیته بالاتری نسبت به شما قرار دارد. با دیدن این فیلم شما جزییات دقیقی در مورد رقابت در تبلیغات کی وردهای خود برای گوگل ادوردز خواهید فهمید.

 • چگونه تبلیغ اسپانسری اینستاگرام درست کنیم

  184 بازدید

  تبلیغ اینستاگرام برای اولین بار در ایران امکان پذیر است . البته محدودیت انتخاب کشور ایران هنوز توسط فیس بوک در جریان هست ولی با روشهای متفاوت میشود این تحریمها را دور زد. یکی از این راهها انتخاب زبان فارسی در ستینگ تبلیغ اینستاگرام می باشد .

 • توقف یک حساب گوگل ادوردز بصورت اتوماتیک

  85 بازدید

  ممکن است شما بخواهید یک حساب گوگل ادوردز روی عدد خواصی از هزینه متوقف شود و هزینه بیشتری وقتی شما زمان برای چک کردن لحظه ای اکانته خود یا مشتریانتان ندارید برای شما مصرف نشود. این ویدیو به شما آموزش میدهد که چگونه اکانت را بصورت اتوماتیک وقتی میزان خاصی هزینه شد متوقف کند.

 • چگونه مدرک گوگل را رایگان بگیرید

  393 بازدید

  معرفی صفحه کرسهای گوگل و نحوه امتحان برای گرفتن این مدرک. صحبت در مورد کلیکهای تقلبی رقبا روی تبلیغات گوگل ادوردز.

 • چرا گوگل ادوردز

  119 بازدید

  در این ویدیو در مورد حساب میدیریتی ادوردز وی دیجی مارکتینگ صحبت میکنم و در مورد شرایط پارتنر شدن گوگل در جهان اشاره ای خواهم کرد.

 • ویدیو 7 از مجموع 7 فیلم آموزشی

  560 بازدید

  آخرین ویدیو از سری ویدیوهای آموزش صفر تا صد ساخت کمپین ادوردز که اشاره به چگونگی تمرکز بیشتر روی کاربران موبایل و امکان افزایش میزان رقابت برای کی وردها در جستجوی موبایل می کند. دراین ویدیو همچنین به امکان زمانبندی زمان نمایش تبلیغها اشاره میشود.

 • ویدیو 6 از مجموع 7 فیلم آموزشی

  769 بازدید

  در ویدیو شماره 6 از مجموع 7 فیلم آموزشی ساخت یک کمپین ادوردز از صفر تا صد در مورد کی وردها و تغییرات مورد نیاز برای کاهش هزینه های هر کلیک صحبت خواهد شد. در این ویدو با اصطلاحاتی مانند CTR،IMPRESSION , AVE Position آشنا می شویم . همچنین در مورد بید استراتژی و نحوه ورود در مزایده گوگل برای هر کلمه کلیدی صحبت میکنیم.

 • ویدیو 5 از مجموع 7 فیلم آموزشی

  466 بازدید

  در ویدیو 5 از مجموع 7 ویدیو آموزش صفر تا صد ساخت یک کمپین گوگل ادوردز به ساخت اد اکستنشنها اشاره میکنیم . ساخت سایت لینک . کال آتس را آموزش میدهیم و نحوه محاسبه QS یا کوآلیتی اسکور و تاثیر آن در هزینه هر کلیک را معرفی میکنیم.

 • ویدیو 4 از مجموع 7 فیلم آموزشی

  529 بازدید

  در ویدیو شماره 4 آموزش صفر تا صد ساخت یک کمپین تبلیغاتی گوگل ادوردز به شما استراتژی استفاده از نام رقبا آموزش داده می شود. همچنین اضافه کردن ستونهای جدید برای مشاهده میزان هزینه مورد نیاز برای حضور در بالای صفحه اول نشان داده می شود. در این ویدو امکان مشاهده تبلیغ بلافاصله پس از تایید آن نیز قابل مشاهده است.

 • ویدیو 3 از مجموع 7 فیلم آموزشی

  749 بازدید

  در ویدیو آموزش صفر تا صد ساخت یک کمپین ادوردز در مورد نحوه انتخاب کی وردهای کمپین و پرداخت پول برای شروع کمپین صحبت می شود. همچنین حداقل میزان مورد نیاز برای برخی از کی وردها توضیح داده خواهد شد.

 • ویدیو 2 از مجموع 7 فیلم آموزشی

  642 بازدید

  در بخش دوم آموزش صفر تا صد ساخت یک کمپین تبلیغاتی گوگل ادورز در مورد نوشتن تایتلهای تبلیغ و تو ضیحات اضافه آن با جزییات صحبت خواهد شد.

 • ویدیو 1 از مجموع 7 فیلم آموزشی

  865 بازدید

  اولین فیلم آموزش 10 دقیقه ای برای ساخت یک کمپین گوگل ادوردز از صفر تا صد. این بخش ساخت حساب و اولین کمپین.

 • چگونگی بهبود عملکرد کمپین گوگل ادوردز قسمت اول

  394 بازدید

  چگونه بهتربن انتخاب برای پرداخت هزینه هر کلمه کلیدی را داشته باشید. ساختن یک اد اضافه برای فراهم کردن انتخاب بهترین نوشته تبلیغ. ساخت ادزگروپهای مختلف باری بالا رفتن مربوط بودن جملات تبلیغ به کلمات کلیدی و نوع انتخاب کی ورد و تفاوت بین شبیه کلمه کلیدی و دقیقا شبیه کلمه کلیدی.

 • ساخت اولین کمپین گوگل ادوردز

  910 بازدید

  در این فیلم آموزشی با ساخت سریع یک کمپین ادوردز آشنا می شوید. جزییات بیشتر در مورد بهبود ساختار کمپین ادوردز را در قسمتهای بعدی مشاهده خواهید کرد

 • آموزش باز کردن حساب کاربری گوگل ادوردز

  2,619 بازدید

  در این سری از ویدیوهای آموزشی با راه اندازی و مدیریت یک حساب کاربری گوگل ادوردز آشنا خواهید شد. تبلیغات در گوگل بهترین و هدفمند ترین نوع تبلیغات کلیکی می باشد.