در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو

ویدیوهای مبارزات تیم ملی تکواندو ن ...

 • هر آن چیز كه از تکواندو می خواهید بدانید

  719 بازدید

  برنامه سه گام /معرفی ورزش تکواندو / هر آن چیز كه از تکواندو می خواهید بدانید ، از آماتور تا پیشرفته

 • مبارزه محمدحسین زاهدی و ازبكستان(نونهالان قهرمانی آسیا)

  3,037 بازدید

  مبارزه مرحله نیمه نهایی وزن 41- كیلوگرم بین محمدحسین زاهدی و ازبكستان برگزار شد كه در پایان زاهدی با نتیجه 18 بر 6 به برتری رسید. نماینده ایران در فینال این رقابتها برابر فیلیپین شكست خورد و به مدال نقره بسنده كرد.

 • مبارزه امیر ولی پور و كره جنوبی (نونهالان قهرمانی آسیا)

  5,659 بازدید

  مبارزه فینال وزن 33- كیلوگرم امیر ولی پور و كره جنوبی در اولین دوره مسابقات نونهالان آسیا، در راند طلایی به سود نماینده ایران به پایان رسید تا ولی پور طلایی شود. نماینده ایران برای مدال طلا بغیر از كره جنوبی، نمایندگان فلسطین، فیلیپین و ازبكستان را از پیش رو برداشته بود.

 • مبارزه مرادی - كره جنوبی و انصراف نماینده كره! (فینال)

  3,605 بازدید

  مبارزه فینال جذاب و دیدنی عرفان مرادی مقابل نماینده كره جنوبی در اولین دوره مسابقات تكواندوی نونهالان آسیا كه در پایان نماینده ایران 42 بر 6 برنده شد. این رقابت دیدنی كه با برتری یك طرفه نماینده ایران برگزار شد، پس از اینكه مرادی امتیاز 42 را كسب كرد، مربی تیم ملی كره جنوبی 14 ثانیه مانده به پایان راند دوم از ادامه مبارزه انصراف داد. مرادی در این رقابتها به مدال طلا رسید.

 • مبارزه محمد خانی و فیلیپین (نونهالان قهرمانی آسیا)

  2,200 بازدید

  محمد خانی تكواندوكار وزن 65- كیلوگرم كشورمان در مرحله فینال رقابتهای قهرمانی نونهالان آسیا مقابل تكواندوكاری از فیلیپین 18 بر 6 برنده شد و مدال طلای آسیا را به گردن آویخت. خانی پیش از برتری برابر نماینده فیلیپین، لبنان و قزاقستان را شكست داده بود.

 • مبارزه حامد اصغری و عربستان (نونهالان قهرمانی آسیا)

  2,994 بازدید

  فینال رقابتهای وزن 45- كیلوگرم اولین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان آسیا بین حامد اصغری و نماینده عربستان برگزار شد كه در نهایت این اصغری بود كه با نتیجه 21 بر 8 برنده شد و مدال طلا را بدست آورد. تكواندوكار شایسته كشورمان بغیر از نماینده عربستان؛ هوگوپوشانی از كشورهای فیلیپین و ازبكستان را نیز در این رقابتها شكست داد.

 • مبارزه علی نورمحمدی و عربستان (نونهالان قهرمانی آسیا)

  3,020 بازدید

  دومین مبارزه علی نورمحمدی مقابل نماینده عربستان در اولین دوره مسابقات تكواندوی نونهالان قهرمانی آسیا. تكواندوكار وزن 37- كیلوگرم كشورمان، با پیروزی برابر نمایندگان چین تایپه، عربستان و قزاقستان و قبول شكست برابر تكواندوكار كره جنوبی به مدال نقره دست یافت.