در حال بارگذاری

ویدیوهای کنسرت ها

 • گزارش کنسرت اردیبهشت محمد علیزاده در تهران

  6,183 بازدید

  پشت صحنه ی کنسرت دوم اردیبهشت و توضیحات محمد علیزاده درباره ی تأخیر آلبوم و تور کنسرت اروپا.

 • هیجان در سالن میلاد

  5,679 بازدید

  حضور ستاره های خبرساز تیم ملی والیبال ایران، شاهدان عینی انفجار در سالن میلاد نمایشگاه تهران/ گزارش تی وی پلاس از کنسرت دی ماه محمد علیزاده

 • تیزر تصویری از کنسرت اردیبهشت تهران

  11,103 بازدید

  محمد علیزاده روزهای سوم و چهارم اردیبهشت 1394 در سالن همایشهای نمایشگاه بین المللی میلاد، با همراهی ارکسترش به روی استیج رفت و برای هوادارانش دو شب خاطره انگیز را رقم زد. در ادامه بخشهایی از این کنسرت را از نگاه دوربین پارس کنسرت میبینیم.

 • سفرنامه کنسرت باشکوه محمد علیزاده در زاهدان

  13,503 بازدید

  «محمد علیزاده» ، در ادامه تور کنسرتهایش، برای اولین بار در سیستان و بلوچستان روی استیج رفت. این خواننده با همراهی گروهش، طی دو شبِ پایانی اردیبهشت ماه 1394، در سالن چند منظوره استانداری شهرستان زاهدان به اجرای زنده محبوبترین آثارش پرداخت / موسیقی ما

 • گفت و گوی عیدانه در حاشیهء آخرین کنسرت سال 93

  4,328 بازدید

  گفت و گوی عیدانه در پشت صحنهء کنسرت باشکوه 11 اسفند و مروری بر سال 93. این کنسرت آخرین اجرای محمد علیزاده در سال 1393 بود که در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی اجرا شد. تشکر از دوستان عزیزمان در تیم تی وی پلاس.

 • سوپرایز محمد علیزاده در ششمین سانس کنسرت تهران

  62,692 بازدید

  نقل از موسیقی ما: ناگهان تمامی چراغ های سالن خاموش شد و ویدئوی خوش ساختی بر روی نمایشگرهای سالن نقش بست. ابتدا پدر و مادر محمد علیزاده تولد او را تبریک گفتند. در ادامه چهره هایی نظیر «فرزاد حسنی»، «میلاد ترابی»، «مهرداد و کیوان کاظمیان»، «ژیلا صادقی»، «نفیسه روشن»، «مهرداد صدیقیان» و «سیاوش خیرابی» و... هر کدام در پیام های ویدئویی جداگانه تولد این خواننده را تبریک گفتند.

 • گزارش تصویری از کنسرت زمستانی محمد علیزاده 2

  9,923 بازدید

  قسمت دوم گزارش ویژه سایت تی وی پلاس (ریتم زندگی) از کنسرت باشکوه زمستانی محمد علیزاده در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران . تشکر از دوستان عزیزمان در تیم تی وی پلاس .

 • گزارش تصویری از کنسرت زمستانی محمد علیزاده 1

  9,047 بازدید

  گزارشی ویژه سایت تی وی پلاس (ریتم زندگی) از کنسرت باشکوه زمستانی محمد علیزاده در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران . تشکر از دوستان عزیزمان در تیم تی وی پلاس .

 • "احسان و سولماز" میهمانان ویژه کنسرت محمد علیزاده

  31,039 بازدید

  احسان و سولماز از میهمانان ویزه برنامه ماه عسل رمضان سال 1393 بودند که به عنوان سمبل عشق واقعی به مردم معرفی شدند . محمد علیزاده که همیشه در ترانه هایش از عشق میگفت این دو نفر را تصویر مجسم این عشق میدانست. و از انها به عنوان ویژه ترین میهمانان کنسرتش و حضورشان را قشنگترین سکانس کنسرتهایش نام برد.

 • ویدیوی اجرای آنپلاگد قطعات در کنسرت خرداد

  9,817 بازدید

  کنسرت 29 و 30 خرداد امسال بود که محمد علیزاده بهمراه ارکسترش با اجرای آنپلاگد قطعات خاطره انگیز "با اینکه تنهایی" , "حس آرامش" و "خداحافظ" , دوستدارانش را غافلگیر ساخت . محمد علیزاده با اجرای این قطعات فضای کنسرتش را در آستانه حلول ماه رمضان , به حس آرامش این ماه مزین کرد و این اجرا نقطه عطفی شد در بین کنسرتهای محمد علیزاده در پایتخت .

 • ویدیوی اجرای زنده قطعه " بی تو میمیرم " محمد علیزاده

  18,710 بازدید

  اجرای ترانه "بی تو میمیرم" در اولین کنسرت محمد علیزاده در 28 بهمن 1391 , بخش جنبی جشنواره موسیقی فجر . محمد علیزاده عنوان بهترین اجرای زنده را در این جشنواره کسب نمود / سایت رسمی هواداران محمد علیزاده (www.Mohammadalizadeh.ir) .

 • ویدیوی اجرای ترانه"سرزنش" در کنسرت 27شهریور محمدعلیزاده

  7,915 بازدید

  این اجرا یکی از اجراهایی بود که با همراهی فوق العاده حضار همراه شد و فضای دلنشینی را در سالن بوجود آورد . ویالون معروف ترانه سرزنش (قحطی گل) نیز با هنرنمایی اشکان موسوی فضای بینظیری به اجرای محمد علیزاده داد / سایت رسمی هواداران محمد علیزاده (www.Mohammadalizadeh.ir) .

 • اجرای قطعه "دلت با منه"در کنسرت نهم شهریور محمد علیزاده

  14,209 بازدید

  ویدیوی اجرای احساسی و بینهایت دلنشین "دلت با منه" در کنسرت نهم شهریور ماه محمد علیزاده . این آهنگ در حالی شروع شد که تنظیم متفاوت ابتدای آهنگ , حدس این تراک را مشکل کرده بود . هنرنمایی بسیار ماهرانه اشکان موسوی (نوازنده ویولون) احساس وصف ناپذیری به اجرای این آهنگ داده بود / سایت رسمی هواداران محمد علیزاده (www.Mohammadalizadeh.ir) .